Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 65 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 ... LastLast
Results 1,121 to 1,140 of 1284

Thread: The Division

  1. #1121 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Mai joaca cineva? As vrea sa intru si eu in Dark Zone cu un grup, pentru ca singur nu are farmec

  2. #1122 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Daca intri singur, or sa-si bata joc de tine. Nu reusesti sa extragi nimic. Am incercat eu de cateva ori, pana m-au bagat unii la ei in grup. Asa inveti de unde extragi materiale DZ, chesturi, bosi sau zone de extractie mai linistite.

  3. #1123 SP
    Junior Member Vader's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Mai joaca cineva? As vrea sa intru si eu in Dark Zone cu un grup, pentru ca singur nu are farmec
    Prea putini. Si cu update la Destiny in aceeasi zi, si Dark Souls in aceeasi perioada, ma indoiesc ca se vor intoarce prea multi.

  4. #1124 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  5. #1125 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Eu inca il mai joc cu placere .

  6. #1126 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Misto noutatile

    eu deja nu mai am timp de BF4

  7. #1127 SP
    Junior Member Catalinn's Avatar
    Mai primește cineva eroarea Mike cand încearcă să intre in joc?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #1128 SP
    Junior Member XRaze's Avatar
    Nu am primit de cand am instalat update-ul.Rar gasesti oameni competenti sa faci challenges la public matchmaking, mai mult iti pierzi timpul aiurea.DZ rank 32, gearscore 162 atm psn: Awiiex

  9. #1129 SP
    Banned Pirvu_mb's Avatar
    Eroarea mike, parca se referea la conectarea la contul ubi
    Dar nu e panica )

    Apropo de cei care s.au plictisit de joc
    De 2 saptamani nu l.am mai jucat, am fost plecat prin tara la sedinte, excursii in afara, etc
    Sunt ultra mega giga nerabdator sa pun mana sa mai joc putin )

    Deci, sfat... Mai iesiti din casa, nu.l mai butonati o saptamana de dimineata pana seara pt ca ajungeti sa spuneti ca va plictiseste

    Cum ar fi sa mancati numai ciorba, timp de o saptamana, dimineata, la pranz si seara?

    Vomiti )
    Asa si cu jocul


    Trimis de pe LG - G3

  10. #1130 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Am jucat ieri vreo 3 ore, dupa patch. Dark Zone a devenit mult mai activ din punct de vedere al prezentei NPC-urilor, toti „Bosii” cu nume dau acum drop high end si chiar gear set, cutiile care necesita dark keys dau si ele loot high end din cand in cand, la fel si Supply Drops.
    Am incercat sa jucam (eram 4) si incursion dar dupa 2 wave-uri am fost scosi din joc din cauza unei erori (urat, daca se intampla inainte de final trebuia sa incepem din nou). Consider un minus faptul ca nu sunt checkpoint-uri in raid.

  11. #1131 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    ^ exact la fel am patit si eu aseara, este absolut penibil daca existe probleme de acest gen. Probabil din cauza asta spuneau ei in description ca nu vom termina nici dupa zeci de incercari. Pai cum dracu sa termini daca te scoate din joc cu erori Mike, Charlie, Alpha, Delta, Putzica etc.

  12. #1132 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am jucat si eu aseara si m-am super enervat in DZ Nu inteleg de ce nu exista niste praguri. Mi se pare oribil ca eu, level 26 in DZ sa fiu pe acelasi server cu cineva de level 90 in DZ. Omuletii aia ma omoara din 2 gloante si eu nici cu 2 incarcatoare nu i-am scazut 1mm din viata.

    Si e pacat, ca pica Gold mult mai des, dar din pacate, la Supply Drops (cel putin la cel la care am ajuns noi) nu ne-a dat nimic gold sau bucati din gear set.

    Cat de incursion, e oribil de greu Ne-am chinuit vreo ora, am ajuns la wave 5 si dupa aia ne-am lovit de eroarea care ne-a scos din joc. Si da, trebuie super coordonare si e practic imposibil de facut cu random, pentru ca e tehnic imposibil sa nu mori si sa nu ai nevoie de revive.

  13. #1133 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Stati lejer ca de pe la wave 7-8 incepe sa fie distractiv. Incursionul este un fel de "ia grenada, cu paine!" care trebuie invatat pe de rost, de la tipurile de mobi ce apar pe respectivul val pana la locatia lor de spawn.

  14. #1134 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Hai sa ne strangem deseara 4 de aici si sa bagam un incursion.

  15. #1135 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Este mai fun acum ca a iesit ultimul update?

  16. #1136 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Fun era si inainte, insa incet-incet pare ca se stinge din lipsa de continut high end. Ce-au bagat in update-ul asta mi se pare destul de putin.

  17. #1137 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by Sanjuro View Post
    Este mai fun acum ca a iesit ultimul update?
    Eu zic ca e fun. Au trecut cateva ore fara probleme (plictiseala). E mult mai antrenant in DZ. Mobii se spawneaza mai repede si nu mai e lumea asa tentata sa devina rogue pt ca e foarte mult continut high end acum. Lucrul cel mai fun e jocul in echipa

  18. #1138 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    pt incursion trebuie sa fi cel putin level 200+ pe gear/arme , iar ca sa faci asta iti cam trebuie noile seturi de arme/gear, cel mai probabil fiecare jucator dintr-un squad de 4 trebuie sa aibe cate o clasa din acel set ce dau bonusuri maxime la 4 bucati din set , acum galbenele au devenit move vrei ceva mai bun , trebuie noile verzi/ turcuaz.. e bine ca iti cade phoenix si la bosi de level 31-32

    aseara am bagat ceva incursion si dupa wave 8 nu prea mai este usor.. fara gear si oameni "capabili"

    dark zone este mult mai activ acum , se sponeaza mai multi mobi si bosi , iar drop supply este cam .. degeaba

    e bine ca exista un scop acum , caci abia ce am terminat platina la joc
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  19. #1139 SP
    Junior Member Finrod's Avatar
    Eu am intrat aseara cu un grup de 4 in DZ. numai ca dupa ce am intrat pe usa vedeam doar 1. Ceilalti doi se vedeau intre ei. Ne auzeam toti 4. Pe harta mare ii vedeam, dar efectiv nu erau langa mine, se luptau cu alti inamici... Praf

  20. #1140 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    sunteti levele diferite, d-asta nu va vedeati.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 65 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  2. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:34
  3. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:23
  4. Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 02:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts