Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 18 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 351

Thread: Assassin's Creed: Origins

  1. #21 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    eu sunt meh in legatura cu el, am inteles ca o sa ai 900 de sidequesturi si mai fura si din Dragon Age Origins

  2. #22 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De unde ai inteles de cele 900 side quest-uri ? Ceva "inside" sau zici la misto ? Cat de Dragon Age, eu am inteles ca vor sa "imprumute" multe elemente din Witcher 3. Deci n-ar fi neaparat un lucru rau. Sunt sigur ca si Witcher 3 are cateva sute de side quest-uri.

  3. #23 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    din interior
    si din dragon iau faza cu constelatiile si cu obiectu mai smecher la sfarsit

  4. #24 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ai idee cate au avut, spre exemplu, Unity sau Syndicate, sa ne facem o idee despre marime ?

    N-am jucat DA mai mult de 1h, dar am pierdut multe sute de ore in Witcher, deci daca e tot ceva asemanator, o sa fie pe placul meu

  5. #25 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu abia-l astept , am pofta de un AC

  6. #26 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    nu am idee dar cred ca mai putine, eu presupun ca vor fi in stilul celor din Syndicate cu Charles Dickens si restul
    mai mult nu am reusit sa aflu, ce am prins si eu la o iesire la bere de la cineva care era prieten cu altcineva

  7. #27 SP
    495
    Member 495's Avatar
    batalii navale = hype killed.

    nimic nu spune "asasin" "stealth" "in umbre" mai mult decat o batalie navala cu sute de oameni si barci si tunuri si bla bla... fcuk this game!

    ps: da, black flag mi s-a parut cel mai slab din toata seria!

  8. #28 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    pai sa inghesuie cat mai mult sa fie cautatorii de pene fericiti.
    bang for the buck, mai ales ca 80% din fanii AC is copii care primesc un joc o data la ceva timp, si atunci au ce face in el

  9. #29 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    80% din fanii AC is copii care primesc un joc o data la ceva timp, si atunci au ce face in el
    Aici ai scos-o din ciorap.

  10. #30 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post

    ps: da, black flag mi s-a parut cel mai slab din toata seria!

    Mie mi s-a parut mega fun !

    mie Unity mi s-a parut cel mai slab.

  11. #31 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Black Flag a avut cel mai pozitiv feedback de la 2 incoace, mai ales pentru naval battles, motiv pentru care probabil ca vor sa investeasca un pic in treaba asta.

  12. #32 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    De acord la partea cu Black Flag, a fost cel mai bun AC de la 2-ul din Italia. Jocurile din serie oricum nu prea au avut treaba cu asasini si stealth, sa fim seriosi, ca e doar un open world unde joci rolul unui asasin, dar in mare parte te bati cu toata lumea in stanga si dreapta.

  13. #33 SP
    Junior Member DihorulCenusiu's Avatar
    Eu sunt acum pe finalul lui Syndicate dar sunt mega dezamagit, am jucat inainte Black Flag si Unity dar cu acest Syndicate m-am cam enervat, grafica e aratoasa si are multe misiuni cu povesti frumoase in spate dar pentru mine experienta a fost cat se poate de proasta din cauza dinamicii, partea de interactiune cu lumea lasa mult de dorit, este cel mai putin rafinat din toate cate m-am jucat. Sper ca urmatorul sa fie mai bun. Sper ca acest nou joc sa nu fie la fel de prost.

  14. #34 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    si cat de enervant si stupid e ca pui marker pe harta, dai teleport, si dispare markeru

  15. #35 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Prima imagine
    Attached Images Attached Images bsjqjsgvbmzh4vde4egsje-1200-80.jpg

  16. #36 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    I LIKE IT !

  17. #37 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu am inteles niciodata de ce la orice fel de leak d-asta pe net, (joc, film, proiect, dovezi, incriminari, etc) pozele sunt facute cu sapuniere. Zici ca au un contract sa faca poze cu VGA si din unghiuri proaste.

    In alta ordine de idei, meh. Nu cred ca va resuscita ceva vreodata aceasta franciza.

  18. #38 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Nu am inteles niciodata de ce la orice fel de leak d-asta pe net, (joc, film, proiect, dovezi, incriminari, etc) pozele sunt facute cu sapuniere. Zici ca au un contract sa faca poze cu VGA si din unghiuri proaste.

    In alta ordine de idei, meh. Nu cred ca va resuscita ceva vreodata aceasta franciza.
    Poate doar daca o sa fie cu ninja, sa-i puna numele de Tenchu si sa il faca FromSoft.

  19. #39 SP
    Member vladthegamer's Avatar

  20. #40 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Nu am inteles niciodata de ce la orice fel de leak d-asta pe net, (joc, film, proiect, dovezi, incriminari, etc) pozele sunt facute cu sapuniere. Zici ca au un contract sa faca poze cu VGA si din unghiuri proaste.

    In alta ordine de idei, meh. Nu cred ca va resuscita ceva vreodata aceasta franciza.
    Pentru ca daca faci screen-uri si salvezi/urci pe cloud/whatever te gasesc imediat, totul lasa o urma digitala. Asa ca faci discret, cu telefonul, pe sub mana. Daca incalci NDA-ul le poti plati sute de mii de dolari daune.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 18 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 23:37
  2. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 01:45
  3. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 01:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts