Bine zis Scofield, bine zis. Alfie e genial, holy f@ck cum poate juca omul. De Peter nu avem cuvinte de lauda
ps: cati din voi ati revazut episodul? E prea bun ca sa fie vizionat o singura data.![]()
Bine zis Scofield, bine zis. Alfie e genial, holy f@ck cum poate juca omul. De Peter nu avem cuvinte de lauda
ps: cati din voi ati revazut episodul? E prea bun ca sa fie vizionat o singura data.![]()
Foarte bun episodul 7 , mi-a placut foarte mult , sunt tare curioasa ce o sa se intample in continuare.![]()
Pacat ca trebuie sa mai asteptam inca o saptamana pana la episodul 8 , tocmai cand totul devenea interesant.
Jesus, ce episod. Tot episodul a fost bun, dar sfarsitul...
Oh god, what next? A fost cel mai bun episod din sezonul asta.
Si pentru mine a fost cel mai bun episod din sezonul asta. Parca a meritat asteptarea de doua saptamani numai pentru finalul brutal.
By Dant3 in forum Console Club
By OEE in forum Videos
By Nestea in forum Videos
By MonkY in forum Videos
Bookmarks