Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 74 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 64 ... LastLast
Results 1,061 to 1,080 of 1480

Thread: Red Dead Redemption 2 / Online

  1. #1061 SP
    Junior Member Lotta's Avatar
    Quote Originally Posted by clovnusor View Post
    Eu sper sa nu se lege cumva de bug-ul ala in care dispar personaje din camp ca m-as oftica. Am parcurs ceva din joc, atat side cat si main missions si chiar daca salvez prin rotatie pe 3/4 slot-uri, nu mai am save-ul pana la misiunea cu Uncle.
    Eu am procedat asa

  2. #1062 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by Lotta View Post
    Eu am procedat asa
    Ah, probabil sunt in satchel si nu le-am vazut. Multam

  3. #1063 SP
    Junior Member Lotta's Avatar
    Exact!

  4. #1064 SP
    Member theusher's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Trebuie sa cititi cartonasele date de tipu ala si acolo o sa va spuna si locatia. Dupa aia apar pe harta toti 4. Problema e ca dupa aia, nu stiu pe unde-l gasesc pe scriitor. L-am cautat in toate saloanele din fiecare oras intalnit si nu este.

  5. #1065 SP
    Member Mishy's Avatar
    Am uitat că trebuie citite cartonasele, my bad. Eu m-am întâlnit cu toți 4 și îmi zice că momentan nu mai pot face nimic, probabil trebuie sa mai înaintez cu povestea principală.

    Sent from my Philips_X586 using Tapatalk

  6. #1066 SP
    Member clovnusor's Avatar

  7. #1067 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Haters gonna hate!
    Imaturi cat cuprinde. Dar vorba cuiva de mai sus, nu incercam si noi sa vorbim de chestii misto descoperite prin joc? Vad ca ceata hdr-ului a cuprins mintea multora...

  8. #1068 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    De x hai sa nu vorbim, de y sa nu vorbim, da' de ce sa vorbim?
    Vorbim de joc. Daca pentru unii HDRul e subiect important, pai de ce nu i-am lasa sa dezbata ?

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  9. #1069 SP
    Member geo971986's Avatar
    0 e haterism, 10 e snobism sau invers. Adevarul e gri.

  10. #1070 SP
    Member Ripjaws's Avatar
    Pe mine ma deranjeaza tare ca in orase, oricine poate sa se lege de mine, sa ma bata, sa ma injunghie si sa ma impuste, si pe toti cei din jur ii doare in cur. Dar daca EU bat pe cineva, ohooo, brusc sunt inconjurat de martori care fug sa ma dea in gat.

    si serios, joc western in care daca ma abordeaza o big tittie hooker, eu pot sa ii raspund doar cu reject sau decline.

    In rest, nu am nicio problema cu el, nu ma deranjeaza controlul deloc, m-am impacat bine cu el, si imi place mult ce se intampla in lumea asta. Am vreo 30 de ore jucate si abia daca m-am atins de povestea principala.

  11. #1071 SP
    Member Otman's Avatar
    Am prins calu ala Arabian Alb, cica e "elite".......bull****, se sperie de orice, da cu capu in aproape toti copacii, in oras e naspa de tot cu acceleratia aia de 8, e mic ca naiba si desi are 2 lini in plus la viteza fata de American Standardbreed eu il simt mai incet.

    Screw that horse, m-am intors la roscata mea iubita

  12. #1072 SP
    Member madskills's Avatar

  13. #1073 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Intrebare pentru cei care au avansat foarte mult in joc deoarece eu progresez foarte greu in joc in perioada asta... am maxim 10-15 ore pe saptamana deci sunt la inceput.
    Ma tot uit in lista la prieteni si am oameni cu 48-60 de ore de gameplay cu 50-70-sau 100 de Gamerscore maxim. Cum asa ceva?
    Este jocul zgarcit cu trofeele/achievementurile sau pur si simplu pierde lumea timpul prin joc pentru ca este superb si sunt distrasi de la main story?
    Nu sunt un achievement hunter si evident ca nu influenteaza in nici un fel decizia mea de a juca sau judeca un joc, dar nici nu prea ma atrage ideea de a avea 100 de ore intr-un joc si 125/1000 Gamerscore...

  14. #1074 SP
    Member madskills's Avatar
    Sunt ca drogatii aia acum..stiu ca e rau dar ma mananca pielesa sa dau click pe spoiler

  15. #1075 SP
    Member Hazer's Avatar
    For ****s sake pe mail nu apare tagu de spoiler. In papucii mei..

  16. #1076 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pe mine m-a mancat undeva si am dat click am apucat sa ma spoiluiesc putin si pe urma am inchis repede
    Din pacate, eu am realizat aseara ca sunt afectat de Bug-ul ala cu disparitia lui Marston, Abigail, Sadie si Jack din Camp. Drept urmare, la mine nu apare inca tutorialul de pescuit si altele.

  17. #1077 SP
    Member Mishy's Avatar
    ^Am si eu bugul, dar din cate am citit nu pierdem mare lucru, doar ca nu ii gasim in tabara sa schimbam doua vorbe cu ei. Din capitolul 4 am inteles ca apar si la cei care au bugul.

  18. #1078 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Intrebare pentru cei care au avansat foarte mult in joc deoarece eu progresez foarte greu in joc in perioada asta... am maxim 10-15 ore pe saptamana deci sunt la inceput.
    Ma tot uit in lista la prieteni si am oameni cu 48-60 de ore de gameplay cu 50-70-sau 100 de Gamerscore maxim. Cum asa ceva?
    Se pare ca e genul de open world cu achievement-uri dependente de anumite perioade de timp. Pe unele le poti pierde daca nu le obtii la timpul potrivit.

    RECOMANDARE (doar pentru cine n-a aflat, desigur). O chestie foarte misto, pe care prima data am pierdut-o pt. ca n-am citit caseta informativa stanga-sus.

    De exemplu, cand o gasca de outlaws, uneori O'Driscoll's, vrea sa te jefuiasca - apesi triggerul stanga, apoi Y(xbox)/triunghi(ps) sa te predai.

    Dupa ce te dai jos de pe cal cu mainile ridicate, vine partea de geniu. Apesi rapid de multe ori pe triggerul dreapta si descarci gloante in ei tragand numai DE LA ȘOLD. Arthur tinteste automat cand trage in modul asta. Incercati, e foarte trepidant si chiar simti ca esti un adevarat gunslinger.

  19. #1079 SP
    Member Otman's Avatar

  20. #1080 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Mor

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 74 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 64 ... LastLast

Similar Threads

  1. Red Dead Redemption By Nash in forum Console Club
    Replies: 1376 Last Post: 10-10-2023, 09:53
  2. Zvon: Red Dead Redemption 2 By Dant3 in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 21-07-2012, 17:39
  3. Red Dead Redemption By doriant in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 09-02-2011, 13:52
  4. Online Co-Op Red Dead Redemption By sahara in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 25-06-2010, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts