Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast
Results 121 to 140 of 151

Thread: Final Fantasy VII Remake (+Intergrade) / Rebirth / ?

  1. #121 SP
    qdx
    Junior Member qdx's Avatar
    Daca as sti ca ps5 pro ar aparea in vara as renunta sa mai joc pana atunci insa cum nu stie cand prefer performanta.La bloodborne si acuma sunt la prima misiune ca tot am astepta sa para un patch pentru performanta.

  2. #122 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    PS5 Pro nu are cum sa apara in vara. Cel mai probabil vine prin Octombrie/Noiembrie.

  3. #123 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    As fi fost curios sa facem un pool sa vedem care sunt preferintele tuturor in materie de Graphics/Performance mode. Voi ce alegeti la jocul asta?
    Eu cred ca voi ramane pe Graphics ca la marea majoritate, basically nu-mi doresc nimic mai mult de la PS5 Pro/next Xbox decat sa nu mai fie nevoie sa aleg intre Graphics si Performance. Vreau doar sa ma bucur de ceea ce vad azi in Graphics mode dar in 60 fps, nimic in plus.
    Eu aleg performance, de fapt toate jocurile pe PS5 le joc asa. Vreau mai multa fluiditate, sincer nu ma intereseaza grafica dat fiind ca joc si titluri de acum 20 - 30+ ani, n-am astfel de probleme.

  4. #124 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Moaa! Are 145gb si vine pe doua disk-uri ! Nu am primit bonusul de precomanda . Voi ?

  5. #125 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Te referi la steelbook sau?

  6. #126 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by lucicleric View Post
    Te referi la steelbook sau?
    bonus precomanda Digital Midgar Bangle. Aaa… si se misca mai bine ca decat in demo . Cel putin asa mi se pare .

  7. #127 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Ma refer la bonusul de precomanda. Ce anume nu ai primit.
    RE: vezi poate are vreo optiune in joc sa dai redeem la items ca si la ff16

  8. #128 SP
    Member tudort's Avatar
    Și eu am primit coletul azi fără steelbook. Cum să procedez? Edit. Văd și fără bonus digital. Efectiv am precomandat de când a apărut pe site și nu am decât jocul fizic. Așa mai bine așteptam și îl luăm la reducere.

    Trimis de pe al meu XQ-DQ54 folosind Tapatalk


  9. #129 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Nu esti singurul, si eu am patit la fel.

  10. #130 SP
    Member rzv31's Avatar
    Deci asa o sa patim toti, si eu cand ajunge mai tarziu jocul. Le-or mai trimite sau sa refuz coletul si sa iau deluxe?. Parca si la FFXVI au facut la fel
    Nu inteleg care e logica, daca tu ai steelbook-ul, si trimiti jocul fara, tu ce faci cu toate steelbook-urile alea? Ca doar nu le dai bonus la varianta deluxe ca cei de la Best Buy??

  11. #131 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    PCR, mai face lumea o bisnita pe Ebay si OLX. De o cafea la dozator tot iti iese. Daca nu, le pui in spatele casierilor in magazin. Am inteles ca prefera ceva metalic, mai de calitate, nu plasticarii si chestii ieftine

  12. #132 SP
    Member tudort's Avatar
    La mine nu s-a mai întâmplat niciodată să nu primesc. Sigur este vreo eroare de gestiune sau nu le-au avut în stoc la timp. Nu cred că își permit ei să facă după bunul plac.

    Trimis de pe al meu XQ-DQ54 folosind Tapatalk

  13. #133 SP
    Member rzv31's Avatar
    Acum a ajuns si al meu, tot fara
    Attached Images Attached Images img_2612.jpeg

  14. #134 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Am ridicat eu acum din magazin. Steelbook-urile au fost in limita stocului disponibil.

  15. #135 SP
    Manager paul's Avatar
    Scrie cu rosu in pagina produsului: "Precomanda acum Final Fantasy VII Rebirth Standard Edition si beneficiaza de bonusul de precomanda “Digital Midgar Bangle” si “Steelbook”. Bonusul se acorda in limita stocului disponibil.".

  16. #136 SP
    Member rzv31's Avatar
    Quote Originally Posted by lucicleric View Post
    Am ridicat eu acum din magazin. Steelbook-urile au fost in limita stocului disponibil.
    Limita stocului disponibil unde? S-au vorbit intre ei cu regula asta? Ca nu scria nicaieri, niciodata nu au scris, din ce stiu eu, la steelbook limita stocului. Doar la acele bonusuri mai scriau. Pai sa anunte naiba, sa fie pregatiti de retururi, nu-i problema

    ---------- Post added 29-02-2024 at 14:30 ----------

    Quote Originally Posted by paul View Post
    Scrie cu rosu in pagina produsului: "Precomanda acum Final Fantasy VII Rebirth Standard Edition si beneficiaza de bonusul de precomanda “Digital Midgar Bangle” si “Steelbook”. Bonusul se acorda in limita stocului disponibil.".
    Bonusul se refera la acel digital midgar. Daca avea stoc limitat steelbook puteau simplu sa modifice asa cum au modificat azi, nu?

  17. #137 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Daca nu ati cumparat deja jocul, JocuriNoi mi-au confirmat ca ei inca mai au Steelbook-uri.

  18. #138 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by rzv31 View Post
    Bonusul se refera la acel digital midgar. Daca avea stoc limitat steelbook puteau simplu sa modifice asa cum au modificat azi, nu?
    Nu, se refera si la Steelbook. Inclusiv in poza se specifica de Steelbook.

  19. #139 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Scrie cu rosu in pagina produsului: "Precomanda acum Final Fantasy VII Rebirth Standard Edition si beneficiaza de bonusul de precomanda “Digital Midgar Bangle” si “Steelbook”. Bonusul se acorda in limita stocului disponibil.".

    si colegul care a comandat in Decembrie? Sa nu imi spui ca au tinut pe pagina din decembrie chestia cu bousul dar de fapt ei nu mai aveau.


    Pe langa asta, pozitia oficiala de la Altex e ca cel putin pana in 27.02 preorderele inca ar fi primit Stellbook, cum scrie si in titlu
    Attached Images Attached Images screenshot-2024-02-29-1236562.png

  20. #140 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Bonusul digital de la preorder se vinde pe ebay
    Leviatan-ul si Ramuh Summoning (Bonus DLC), le primesti daca ai si salvarile de la FF7 Remake + Intermision ,in consola . Ramuh..bye bye ! nu am jucat Intermision .
    Attached Images Attached Images img_0920.jpg img_0922.jpg img_0921.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast

Similar Threads

  1. Vand Final Fantasy VII Remake PS4 By Gribbet in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 5 Last Post: 12-02-2021, 19:38
  2. Cumpar final fantasy vii remake By bloodindark in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 24-12-2020, 18:06
  3. Vand Final Fantasy 7 VII Remake PS4 By filiptitus in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-05-2020, 16:25
  4. Remake Final Fantasy VII mentionat. Iar. By drik in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 19-08-2013, 00:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts