Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 73 of 79 FirstFirst ... 23 63 71 72 73 74 75 ... LastLast
Results 1,441 to 1,460 of 1563

Thread: Ultimate Team - Fifa 17

  1. #1441 SP
    Member Fuc26's Avatar
    Ba da, am patit si eu asa de vreo 3 ori. Nu e bug, probabil face ceva adversarul pt ca de fiecare data conduceam cand s a intamplat si am pierdut meciul

    Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

  2. #1442 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Nu face nimic adversarul, pentru Weekend League si Daily Tournaments sunt servere dedicate, nu se poate face nimic. Acel BUG (nu zic ce e pentru ca nu vreau sa dau idei, m-am saturat de aia care-l fac) se poate produce doar in DRAFT sau Seasons.

  3. #1443 SP
    Member Fuc26's Avatar
    Scoate consola din priza?
    Opreste curentul de la sigurante?
    Arunca routerul pe geam?
    Ce poate sa faca
    Eu am patit o in Tournament, dupa treaba asta am conectat ps4 la net prin cablu (m am gandit ca e de la routerul meu) si tot la fel au facut!
    Din ce am citit doar in Weekend League se verifica corectitudinea jocurilor, motiv pt care nu primesti nici premiile instant

    Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

  4. #1444 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pana nu apare un update, oamenii vor folosi acel glitch! not so proud!

  5. #1445 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Pai daca tu conduci si adversarul iese sau i se intrerupe conexiunea sau orice altceva nu castigi tu meciul?

  6. #1446 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Meciul la el nu se pune ... si u primesti DNF ... adica el rejoaca meciul ..

  7. #1447 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    nerra, iar te ti de prostii? Imi joci si mie niste meciuri sa ma califici pt weekend? )

    ---------- Post added 10-11-2016 at 17:21 ----------

    app, da si tu un share la echipa, sa vad cat timp ai avut in plus fata de mine

  8. #1448 SP
    Junior Member edimc's Avatar
    Salut!

    Am inceput sa ma joc *** de la Fifa 17. Am cateva enigme sa le spun asa
    Am citit aici pe forum ca daca ai mai multi manageri iti poti creste durata contractelor cu pana la 50%. Din cate am vazut se poate seta un singur antrenor. Cum fac sa-i folosesc pe toti o data sa-mi cresc bonusul pt contracte? asta bineinteles daca se poate. Am achizitionat si staff insa nu stiu cum sa fac sa-i activez pe echipa.

    ---------- Post added 12-11-2016 at 11:38 ----------

    Si mai am cateva nelamuriri. Pot creste valoarea jucatorilor intr un anumit fel? Aici nu includ chm style sau training. Am inteles ce se intampla cu astea. Si care este treaba cu acei jucatori speciali ce au diferite culori in afara celor bronze, silver, gold. Ii primesti cand achizitionezi pachete? Sau ii pot transforma pe ai mei cumva?

  9. #1449 SP
    Junior Member Bicher29's Avatar
    Dupa un inceput destul de prost de Weekend ... pana la urma am legat un premiu decent! Gold 3..

  10. #1450 SP
    Member Melo's Avatar
    Foarte distractiv F.U.T. Champions, un meci din asta iti scade un an din viata. Putea sa aiba doar un om pe teren, doar portarul, si tot nu bateam.
    Attached Images Attached Images minjbi.jpg

  11. #1451 SP
    Member miami's Avatar
    @edimc: Ca sa cresti coeficientul nr. de contracte trebuie sa ai cat mai multi antrenori cumparati la club. Din ei poti seta ce antrenor vrei tu la echipe, nu asta conteaza. Jucatorii din TOTW (sau alte culori) pot fi castigati numai din pachete.

  12. #1452 SP
    Member micul_'s Avatar
    Am reușit și eu 21 victorii în weekend dar nu mai zic câți nervi îți mănâncă Champions asta.

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  13. #1453 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Am reușit și eu 21 victorii în weekend dar nu mai zic câți nervi îți mănâncă Champions asta.

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk
    Eu am renuntat la el ca ma stresez prea tare ..joc doar season iar la season daca promovezi de 2 ori ai luat 20k..iar in packurile de la champions nu esti sigur ca ti pica cv bun

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

    ---------- Post added 14-11-2016 at 10:00 ----------

    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    nerra, iar te ti de prostii? Imi joci si mie niste meciuri sa ma califici pt weekend? )

    ---------- Post added 10-11-2016 at 17:21 ----------

    app, da si tu un share la echipa, sa vad cat timp ai avut in plus fata de mine


    Bogdy m- am lasat de champions ca fac cu nervii

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  14. #1454 SP
    Member micul_'s Avatar
    Am luat 45k ceea ce în Season luam doar dacă promovam de vreo 4 ori. Iar pachetele nu sunt de neglijat zic eu, nu știi de unde sare Messi

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  15. #1455 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Ce sa fac cu messi cand am Salah Sif ))

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  16. #1456 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Ieri la pranz in Champions avea 16 victorii si inca 15 meciuri de jucat , am intrat aseara si am pierdut 11 meciuri consecutive si am castigat doar 2..... jucatorii mei erau varza... am doar 18 victorii !!

  17. #1457 SP
    Junior Member edimc's Avatar
    Merci @miami de răspuns.as mai avea o întrebare. Acei jucători speciali au cva în plus sau pur și simplu sunt de colecție?

  18. #1458 SP
    Member Yanciu's Avatar
    Ce baieti buni astia de la EA. Poate,poate mai prind vreun fraier sa bage bani in fifa points. Nu poate omul sa faca 20k amarati pentru o echipa de inceput

  19. #1459 SP
    Member Fuc26's Avatar
    A incercat cineva Fifa 17 pe pro?
    A primit update pt 2160p?
    E vreo diferenta?

    Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

  20. #1460 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Eu ma joc fifa 17 pe pro ,terminatii de la ea nu au facut nici un up ptr 4k pana acum (ma joc pe modul game sa nu am lag, e la fel ca pe ps4 doar in hdr e diferenta)

    ---------- Post added 18-11-2016 at 23:01 ----------

    Quote Originally Posted by edimc View Post
    Merci @miami de răspuns.as mai avea o întrebare. Acei jucători speciali au cva în plus sau pur și simplu sunt de colecție?
    Jucatorii speciali sunt mai buni decat varianta normala

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 73 of 79 FirstFirst ... 23 63 71 72 73 74 75 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimate Team (Fifa 15) By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 7701 Last Post: 30-10-2015, 19:19
  2. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  3. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts