Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 105

Thread: Hitman

  1. #21 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    pai ei au facut niste cai prin care sa fi Hitmenul perfect.
    in rest puteai aborda cum vroiai tu, dar nu erai maxim stealth.
    sau in ce sens zici ca se duce naibii totul?

  2. #22 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    @ Răzvan Eh, gusturi diferite, pt mine seria AC a ajuns o mizerie, de fapt cam tot ce a început să facă Ubi, mai puțin Child of Light și Valiant

  3. #23 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Si Rayman, nu uita de el. si ala e misto

  4. #24 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    PS @tudy din postarea ta se înțelege ca jocul e făcut de Ubi, vezi ca gonești fanii Hitman
    Ah nu, ma refeream la AC, iar rant-ul l-am facut apropo de ce zicea Razvan cu asa-zisul free roam.

  5. #25 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  6. #26 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Wow! Pacat ca jocul e downloadabil.

    https://store.na.square-enix.com/pro...-s-edition-ps4
    Attached Images Attached Images uxbvpfubhitmance-rp-ps4-795w_780_kr.jpg

  7. #27 SP
    Member eastbason's Avatar
    Foarte corect spus WOW! must have!

  8. #28 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Mdea s-a dus dracu și ăsta, auzi tu, lansează episodic fiecare chapter...

  9. #29 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    oare va fi si la altex versiunea asta?

  10. #30 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dupa cum am zis si pe chat, nu e neaparat un lucru rau. Dai 15$ la inceput, dupa 1 luna mai dai 10$ si tot asa. Sigur nu vor fi mai mult de 4-5 locatii, deci tot la 60-65$ iesi cu jocul "full". Si macar asa platesti esalonat, il joci mai mult timp, te face sa vrei sa joci si sa-l astepti cu sufletul la gura si daca sunt probleme la inceput, pana la urmatorul poate le rezolva.

    Problema e ca se va crea un precedent. Si cel mai important, e aiurea ca deja si jocurile "AAA" vor incepe cu tactici d-astea si ca in loc sa amane jocul 2-3-5 luni, pana e final, sa ofere un produs complete si finisat, se vor grabi sa scoata 1-2 capitole pe care sa ne ia banii, sa-si finanteze ei urmatoarele 1-2 luni de munca si sa continue asa.
    Asta mi se pare ok pt studiourile mici, dar de la astia mari deja e cam magarie.

  11. #31 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Problema e ca se va crea un precedent. Si cel mai important, e aiurea ca deja si jocurile "AAA" vor incepe cu tactici d-astea si ca in loc sa amane jocul 2-3-5 luni, pana e final, sa ofere un produs complete si finisat, se vor grabi sa scoata 1-2 capitole pe care sa ne ia banii, sa-si finanteze ei urmatoarele 1-2 luni de munca si sa continue asa.
    Asta mi se pare ok pt studiourile mici, dar de la astia mari deja e cam magarie.
    Sunt total de acord. De asta imi este si mie frica ca daca o sa aibe cat de cat succes tipu asta de lansare atunci o sa inceapa si restu sa faca la fel ca o sa le fie mai convenabil, si atunci se duce dracu industria asta. Dupa aia o sa avem jocuri numa pe bucati + dlc-uri deja mi groaza cand ma gandesc la asta.

  12. #32 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Am înțeles ca se va lansa si versiunea pe disc "later this year"

  13. #33 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    orice joc ce nu are versiune pe disc pe mine unul nu ma intereseaza.

    mie nu-mi plac nici jocurile de tip telltell ce au episoade si te tot intinzi 1 an de zile sa termini un joc..e cah pur si simplu (sau astepti si iei editia completa la un pret ok)

    cert e ca le-am cam ingrosat obrazul astora cu softurile lor.. le platim orice , din disperarea de a.. de a pierde vremea intr-un final

  14. #34 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Eu deja mi-am aruncat figurina din editia de colectie pentru Hitman Absolution. Dumnezeule, cum poate sa arate cea noua! Daca ramane decat in US, o sa fiu deosebit de incomodat si deprimat.

  15. #35 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    scrie ca poate fi comandata in curand si de pe EU

  16. #36 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Da, nu e neaparat un lucru rau insa mie imi miroase a laziness...serios acum, in curand o sa platim 100$ un joc de 10 ore cu cate 10$ pe ora...this s**t has to stop.

  17. #37 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    sau avem rabdare si luam la reducri

  18. #38 SP
    Junior Member andy's Avatar
    Oricat de tentant suna, cred ca o sa astept versiunea retail...

  19. #39 SP
    Member eastbason's Avatar
    https://m.youtube.com/watch?v=K2XR4kXG-JA
    Take my money!!! 💰💲💸

  20. #40 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Aduce a James Bond si Assassins Creed. Sunt curios totusi cat de "deschis" o sa fie...


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 18-06-2014, 20:51
  2. Hitman 6 By Teo in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 29-05-2014, 10:53
  3. Hitman: Absolution By razvanrazy in forum Console Club
    Replies: 236 Last Post: 26-02-2014, 14:48
  4. Hitman 5 confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 13-11-2010, 03:58
  5. Hitman 5 in 2010 By erik95 in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 01-07-2009, 12:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts