Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 155 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 96 146 ... LastLast
Results 901 to 920 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #901 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Eu cand am deschis ambalajul in care mi-a fost expediat jocul, trimis de Media Galaxy, am gasit inauntru si o insigna oficiala The Witcher 3. Noroc ca m-am uitat daca nu mai este ceva, ca de obicei il arunc imediat (ambalajul) dupa ce scot jocul din el.
    Attached Images Attached Images witcher-3-wild-hunt-official-promotional-pin.jpg

  2. #902 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ha, primul bug intalnit pana acum:
    Attached Images Attached Images image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

  3. #903 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am intalnit multe asemanatoare, dar si multe asemanatoare cu AC Unity, cu oameni care apar brusc, sau le apare intai imbracaminte, dupa aia treptat apar si ei si paru samd. Dar deh, nu e la fel de criticat ca AC Unity, ca nu e AC si nu iese in fiecare an

  4. #904 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by ymy View Post
    Eu cand am deschis ambalajul in care mi-a fost expediat jocul, trimis de Media Galaxy, am gasit inauntru si o insigna oficiala The Witcher 3. Noroc ca m-am uitat daca nu mai este ceva, ca de obicei il arunc imediat (ambalajul) dupa ce scot jocul din el.
    Ms man, si eu am aruncat ambalajul...era in cosu de gunoi de la birou si azi inca, m-am uitat si am gasit si eu insigna LOL

  5. #905 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Ms man, si eu am aruncat ambalajul...era in cosu de gunoi de la birou si azi inca, m-am uitat si am gasit si eu insigna LOL
    Cine stie cata lume cauta prin cosul de gunoi acum? Trebuia sa postez mai repede ce am postat mai sus!

  6. #906 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Se numește loot, nu căutat prin gunoi

  7. #907 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Buna asta Dant3, buna rau ))

  8. #908 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Aveti optiune de Large HUD si puteti da rescale oricand.


    Stiu de optiunea de hud, n-am intrat in retard mode cand am inceput jocul, dar cu large hud cu tot raman la aceeasi impresie. Am inteles ca tu nu ai problema asta, dar nu mi se pare doar mie. Mai da un ochi si pe aici sa vezi cata lume se plange:
    Can anyone read the ui text in The Witcher 3? - NeoGAF
    Ce dimensiune are TV-ul tau si la ce distanta stai de el?

  9. #909 SP
    Member flames95's Avatar
    Si eu am patit acelasi lucru arunc ambalajul apoi am aflat de insigna si hai cu loot-ul prin gunoi )))

  10. #910 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Am si eu una, cum scap de subtitrare ?!
    ma enerveaza la culme si nu gasesc sa o scot ..

    l.e.

    nici eu n-am gasit insigna aia , chiar m-am uitat atent prin pachetul jocului, eu cred ca chiar n-am avut , l-am ridicat din MG

  11. #911 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Eu am desfacut pachetul in care era jocul de asa maniera incat a cazut prima data insigna din el...asa ca no looting for me , dar pentru ceilalti va urez un loot all the trash!

  12. #912 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Uite mah, credeam ca sunt yo nebun si mi s-au stricat ochii. Chiar ma gandeam aseara, dupa cateva ore de joc, ca ar trebui sa-mi fac un control la ochi, ca nu vad textu ala calumea si nu inteleg chestii. Si in loc de 2m cat am fata de TV in mod normal (42" TV), trebuia sa ma duc la app 1m ca sa citesc alea.

    Sper sa rezolve problema asta, ca altfel ne facem praf ochii...

  13. #913 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Ce dimensiune are TV-ul tau si la ce distanta stai de el?
    50" si stau la 2,5m de el.

  14. #914 SP
    Junior Member Shiva's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    [...]Hardware-ul de pe console poate, insa cu programarea e greu... probabil ca o sa se rezolve in urmatoarele patch-uri. Desi e un studio care promite multe si care e de obicei serios, tot nu e imun complet la noile trenduri... day one patch, mici probleme & stuff. [...]
    Day one patch mi se pare absolut normal, avand in vedere ca jocul a devenit Gold cu o luna in urma (a fost trimis la inscriptionare/multiplicare). Evident ca echipa de dev si qa au lucrat in continuare pe known issues.

    Btw, CE-ul meu a ajuns in Timis, in depozitul UPS. Tra-la-la!!!! Din pacate multi se plang de calitatea statuii - pictata prost si fara grija

  15. #915 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Guys, voi pe ce dificultate jucati? Eu am inceput pe cea mai grea aseara(death march), insa am trecut cu un nivel mai jos dupa prima intalnire cu drownerii aia de pe malul apei, era aproape one hit kill si am zis frack this. Nu e deloc walk in the park nici cea pe care am trecut(blood and broken bones), dar e foate satisfacator.
    Pe hard am trecut si eu, il incepusem pe normal, dar mi s-a parut cam usor si prea mult "button mashing", pe hard pare mai ok combatul, insa ma enerveaza ca nu ma mai pot healui cu meditate...am bagat la piti si chicken in Geralt de cred ca o sa ajunga la 100 de kille in 2 zile Si dupa 5 ore de jucat tot level 1 am ramas...wtf!

  16. #916 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    deci nu stie nimeni cum se poate dezactiva subtitrarea..

    ---------- Post added 20-05-2015 at 12:33 ----------

    l.e. am gasit..

    "Go to language under options and you can turn off subtitles. Game looks much better now without the littered letters all over the place."

    ma tot uitam prin HUD..si Gameplay

  17. #917 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    deci nu stie nimeni cum se poate dezactiva subtitrarea..
    Intri la options si o dezactivezi...cum altcumva sa se dezactiveze!?

  18. #918 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    subtitles OFF

  19. #919 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    nu gaseam unde este bagat ca sa-l dezactivez..am stat 5-10 minute prin HUD si gameplay si nimic..nu ma trasnea ca ar fi bagat in Language..

  20. #920 SP
    Member Wagram's Avatar
    La mine, prima grijă la orice joc sau film e să-i pun subtitrare. Nu cred că aş mai putea fără.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 155 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 96 146 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts