thks man,chiar nu mai aveam la ce sa ma uit in ultimul timp si am inceput sa caut seriale noi.Nu sunt fan al filmelor cu vampiri,dar...asta e fara indoiala cel mai bun serial cu vampiri care l-am vazut pana acum.E mai bun si decat orice film artistic cu vampiri ce am vazut pana acum.Am vazut deja primele 2 sezoane,si acum sunt la sezonul 3 si e cel mai interesant din cat am vazut.Super serial,recomand la orice cinefil (matur)![]()




. foarte tare serialu, insa nu-mi plac acele relatii complicate intre personaje, in rest the medical stuff in awesome. de abia astept sa vad daca chiar asa e si in realitate
.
.

.
Lie to Me 
.

Bookmarks