Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 73 of 156 FirstFirst ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 ... LastLast
Results 1,441 to 1,460 of 3105

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1441 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu am patit sa-mi moara inamici spontan (exact cum era acel bug...ca se aprindea spontan fumu' cela). Am patit la lupi, la canibali si la whild dogs...

    Pur si simplu ma bateam cu ei si fix cand mai ramaneau doi...intrau in animatia lor de "invinsi" si gata...si primeam si loot-ul aferent. No eu n-am mai patit din astea pana amu' :/ (Versiunea XO).

  2. #1442 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    @Ronan? parca de cand cu 1.03, arata mult mai bine jocul, sau mi se pare mie?

  3. #1443 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Poate...nu stiu ce sa zic, nu-mi dau seama insa parca se misca mai bine

  4. #1444 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, m-am dus in oras la un pitic ce parea merchant si am dat skip peste animatii si din obisnuinta, am dat X ca sa intru sa vad ce are de vanzare si a intrat in dialogul pentru un Loan, pe care n-am putut sa-l blochez, asa ca m-am trezit ca m-am imprumutat de 100 coins, iar cand dau iar pe el, nu zice nimic de imprumut. Cum naiba-i dau inapoi ?

  5. #1445 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am jucat peste 20 de ore cand am incercat din curiozitate sa vad cati bani imi da imprumut, si nu mi-a aparut niciodata ceva cum ca ar trebui platit inapoi. Ai fost la bancher, tipul care schimba valuta.

  6. #1446 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Guys, m-am dus in oras la un pitic ce parea merchant si am dat skip peste animatii si din obisnuinta, am dat X ca sa intru sa vad ce are de vanzare si a intrat in dialogul pentru un Loan, pe care n-am putut sa-l blochez, asa ca m-am trezit ca m-am imprumutat de 100 coins, iar cand dau iar pe el, nu zice nimic de imprumut. Cum naiba-i dau inapoi ?
    Nu-i dai inapopi, aia-s un fel de cadou (din cate am inteles eu, parca asa era dialogul) sau poate, dupa ce avansezi cu povestea, ai sansa sa-i returnezi

    Vezi ca daca schimbi florens primesti coroane

  7. #1447 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Ți-a dat 100 de coins și trebuie sa dai înapoi 130. Apare dialogul după câteva zile

  8. #1448 SP
    Member mof990's Avatar
    Si premiul pentru cel mai retardat cal din istoria jocurilor ii revine lui *ba dum tss* ROACH!! care se opreste din 2 in 2 metri fara niciun motiv. Good boy. Acum serios, voi mergeti mai mult pe jos? Pe mine ma scoate din sarite calul.

  9. #1449 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Fast travel si mult pe jos

  10. #1450 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar



  11. #1451 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ni la el:
    Attached Images Attached Images 20150531120211.jpg

  12. #1452 SP
    Member SavePluto's Avatar
    My horsy is defective
    Attached Images Attached Images velen_4.jpg

  13. #1453 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Ni la el:
    E magie!
    Attached Images Attached Images floating-man-jon-berghoff.jpg

  14. #1454 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Ni la el:
    Haha, si la mine era la fel ala. Am crezut initial ca asa trebuie sa fie

  15. #1455 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Mai are cineva link-ul cu manualul jocului? Nu-l gasesc deloc.

  16. #1456 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Cum link cu manualul jocului? Pai nu-l ai in carcasa? Sau l-ai luat digital? Spune-mi ce vrei din el si-ti scanez

    In caz ca nu se stia treaba asta: pt. a salva upgrade-ul...dati dismantle si nu remove upgrade

  17. #1457 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    How is The Witcher 3 so huge?

  18. #1458 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hai ca pana la urma n-am mai rezistat si am decis sa-l termin si eu... Foarte frumos, si cu o mare surpriza in final. Nu dau spoilers (si sunt sigur ca sunt mai multe ending-uri, in functie de cum ati rezolvat anumite situatii). Cu micile bug-uri, ramane unul din cele mai bune RPG-uri, daca nu chiar cel mai bun. Daca vreti sa va bucurati cat mai mult de el, nu mergeti direct doar pe story si atat... chiar daca la un moment dat te "forteaza" un pic sa faci si sidequests.

    Eu l-am terminat la level 35... Partea frumoasa e ca dupa ce-l terminati, nu incepeti New Game sau ceva de genul, ci va lasa sa continuati, in toate zonele ramanand aceeasi situatie dinainte de partea de final. Deci au lasat frumos loc de explorare, puteti sa faceti linistiti toate treasure hunt-urile si side-quest-urile... Cei de la CDPR pot sa scoata oricate DLC-uri ca sa deschida noi zone si quest-uri.

    Din pacate, daca DLC-urile cu misiuni extra vor fi precum cea cu minerii... nu stiu daca o sa atraga pe cineva sa mai joace. Ca idee, quest-ul cu minerii la mine a durat cam asa: 2-3 minute mers cu calul, 1-2 minute quest-ul si gata! Daca ar fi cerut bani pt. asa ceva, ii injuram!

  19. #1459 SP
    Member geo971986's Avatar
    Am dat peste un bug...cel putin multi zic ca e bug. Daca questul e mai mic cu 6 nivele decat tine, nu primesti deloc XP.

    @Monky. Dupa ce termini, poti sa mai iei contact cu personaje precum Tris sau Lambert? Mi-au ramas doua questuri in care am nevoie de ei insa pt ca si-au terminat partea de story s-au mutat in Kaer Morhen si m-au lasat cu ochii in soare

  20. #1460 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Din pacate, daca DLC-urile cu misiuni extra vor fi precum cea cu minerii... nu stiu daca o sa atraga pe cineva sa mai joace.
    Parca ziceau ca urmează 2 expansion-uri care aduc vreo 30h de gameplay..

    Sper sa vina destul de curand, de obicei dacă ma las de un joc, greu revin când apare vreun DLC consistent. Pe cat mi-a plăcut Dragon Age Inquisition, nici ca m-am mai atins de DLC-urile care au mai apărut.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 73 of 156 FirstFirst ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts