Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 83 of 155 FirstFirst ... 33 73 81 82 83 84 85 93 133 ... LastLast
Results 1,641 to 1,660 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1641 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am intrat pe store, sa vad de ceva DLC-uri si, pe langa DLC-uri, am dat peste astea (erau si inainte? eu doar acum le-am vazut):
    Attached Images Attached Images 20150609205435.jpg 20150609205508.jpg 20150609205547.jpg 20150609205556.jpg

  2. #1642 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Quote Originally Posted by Molurus View Post
    Asta pentru ca au facut inca un "downgrade" cu patch-ul asta 1.04 - meh... Asta inseamna optimizare pentru CDPR. Jocul arata cam urat acum.
    Asta poti sa faci in doua saptamani de cand ai lansat un joc la care ai lucrat minim 3 ani cand iti sufla ranteri in ceafa ca nu au nu stiu ce si ca de ce dureaza atata sa repre niste buguri si te mai si iau la misto ca iti vand jocu dupa ce l-au jucat mai mult de trei sferturi si dintr-o data au observat ca nu e asa calitativ...Nu ma intelege gresit si eu ma enervasem la un moment dat ca nu mai iesea patchu asta dar jocul e imens si pana si cel mai mic si insignifiant quest te poate lasa cu gura cascata, normal ca e greu sa faca tot dintr-un patch + certificarile de la sony si microsoft care ii enerveaza si pe ei la fel de mult ca pe noi.
    Uite lucreaza din nou sa imbunatateasca jocul asa cum au spus ca se ocupa sa il faca asa cum trebuie.

    CDPR Responds To Witcher 3 PS4 Graphics Downgrade Claims Post Patch 1.04, Patch 1.06 Incoming & More � GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

  3. #1643 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Urmatorul dlc
    Attached Images Attached Images 1.png

  4. #1644 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Later this week, gogâlț, gogâlț
    uploadfromtaptalk1433899515016.png

  5. #1645 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mai exista pe undeva competitie serioasa de gwent? Deja nu ma mai opreste nimic.

  6. #1646 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    eu am terminat tot ce inseamna gwent in joc si de cand am inceput sa-mi fac un pack mai bun nu am pierdut nimic si acum sunt dezamagit ca nu am cu cine sa mai joc poate cu noul DLC vor fi niste NPC de la care vom castiga noile carti, nu doar sa le cumparam pur si simplu, ar fi foarte interesant si cred ca vor baga un turneu prin dlc de genul high steaks care se poare rejuca de cate ori vrei.

  7. #1647 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Mai bine l-ar face PvP

  8. #1648 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Mai exista pe undeva competitie serioasa de gwent? Deja nu ma mai opreste nimic.
    Am dat eu peste un barman aseara in Skellige Islands care m-a facut din 2 lovituri si 3 miscari Tocmai cand ziceam si eu ca nu ma mai bate nimeni, a scos asta 3 carti de asasini ce mi le-a varat pe gat de si-a adunat vreo 13 carti si dupaia in runda urmatoare cand eram pe revenire mi-a mai bagat si 2 carti de scorch si ala am fost ... a fost super tare oricum, nu ma asteptam

  9. #1649 SP
    Member geo971986's Avatar
    da..gwent-ul din skellige e mai greu decat competitia din Velen. Aproape toti arunca cu asasini. Tot un barman (probabil acelasi) mi-a aruncat vreo 5 asasini intr-un singur joc. Ca sa fii ok tre sa ai in deck cat mai multi decoy.

  10. #1650 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    despre cine vorbiti? eu am jucat cu toti de pe insule si aproape toti au avut monsters deck care este foarte usor de combatut, o harta cu toti jucatorii de gwent si poate il indetificati pe "nemernic"

    RonanN1 este greu de crezut ca vom introduce PvP in joc, mai de graba o aplicatie separata pe android si ios care se sincronizeaza cu jocul ca sa faci rost de carti si sa joci online, asta chiar ar fi foarte interesant

  11. #1651 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    o aplicatie separata pe android si ios care se sincronizeaza cu jocul ca sa faci rost de carti si sa joci online, asta chiar ar fi foarte interesant
    As plati pentru un joc de genul. Prea te lauzi pe aici ca esti mare maestru la Gwent, sa te aud dupa ce lanseaza un joc de genul

  12. #1652 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu ma laud man ideea este ca eu eram praf la inceput si chiar nu am inteles rostul jocului, dar am vrut intr-o zi sa-i dau o sansa, asa ca am citit niste tutoriale, am cumparat toate carti disponibile prima oara si pe urma m-am apucat sa joc contra NPC cu un pachet destul de ok, in plus AI foloseste mereu aceasi strategie, depinde doar ce deck are. cand spun ca nu mai am probleme ma refer la utlima parte a jocului si eu am avut la inceput niste NPC, de genul blacksmitului din oxenfurt pe care am reusit sa-l bat dupa foarte multe jocuri . ce parere au cei de la IGN despre gwent in comparatie cu hearthstone Opinion: The Witcher 3's Gwent is a Better Card Game Than Hearthstone - IGN

    PS: si eu as plati pentru asa ceva

  13. #1653 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Later this week, gogâlț, gogâlț
    Attachment 251219
    Un quest Fool's Gold am facut eu ieri, fara aceate DLC-uri. Era un quest scurt pe o insula de langa Oxenfurt.

  14. #1654 SP
    Member Ramon's Avatar
    Inseamna una din doua:
    - joci varianta de US, unde DLC-urile acolo apar marti daca nu ma insel, si s-au auto-instalat
    - joci pirat pe PC cu toate DLC-urile unlocked

  15. #1655 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Sau varianta 3: - am joc cumparat de la Altex, joc pe PSN US si n-am instalat aceste DLC-uri.
    Poate a fost unul din BUG-uri. Investigam altceva acolo si am gasit un tip decedat, de la care am luat o cheie si mi s-a activat questul.

  16. #1656 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ultimele doua DLC-uri sunt LIVE si pe XO
    Attached Images Attached Images 20150610182254.jpg

  17. #1657 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    De cand cu ultimul patch de rahan dispar texturi la greu, case cu totul, oameni, etc. Mai are cineva problema asta?

  18. #1658 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu, probabil joci pe PC

  19. #1659 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    The Witcher 3: Wild Hunt

    Mda... patch-ul nu a reparat nimic, a stricat mai mult. Inca ceva, am fost sa cumpar Nilfgaardian Armor dar nu e la vendor... oare ce are? DLC-urile sunt descarcate si instalate.

    LE: am gasit!

  20. #1660 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Un quest Fool's Gold am facut eu ieri, fara aceate DLC-uri. Era un quest scurt pe o insula de langa Oxenfurt.
    Am citit acum descriptia DLC-ului si desi se numea Fool's Gold ce am descoperit eu, era cu totul altceva. Era un quest foarte mic si n-avea nicio legatura cu porcii. Ciudat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 83 of 155 FirstFirst ... 33 73 81 82 83 84 85 93 133 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts