Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 243 of 283 FirstFirst ... 143 193 233 241 242 243 244 245 253 ... LastLast
Results 4,841 to 4,860 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #4841 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Salut,

    Sunt sanse sa mai bagati curand Playstation 5?

    Multumesc

  2. #4842 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Mihail View Post
    Salut,

    Sunt sanse sa mai bagati curand Playstation 5?

    Multumesc

    Salut! Asteptam informare de la Sony cu urmatoarea livrare de console PS5.

  3. #4843 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salut! Asteptam informare de la Sony cu urmatoarea livrare de console PS5.
    tot asa o sa le trimita, in Bundle-uri cu jocuri "uzate" la pret de jocuri nou lansate? Scuze, dar nu m-am putut abtine

  4. #4844 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Salut,

    @ATX-MG se mai poate suplimenta/cere in plus cateva bucati de la furnizor la precomanda de Total War Warhammer 3 Limited Edition PC? Sau macar puteti sa mentionati in precomanda cate bucati sunt disponibile/cate mai sunt disponibile in the future, cand sa fac si eu precomanda azi ma trezesc ca nu mai se poate

    Nu ma gandeam ca un joc care apare doar pe PC (de strategie! ) o sa fie epuizat la precomanda toate bucatile disponibilie..

    Multumesc
    Partea bună e că timp de o săptămână după lansare se poate lua dlc-ul Ogre Fanction gratuit.
    Eu am așteptat să mai fac rost de niște bănuți și să dau precomanda,nici nu credeam că se va epuiza stocul de precomenzi,probabil au fost alocate puține unități.

    Trimis de pe al meu SM-A528B folosind Tapatalk

  5. #4845 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Partea bună e că timp de o săptămână după lansare se poate lua dlc-ul Ogre Fanction gratuit.
    Eu am așteptat să mai fac rost de niște bănuți și să dau precomanda,nici nu credeam că se va epuiza stocul de precomenzi,probabil au fost alocate puține unități.

    Trimis de pe al meu SM-A528B folosind Tapatalk
    Surprinzator, a fost printre putinele titluri de strategie pe PC care au generat interes in perioada asta, iar cantitatea alocata nu a fost chiar mica, dar fiind o editie limitata, asa a fost si alocarea.

  6. #4846 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Surprinzator, a fost printre putinele titluri de strategie pe PC care au generat interes in perioada asta, iar cantitatea alocata nu a fost chiar mica, dar fiind o editie limitata, asa a fost si alocarea.
    Ediția normală pentru Warhammer 3 va fii la același preț cu ediția limitată?

    Trimis de pe al meu SM-A528B folosind Tapatalk

  7. #4847 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Ediția normală pentru Warhammer 3 va fii la același preț cu ediția limitată?

    Trimis de pe al meu SM-A528B folosind Tapatalk
    In momentul de fata nu am aceasta informatie.

  8. #4848 SP
    Member Johnny's Avatar
    Salut,


    Se poate schimba metoda de plata la o precomanda ( Horizon Forbidden West Special Edition PS5 - nu mai e disponibil ) din Plata la livrare cu platit cu cardul? As vrea sa platesc acum folosind cardul daca se poate , sa nu ma mai incurc cu bani cash. Am incercat metoda "Comanda din nou" dar evident e stoc epuizat asa ca nu e o optiune. Daca exista vreo posibilitate din site sau prin mail ar fi super.

    Also legat de cele 5 bucati extra de Total War Warhammer 3 Limited Edition PC promise de furnizor vor fi disponibile in ziua lansarii sau in urmatoarea saptamana? Sincer nu ma supar daca ar aparea azi la precomanda si editia standard

    Multumesc

  9. #4849 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Salut,


    Se poate schimba metoda de plata la o precomanda ( Horizon Forbidden West Special Edition PS5 - nu mai e disponibil ) din Plata la livrare cu platit cu cardul? As vrea sa platesc acum folosind cardul daca se poate , sa nu ma mai incurc cu bani cash. Am incercat metoda "Comanda din nou" dar evident e stoc epuizat asa ca nu e o optiune. Daca exista vreo posibilitate din site sau prin mail ar fi super.

    Also legat de cele 5 bucati extra de Total War Warhammer 3 Limited Edition PC promise de furnizor vor fi disponibile in ziua lansarii sau in urmatoarea saptamana? Sincer nu ma supar daca ar aparea azi la precomanda si editia standard

    Multumesc
    Nu ai primit PM-ul meu ?

    Trimis de pe al meu SM-A528B folosind Tapatalk

  10. #4850 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Salut,


    Se poate schimba metoda de plata la o precomanda ( Horizon Forbidden West Special Edition PS5 - nu mai e disponibil ) din Plata la livrare cu platit cu cardul? As vrea sa platesc acum folosind cardul daca se poate , sa nu ma mai incurc cu bani cash. Am incercat metoda "Comanda din nou" dar evident e stoc epuizat asa ca nu e o optiune. Daca exista vreo posibilitate din site sau prin mail ar fi super.

    Also legat de cele 5 bucati extra de Total War Warhammer 3 Limited Edition PC promise de furnizor vor fi disponibile in ziua lansarii sau in urmatoarea saptamana? Sincer nu ma supar daca ar aparea azi la precomanda si editia standard

    Multumesc

    Salut! Nu se mai poate schimba metoda de plata pentru o precomanda, dar o mare parte dintre curierii Altex si Cargus au acum POS la ei si poti plata asa cu cardul.

    Asteptam sa vedem daca furnizorul poate sa livreze cele 5 unitati impreuna cu marfa pentru ziua lansarii sau daca va fi dupa aceasta.

  11. #4851 SP
    Junior Member Ferynho10's Avatar
    Precomenzile pentru Horizon Forbidden West Special Edition PS4/PS5 se vor onora Vineri 18 Februarie oare? Mersi.

  12. #4852 SP
    Junior Member Lucker's Avatar
    Depinde din care localitate esti.

  13. #4853 SP
    Member Aliosa's Avatar
    M-ar ajuta sa stiu daca o sa fie bundle-uri PS5 + Horizon Forbidden West? Nu am precomandat varianta simpla pentru ca am doar PS4 Pro.

  14. #4854 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca nu au anuntat oficial pana acum, 100% nu vor scoate bundles cu jocul, asa cum a fost cu Ratchet and Clank.

  15. #4855 SP
    Member codpin's Avatar
    Maxim vor scoate plate-uri cu jocul si cam atat. Dar la felul cum se misca Sony ma astept sa le scoata peste 1 an...

  16. #4856 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Vin cu un update legat de Total War Warhammer 3 Limited Edition PC. Livrarea precomenzilor va suferi o mica intarziere. Furnizorul oficial a intampinat o problema logistica si maine ne livreaza marfa la depozit.

  17. #4857 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Vin cu un update legat de Total War Warhammer 3 Limited Edition PC. Livrarea precomenzilor va suferi o mica intarziere. Furnizorul oficial a intampinat o problema logistica si maine ne livreaza marfa la depozit.
    Veți mai avea stoc cu varianta Limited?

    Sent from my KB2000 using Tapatalk

  18. #4858 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Veți mai avea stoc cu varianta Limited?

    Sent from my KB2000 using Tapatalk
    Da, vor mai fi cele 5 unitati suplimentare care vor fi livrate impreuna cu restul de marfa.

  19. #4859 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    hmmm....pe baza notificarilor pe care tocmai le-am primit, sunt sanse sa avem Horizon vineri chiar si in tara. Sper sa isi faca datoria si curierii

  20. #4860 SP
    Junior Member Ferynho10's Avatar
    ^Pai am primit deja factura de la Altex si mail ca urmeaza sa fie predat la curier, deci probabil pe Vineri ajunge la cei care au comandat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 243 of 283 FirstFirst ... 143 193 233 241 242 243 244 245 253 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts