Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 81 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 ... LastLast
Results 321 to 340 of 1605

Thread: Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale

  1. #321 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Noul Spartacus adica sezonul 2 ?

  2. #322 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Noul Spartacus adica sezonul 2 ?
    sigur se refera la gods of arena

  3. #323 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Well.. yes

    Nu prea ma pasioneaza pe mine serialele, dar pe asta chiar il asteptam. Am incercat si Atlantic City, dar nu e genu meu. Si mai trag niste sperante cu Urzeala Tronurilor.. care cred ca are premiera in aprilie

  4. #324 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Spartacus: Gods of the Arena a fost foarte bun. Pacat ca nu am mai auzit nimic de o continuare a lui Blood and Sand...

  5. #325 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    pe mine m-a dat pe spate spartacus (atat sezonu 1 cat si sezonu 2). Singura chestie ce nu mi-a placut la ele: erau muuult prea scurte. Cei drept erau si episoade de 40 de min si avea o gramada de efecte, da as fi vrut sa dureze mai mult. Gods of the Arena a fost mortal . Cred ca mi-a placut mai mult decat Blood and Sand.

    Din cate am auzit eu, urmatorul sezon din Spartacus va fi si ultimul (probabil din cauza cheltuielilor imense care le faceau pentru realizarea fiecarui episod... pacat. As fi vrut sa va si sezonu 10 din Spartacus si tot nu ma plictiseam ).

  6. #326 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Pacat ca nu am mai auzit nimic de o continuare a lui Blood and Sand...
    Spartacus Blood and Sand va avea un sezon 2.

    "Spartacus: Blood and Sand" (2010) - Episode list

  7. #327 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am inceput sa ma uit la Heroes. Am gasit primul sezon la Diverta cu 39.99 RON si am zis ca merita.

    Am vazut primele 10 episoade pana acum si devine foarte interesant. Acum sper doar sa gasesc si restul sezoanelor la preturi atat de bune.

    Fanii seriei pot cumpara primul sezon pentru ca merita. Are 7 discuri cu cate 3 episoade pe fiecare. Se vede bine si are subtitrari in mai multe limbi.

    Nota 8/10 pana acum.

    Heroes IMDb

  8. #328 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Am inceput sa ma uit la Heroes. Am gasit primul sezon la Diverta cu 39.99 RON si am zis ca merita.

    Am vazut primele 10 episoade pana acum si devine foarte interesant. Acum sper doar sa gasesc si restul sezoanelor la preturi atat de bune.

    Fanii seriei pot cumpara primul sezon pentru ca merita. Are 7 discuri cu cate 3 episoade pe fiecare. Se vede bine si are subtitrari in mai multe limbi.

    Nota 8/10 pana acum.

    Heroes IMDb
    Primul sezon din Heroes e foarte bun, la fel si al 2-lea. Sezonul 3 este si el interesant dar incepe sa scartaie, iar sezonul 4 nu mi-a placut deoc.

  9. #329 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Primul sezon din Heroes e foarte bun, la fel si al 2-lea. Sezonul 3 este si el interesant dar incepe sa scartaie, iar sezonul 4 nu mi-a placut deoc.
    +1

    Sezonul 1 l-am vazut in 3 zile, sezonul 2 si 3 intr-o luna, iar la ultimele 3 episoade din sezonu 4 nu am niciun chef sa ma uit

  10. #330 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu inca sunt la sezonul 3, pe primele 2 le-am devorat, acum a inceput sa scartaie... parca nu mai e misterul ala care era in primele 2 sezoane...

  11. #331 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Trebuie sa fac o rectificare. Pachetul cu cele 7 discuri al primului sezon a fost 31.99 RON nu 39.99. Oricum, foarte tare serialul.

  12. #332 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Am vazut aseara primu episod din Gods of the Arena. Mi s-a parut foarte ok, chiar mai brutal si mai explicit.. la toate capitolele, decat Blood and Sand. Lucy Lawless ramane mama lor

  13. #333 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Well.. yes

    Nu prea ma pasioneaza pe mine serialele, dar pe asta chiar il asteptam. Am incercat si Atlantic City, dar nu e genu meu. Si mai trag niste sperante cu Urzeala Tronurilor.. care cred ca are premiera in aprilie
    Abia astept sa iasa ! O sa fie EPIC in adevaratul sens.
    Keep an eye on this one folks !

    Game of Thrones (TV Series 2011) - IMDb
    Attached Images Attached Images game-thrones-poster.jpg

  14. #334 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Tocmai ce am vazut ultimul episod din sezonul 4 Californication. That's how a season should end! Vreau sa apara 5 mai repede..
    Pentru cei care nu s-au apucat de serial, nu stiti ce pierdeti, este de departe cel mai bun serial pe care l-am vazut.

  15. #335 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Tocmai ce am vazut ultimul episod din sezonul 4 Californication. That's how a season should end! Vreau sa apara 5 mai repede..
    Pentru cei care nu s-au apucat de serial, nu stiti ce pierdeti, este de departe cel mai bun serial pe care l-am vazut.
    Foarte tare ultimul episod. Ma enerveaza totusi ca toate episoadele au sub 30 de min. Ma astept sa apara sezonul 5 prin vara sau chiar mai tarziu. Pentru sezonul 4 am asteptat destul de mult.

  16. #336 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    sa inteleg ca va fi ulti ultimul episod din sez 4? hai ca ma uit si eu acum. m-ati facut curiosi, nici nu mai mananc

  17. #337 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am auzit ca sezonul 5 apare la inceputul lui 2012.

  18. #338 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sper ca sezonul 6 sa inceapa tot in 2012 incat sa il prindem inainte de sfarsitul lumii Lasand gluma la o parte, vad ca din nou avem mult de asteptat pentru Californication. S-ar putea sa isi piarda din fani, asa cum ar putea pati si The Walking Dead pana in noiembrie.

  19. #339 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Urmatorul sezon din Dexter cand apare ?

  20. #340 SP
    \ tudyniuz's Avatar

    :)

    Showtime has confirmed that a sixth season of Dexter has been set, and production will start spring 2011 in Los Angeles. But as far as any other location, there is no set date.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 81 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul film vizionat / Recomandari filme By MonkY in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 4861 Last Post: 30-12-2022, 02:04
  2. Canale /Seriale de Comedie By Alex Khan in forum Funny
    Replies: 2 Last Post: 24-11-2020, 17:56
  3. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  4. Variante cablu serial ? By Hitman in forum Hardware
    Replies: 0 Last Post: 14-08-2014, 11:01
  5. Seriale de comedie By zinodaur in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 58 Last Post: 16-02-2014, 01:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts