Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 155 of 185 FirstFirst ... 55 105 145 153 154 155 156 157 165 ... LastLast
Results 3,081 to 3,100 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #3081 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Numai petarde am primit in pack-urile de WC...

  2. #3082 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Alea cu 1 jucator? La mine cel mai bun a fost Danny, in rest numai jucatori sub 75 )

  3. #3083 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    toti astia cu Steaua la nume aveti noroc ? steaua e numa' una

  4. #3084 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Poate Steaua Rosie Belgrad

  5. #3085 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    La alea cu 1 jucator, din cate imi dau seama este vorba de pack normal de 5k, la care se pastreaza jucătorul cel mai bun (asa pare din animatia de la deschiderea pack-ului).

    Deci dupa nush cate 1 player packs + vreo 10 standard packs, ii am pe Klose, Sirigu si o groaza de neimportanti.

    Am primit jucători mai decenti la pack-urile 5k free de UT, incluse in alea de WC........

  6. #3086 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    totul tine de noroc in packuri

  7. #3087 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    mie mi-au mai intrat RAMOS 86 CB si OZIL 87 CAM
    la portari nu prea am noroc

  8. #3088 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Eu ma chinui cu De Gea ... parca apara mai bine portarii la loviturile dr cap?
    Am 14 jucatori din lotul portugaliei ... Ronaldo nu vrea.....uploadfromtaptalk1401811666139.jpg

  9. #3089 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    De Gea e cel mai bun portar din joc

  10. #3090 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    :d
    uploadfromtaptalk1401821463358.jpg

  11. #3091 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    De Gea e cel mai bun portar din joc
    Eu as zice ca cel mai bun este Manuel Neuer urmat indeaproape de Salvatore Sirigu!

  12. #3092 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Neuer clar.

    La WC mi-a picat si mie Sturridge..cu el si cu Remy in atac e alta viaza..pana acum il foloseam pe Pazinni...praf!

  13. #3093 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Balotelli este fantastic..are rata de 1 gol pe meci. Dar am si asistenti buni, CR, Ozil, Navas
    N-am mai intrat pe UT de cand cu UTWC

    Asta este echipa mea.
    Attached Images Attached Images utwc.adibose.jpg

  14. #3094 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Am primit mail de la Ea ... ca s.a rezolvat problema cu jucatorii Blocati in targets ....... dupa aproape 3 luni

  15. #3095 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    adi, nu mai posta ca ma enervezi!

    ---------- Post added 04-06-2014 at 11:08 ----------

    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Am primit mail de la Ea ... ca s.a rezolvat problema cu jucatorii Blocati in targets ....... dupa aproape 3 luni
    si eu am primit mail ca s-a rezolvat, dar nu s-a rezolvat de fapt )

    ---------- Post added 04-06-2014 at 11:14 ----------

    ce seamana Monreal cu Pintilii

  16. #3096 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    la naiba..ce moare omu' )))))
    Vezi ca pozele sunt 99% la fel, intr-una apare numele clubului in alta nu dar sunt identice, acelasi TV aceleasi reflexii in TV...etc dar nah...cand iti ia oftica mintile nu mai vezi detalii.

    Si ce gulme pe astia de la EA cu mine..auzi si tu, sa-mi dea pe modul de World Cup, un Ronaldo si un Messi...asta e chiar de tot


    Nu te mai stresa, las-o asa, unii fac bani cu taraita din trading(Cum si eu am facut pana sa pice CR) altii dau buf-uri la bulan! Asta e viata, fie ca tu accepti asta fie ca nu. PACE!



    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Messsssssi )))
    Attachment 223411

    Ai vazut mai adibose ce simplu e? Lui cum i-a iesit poza pe televizor cu numele clubului, fir-ar ea sa fie de poza

    Ah, ce ti-e si cu oftica asta

    Ma rog, sa trecem peste fanteziile unora care vor sa-si camufleze cumpararea de coins pretinzand ca l-au tras pe CR in pack dar au uitat sa faca poza si sa trecem la lucruri serioase: dupa update m-am trezit cu 2200 de FIFA points, adica exact cat primisem ca bonus si cand am cumparat jocul cu oferta de Craciun. Evident ca nu puteau sa-i dea si ei ceva mai devreme dar ma rog, calul de dar nu se cauta la dinti.

    Au facut asa la toata lumea sau doar la cei care avusesera diverse bundle-uri cumparate? Ar fi bine de stiut, mai ales ca eu am dat pe joc doar 50$
    http://www.consolegames.ro/forum/f7-...a-pe-ps-store/

  17. #3097 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    vezi mai bungabunga, te-ai suparat si ti-ai cumparat niste fifa points? cum ne demonstrezi tu noua acum ca i-ai primit moca si nu i-ai cumparat? ))
    Do the selfie man!!

  18. #3098 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    adi, nu mai posta ca ma enervezi!

    ---------- Post added 04-06-2014 at 11:08 ----------



    si eu am primit mail ca s-a rezolvat, dar nu s-a rezolvat de fapt )

    ---------- Post added 04-06-2014 at 11:14 ----------

    ce seamana Monreal cu Pintilii

    Ciudat, am primit amandoi mail in acceasi zi, in legatura cu aceeasi problema .
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1401892113.698924.jpg

  19. #3099 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    vezi mai bungabunga, te-ai suparat si ti-ai cumparat niste fifa points? cum ne demonstrezi tu noua acum ca i-ai primit moca si nu i-ai cumparat? ))
    Do the selfie man!!
    Vezi linkul acolo inainte sa vorbesti prostii

    Stiu ca te doare ca ai fost prins cu mata-n sac dar lasa ca trece In loc sa te faci si mai tare de ras, mai bine ai contribui la identificarea tipurilor de bundle-uri la care s-au dat FIFA points odata cu update-ul pentru World Cup. Banuiesc ca mai sunt si altele, nu numai asta cumparat de Craciun cu oferta cu 2200 de puncte incluse.

    P.S. Dar daca vrei sa ne spui cate fifa points ai cumparat ca sa tragi pack-uri cat sa faci echipa aia in UT World Cup nu fii sfios

    Ah, uitasem, ai folosit coins cumparati, pardon luati pe CR ala tras in pack-ul caruia n-ai reusit sa-i faci o poza

  20. #3100 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Voi aveti un razboi personal din spatele taststurii...nu e corect... corect ar fi ca sa incetati..sau macar unul sa arate ca e mai destept si cedeaza.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 155 of 185 FirstFirst ... 55 105 145 153 154 155 156 157 165 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts