Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 102 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 ... LastLast
Results 21 to 40 of 2021

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #21 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    a revenit la eMAG cu 599 Consola Sony PlayStation 3 Slim & Lite, 12GB + Controller Wireless DualShock 3, negru CECH-4004A - eMAG.ro

    nu stiu unde sa postez, dar este o achizitie de moment, la FREE in appstore aplicatia de forum TAPATALK.

  2. #22 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Stiam eu ca vor scade preturile la ps3.
    Mi se pare mie sau e trist ca am ajuns sa cumpar ps3 abea cand se lanseaza ps4 ?

  3. #23 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Niciodata nu e prea tarziu. Eu mi-am luat PS2 in 2009 si am stat pe el in draci. Iar PS3-ul il am din Octombrie 2012 si am reusit sa imi fac o mica colectie de jocuri. Si nu imi pare rau ca am dat mai multi bani pe PS3 atunci, pentru ca e slim de 320 gb si imi place mai mult ca super slim.

  4. #24 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by Bizzare View Post
    Stiam eu ca vor scade preturile la ps3.
    Mi se pare mie sau e trist ca am ajuns sa cumpar ps3 abea cand se lanseaza ps4 ?
    Chiar deloc.
    Acum ai de unde alege si gasesti o tona de jocuri la preturi bune.

  5. #25 SP
    Junior Member xbox 360's Avatar
    Consola PlayStation 4 | ALTEX 1799 RON, sweet + ca e mai ieftin ca la emag. Sariti cu precomenzile

  6. #26 SP
    Member xper's Avatar
    Kinect Sensor + Joc Adventures (XBOX 360) - 299,90 Lei , recomand a se suna inainte de a se plasa comanda deoarece stoc limitat la dol.ro = stoc 0 spun din experienta ,bafta!

  7. #27 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  8. #28 SP
    Member Florix09's Avatar
    Care e faza cu Media Games asta .. ? a comandat careva de acolo ? E de incredere ? N am auzit de ei pana acum..

  9. #29 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Scuze de off-topic: Eu nu am comandat, insa sigla site-ului este identica cu cea de la Playcom (sa nu mai vb de locatia magazinului care este identica), iar Playcom isi facuse o reclama tare proasta printre forumisti acum cativa ani (poti cauta posturi mai vechi pentru asta).

  10. #30 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Magazin nintendo wii, xbox 360, playstation 3, console video, jocuri, camere foto digitale, camere video, trepiede, genti foto

    Firma infiintata in 2013

    in subsolul paginii "492806 afisari din data de 28-10-2007"

    Deci este posibil sa fi fost mai multe firme cu acelasi site, posibil facut o firma dat tepe apoi faliment, facut alta firma ... si tot asa siteul ramanand acelasi.

    Nu sfatuiesc pe nimeni sa faca achizitii valoroase de pe asemenea siteuri obscure, este doar o parere personala decizia va apartine in totalitate.

  11. #31 SP
    Member mitnic's Avatar

  12. #32 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    Playcom este acel butic din Unirea Shopping Center de la etajul 3 care se ocupa in mare cu reparatul consolelor dar si cu comercializarea lor.Cine este din Bucuresti poate trage o fuga pana acolo sa vada.

  13. #33 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  14. #34 SP
    Member xper's Avatar
    Consola Nintendo 3DS Cosmos Black -499,99 Lei ! (pentru varianta XL ceva mai scumpa recomand Amazon IT | UK)

  15. #35 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Ce chestie , http://www.amazon.co.uk/Street-Fight...s=Arcade+Stick acum un sfert de ora erau 4 pe stock , unu era la pretu de 64.91 lire . Acum am intrat din nou si surpriza mai sunt doar 3 si la preturi destul de mari pentru bugetu meu.

  16. #36 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Daca te uiti acilişea: Amazon.co.uk: Buying Choices: Street Fighter Vs. Tekken Arcade Fight Stick PRO - Line (PS3) observi ca sunt vanzatori diferiti, fiecare cu pretul lui.

  17. #37 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Da am vazut. Bun o sa fie si un stick SE de la Madcatz , mai ales ca o sa fie primu stick avut.

  18. #38 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Era sa uit, da' am primit un PM si mi-am amintit.
    Charging Station Sony pentru DS3 la 59,99 lei in Flanco la AFI Cotroceni.
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1012415

    Pe siteul Flanco este dublu

  19. #39 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Media Galaxy - Nintendo Wii U - 999,99999999999


    MEDIA GALAXY | Consola Nintendo Wii U Basic Pack, 8GB, Alb

  20. #40 SP
    Admin MonkY's Avatar
    O oferta buna (parerea mea) la un pachet foarte interesant: PS3 + Joc Book of Spells + Move Motion Controller + Webcam + Controller Wireless DualShock 3, negru la 899 RON.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 102 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts