Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 19 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 141 to 160 of 364

Thread: Alan Wake / Remastered

  1. #141 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
    Vezi ca ii lipseste sfarsitul,gigele Din cate tin minte producatorii spuneau ca varianta de xbox trimisa redactorilor este incompleta ,nu sunt sigur daca e adevarat sau nu .
    De unde ai tu stirea asta? am vazut un review in care zicea ca sfarsitul jocului e nasol, dar poate ca l-au facut asa fiindca vor sa scoata si Alan Wake 2

  2. #142 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  3. #143 SP
    Manager paul's Avatar

  4. #144 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    mai e putin.. abia astept sa-l joc.

  5. #145 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by Mafioso View Post
    De unde ai tu stirea asta? am vazut un review in care zicea ca sfarsitul jocului e nasol, dar poate ca l-au facut asa fiindca vor sa scoata si Alan Wake 2
    Stiu ca am auzit asta la arena tv in cadrul unui netreporter,se pare ca nu aveau dreptate baietii de acolo .

  6. #146 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    Am jucat Alan Wake la un prieten care lucreaza la Microsoft (e original nu piratat) si pot spune ca este o capodopera, grafica, storyline, gameplay de nota 10 de departe cel mai frumos joc jucat vreodata

  7. #147 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Mafioso View Post
    Am jucat Alan Wake la un prieten care lucreaza la Microsoft (e original nu piratat) si pot spune ca este o capodopera, grafica, storyline, gameplay de nota 10 de departe cel mai frumos joc jucat vreodata
    Prietenul asta al tau cum lucreaza la Microsoft si are Alan Wake?Cand Microsoft nu are decat filiera pe PC in romania,in niciun caz de Xbox!

  8. #148 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    E alt mod de a spune ca il joaca el tras de pe torente. wink

  9. #149 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    da poate omu nu e in Romania

  10. #150 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Ce copil.... Auzi tu numa ca o jucat Alan Wake la un prieten de la Microsoft Puteai veni si tu cu ceva mai inteligent
    Da ce sa-i ceri unui om care se baga numa in seama

  11. #151 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    da poate omu nu e in Romania
    that must be it . Tipu poate ne scrie acuma de la prietenul sau din SUA care lucreaza la Microsft . logic , nu ?
    Eu o chestie nu inteleg : de ce zici ca jocul X e super tare cu 2-3 zile inainte sa apara , astfel riscand sa iei ban , in loc sa zici in ziua lansarii sau mai tarziu ca jocul X e super tare si atunci esti in siguranta ?
    Mai tin minte un membru (nu mai stiu exact care ) ce a spus ca Batman AA e super tare si ca deja l-a terminat (iar Batman AA urma sa se lanseze a 2a zi ) . Dupa aceea tot sustinea ca el nu l-a luat de pe net , da l-a primit de la ceva prieten din SUA care i l-a trimis . Yeah right .

  12. #152 SP
    Junior Member mamutu's Avatar
    recomand super joc ,si mai lasati dracu fitele cu originalu

  13. #153 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    mamutule, io zic sa lasi ifosele astea de Robin Hood pentru alte forumuri. Aici exista o politica in ceea ce priveste warezul, fie ca-ti place, fie ca nu.

  14. #154 SP
    Junior Member mamutu's Avatar
    fera suparare maestre ,dar politica sar putea sa fie gresita ca si cea a guvernului

  15. #155 SP
    Member Dasani's Avatar
    tu nu faci decat sa incurajezi pirateria,probabil ca simti o anumita mandrie ca ai terminat jocul ca el fara sa se fi lanseze inca pe piata.apropo vezi ca esti cam analfabet NO OFFENCE!
    Attached Images Attached Images retard-1-.jpg

  16. #156 SP
    Member Xbox's Avatar
    atata cearta pt unul care cine stie ce o avea in cap de zici nu mai prosti .. infine .. jocul e frumos

  17. #157 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by mamutu View Post
    fera suparare maestre ,dar politica sar putea sa fie gresita ca si cea a guvernului
    Precum ziceam, regula exista, se respecta. Nu discutam filozofii legate despre moralitatea pirateriei.

  18. #158 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    daca tot il jucati asa, macar stfu about it..

  19. #159 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    mai e putin.. abia astept sa-l joc.
    Pai deja il joci.

  20. #160 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    daca tot il jucati asa, macar stfu about it..
    asa cum? eu il am original, tie ciuda?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 19 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast

Similar Threads

  1. Alan Wake 2 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 149 Last Post: 13-03-2024, 07:18
  2. Licitatie: Alan Wake xbox360 By nops66 in forum Licitatii
    Replies: 10 Last Post: 15-01-2014, 01:42
  3. Alan Wake vine si pe PC By Tudoran in forum Stories & Other News
    Replies: 6 Last Post: 10-02-2012, 15:55
  4. User Review: Alan Wake By naz in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 4 Last Post: 03-02-2011, 18:06
  5. Alan Wake Videos By Khan in forum Videos
    Replies: 19 Last Post: 25-09-2010, 10:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts