Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 122 of 283 FirstFirst ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 172 222 ... LastLast
Results 2,421 to 2,440 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #2421 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by Hider141 View Post
    Si atunci rezervarea in magazin ce anume face? Oua ochiuri?
    Da. Poti ridica din magazin doar ce se afla in magazinul respectiv, nu tot ce au pe site.
    La Emag de ex. pot da cu ridicare din showroom oricarei comenzi online.

  2. #2422 SP
    Member geo971986's Avatar
    Stie careva legislatia ca si timp maxim de returnare a banilor (plati online) in cazul anularii unei precomenzi? Altex mi-a zis 72 de ore insa m-am saturat de glumele lor (a trecut dublu). E cumva 30 de zile?
    Alta intrebare: E normal ca la precomenzi sa incaseze banii inainte de confirmare comanda/confirmare stoc? Produsul care eram interesat l-au amanat pt a doua oara desi alte magazine il au in stoc de o saptamana.

  3. #2423 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Nu plati niciodata cu cardul in Romania.

  4. #2424 SP
    Member geo971986's Avatar
    Poti sa argumentezi te rog? 99% din cumparaturi le fac cu cardul. Inafara de Altex nu am avut niciodata probleme...

  5. #2425 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    "Reducere" de 52% marca altex
    Attached Images Attached Images reducere-altex.jpg

  6. #2426 SP
    Member swenkyk9's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Precomenzile la Uncharted: The Lost Legacy urmeaza sa ajunga la voi in ziua lansarii. De asemenea, ar trebui sa aveti deja un mail cu bonusul de precomanda, dar nu il puteti activa inainte de data de 23 august.
    La ce firme de curierat sunt in România, nu as recomanda nimănui sa plătească înainte un produs.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #2427 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    Poti sa argumentezi te rog? 99% din cumparaturi le fac cu cardul. Inafara de Altex nu am avut niciodata probleme...
    Iti aduce produsu foarte greu sau din parti uneori si ramai cu banii blocati in cont. Eu mereu dau comanda cu plata ramburs, n-am avut nici o problema asa, in schimb cu plata inainte...am tot vazut ce chin e uneori.

  8. #2428 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    @Media Galaxy

    Veti avea "Mario Odyssey" weekendul acesta in magazine?

  9. #2429 SP
    Member MAGNUS2's Avatar

  10. #2430 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    In mod clar nu. Cred ca daca afla Sony de asa ceva, ii pune instant pe blacklist.

  11. #2431 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
    au voie sa vanda asa ceva?[/URL]
    Si de ce nu? Problema este ca te prind cei de la Rockstar folosind asa ceva.
    (nu stiam ca au asa ceva la vanzare)

  12. #2432 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Atunci când vă dați cu părerea și nu știți exact despre ce e vorba.

    Îi pune pe blacklist si pe astia ?

    https://www.amazon.com/Xploder-Cheat.../dp/B0772TWYJJ

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  13. #2433 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    @Media Galaxy

    Când vă intră în stoc LA Noire pe PS4? Stau cu precomanda în așteptare de ceva timp.

  14. #2434 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Și nu este nimic ilegal, pur și simplu copiază o salvare cu jocul 100% complet + 500.000 credit.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  15. #2435 SP
    Member Aliosa's Avatar
    https://www.zoso.ro/img/2017/11/cata...iagalaxy-8.jpg
    https://www.zoso.ro/img/2017/11/cata...17-altex-8.jpg

    Ca sa vedeti toate paginile cataloagelor, schimbati in URL cifra paginii (de la 1 la 8).
    Cam slaba oferta de jocuri.

  16. #2436 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Eu ma astept sa fie si alte jocuri. Sigur nu sunt doar cele din catalog. O sa vedem maine dimineata.

  17. #2437 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by vladthegamer View Post
    @Media Galaxy

    Când vă intră în stoc LA Noire pe PS4? Stau cu precomanda în așteptare de ceva timp.
    Salut. Trebuie sa ne soseasca in curand la depozit. E o perioada foarte aglomerata chiar si pentru furnizorii oficiali si exista posibilitatea ca livrarea sa intarzie uneori. Din acest motiv, pentru jocurile la precomanda se mai schimba data de lansare.

  18. #2438 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    @Media Galaxy
    de ce nu se mai gasesc oe site 50% din jocurile de PS4? au disparut foarte multe, ex: Tomb Raider Definitive Edition, Rise Of The Tomb Raider 20 Year Celebration...

    si o sa aveti Horizon Zero Dawn Complete Edition & Nioh Complete Edition ?

  19. #2439 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Produsele epuizate" de pe azi pe maine", pana la urma mi le-au scos si din wishlist.Maine dimineata o sa stau cu search sa le bag in cos.

  20. #2440 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
    @Media Galaxy
    de ce nu se mai gasesc oe site 50% din jocurile de PS4? au disparut foarte multe, ex: Tomb Raider Definitive Edition, Rise Of The Tomb Raider 20 Year Celebration...

    si o sa aveti Horizon Zero Dawn Complete Edition & Nioh Complete Edition ?
    Salut. Unele jocuri de PS4 au fost dezactivate deoarece nu mai aveau stoc si e posibil ca nici furnizorul sa nu mai fi avut in acel moment pentru a se face comanda. In cazul in care facem rost de stoc, produsul se reactiveaza.

    Horizon Zero Dawn Complete Edition vom avea, Nioh Complete Edition asteptam confirmarea de la furnizor.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 122 of 283 FirstFirst ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 172 222 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts