Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 81 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 58 ... LastLast
Results 141 to 160 of 1605

Thread: Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale

  1. #141 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    Pacat ca actorul principal are cancer si nu se stie ce o sa se intample cu sezonul 2.
    Yup, am citit si eu Eh, cine stie, tinand cont de faptul ca in ultimul timp am tot auzit de cazuri de cancere vindecate, poate are si el bafta. Oricum, ar fi pacat sa se renunte la serial, asa over-the-top cum e el.

  2. #142 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    nu ştiu daca la mai recomandat careva... dar o fac si eu pentru ca-mi place serialul FARSCAPE


  3. #143 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    Recomand Chuck,este de genul actiune-comedie,se difuzeaza pe NBC.In acest moment se filmeaza pentru sezonul 4,dar puteti sa gasiti si celelalte sezoane 1,2 si 3 pe "itunes varianta ilegala"

  4. #144 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Cui ii place American Pie recomand Blue Mountain State


  5. #145 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am terminat si eu The Mentalist (cele 2 serii). Foarte ok. Recomand. Numai pentru farmecul lui Jane si merita tot serialul. Asta nu inseamna ca nu e inteligent scenariul or something. E un fel de Criminal Minds cu un farmec aparte

  6. #146 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    A vazut cineva Monk ? Cum este.. merita vazut?

  7. #147 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    nu stiu daca House MD a fost recomandat (n-am stat sa citesc si celelalte pagini) dar va sfatuiesc sa nu-l ratati.
    A da, si Flashforward este un serial foarte bun, genul care se joaca cu mintea ta si stai la 5 dimineata sa te uiti... but beware: exista doar un sezon pt ca a fost anulat serialul. Dar merita vazut sezonul ala

  8. #148 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Un nou serial care a fost difuzat aseara pe BBC ( or smthing like that )

    Sherlocking - A fan site dedicated to the BBC series Sherlock.

    Cred ca nu mai are rost sa zic ce se intampla in serial nu ?

    Din primu serial pare promitator ...acum vedem cum evolueaza.

    Ah da...un mare + e faptu ca scenariu e scris de Mark Gatiss si Steven Moffat ( doctor who )

  9. #149 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    warehouse 13! combinație �ntre x-files și indiana jones

  10. #150 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Am urmarit o vreme dar e pur si simplu PLICTISITOR si sub orice critica serialu ( warehouse )

    Ah da ...mai recomand "Castle" (2009)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjI1NDQxODk0Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwNjAxNTUzMw@@._ V1._SX100_SY133_.jpg@@AMEPARAM@@BMjI1NDQxODk0Nl5BM l5BanBnXkFtZTcwNjAxNTUzMw@@@@AMEPARAM@@SX100@@AMEP ARAM@@SY133

    SUPERB serial,mai ales pentru cei inebuniti dupa seriale gen CSI / The Mentalist and stuff

  11. #151 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    ma cum a fost PRISON BREAK? se merita sa imi pierd tipul cu el?
    @AngelicToucH.... eu doar recomandam...
    nu obligam pe nimeni sa se uite... tie nu ti-a placut cum nici mie nu mi-a placut Castle care sincer mi se pare al naiba de boring... deci... o seara faina

  12. #152 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Prison Break este un serial foarte bun - dar dupa primul sezon se cam strica, sau cel putin asa mi s-a parut mie. Merita vazut

  13. #153 SP
    Junior Member AllChocolate's Avatar
    Pentru primul sezon o sa stai treaz incontinuu sa-l vezi dupa aia nu garantez

  14. #154 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Parerea mea este ca numai dupa sezonul al doilea, serialul o cam ia la vale.

  15. #155 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    mersi...

  16. #156 SP
    Member tsuby's Avatar
    As vrea si eu recomandari de seriale. Pana acum am vazut cam asa: Prison Break,Lost,House,Friends,Chuck,The Vampire Diaries,South Park,Two and a Half Men,Flash Forward,Dexter(2 sezoane jumate),Heroes(mai am 3 episoade ).Recomandari?

    @Prison Break
    Mie mi-au placut sezoanele 1 si 3, dar 1 a fost clar cel mai bun. Cred ca am vazut primele episoade de 6 ori . Sezonul 4 e 0..

  17. #157 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by tsuby View Post
    .Recomandari?
    Family Guy

  18. #158 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by tsuby View Post
    As vrea si eu recomandari de seriale. Pana acum am vazut cam asa: Prison Break,Lost,House,Friends,Chuck,The Vampire Diaries,South Park,Two and a Half Men,Flash Forward,Dexter(2 sezoane jumate),Heroes(mai am 3 episoade ).Recomandari?

    @Prison Break
    Mie mi-au placut sezoanele 1 si 3, dar 1 a fost clar cel mai bun. Cred ca am vazut primele episoade de 6 ori . Sezonul 4 e 0..
    Joey
    e o combinatie intre 2 and a half men si Friends

  19. #159 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Breaking Bad mi s-a parut absolut genial.

    nu mai am rabdare pana la anu cand apare s3.

  20. #160 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by tsuby View Post
    As vrea si eu recomandari de seriale. Pana acum am vazut cam asa: Prison Break,Lost,House,Friends,Chuck,The Vampire Diaries,South Park,Two and a Half Men,Flash Forward,Dexter(2 sezoane jumate),Heroes(mai am 3 episoade ).Recomandari?
    True Blood, Californication, 24

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 81 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 58 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul film vizionat / Recomandari filme By MonkY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 4861 Last Post: 30-12-2022, 02:04
  2. Canale /Seriale de Comedie By Alex Khan in forum Funny
    Replies: 2 Last Post: 24-11-2020, 17:56
  3. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  4. Variante cablu serial ? By Hitman in forum Hardware
    Replies: 0 Last Post: 14-08-2014, 11:01
  5. Seriale de comedie By zinodaur in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 58 Last Post: 16-02-2014, 01:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts