Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 289 of 360 FirstFirst ... 189 239 279 287 288 289 290 291 299 339 ... LastLast
Results 5,761 to 5,780 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #5761 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Uite iti dau un alt exemplu. Chelsea. Sunt aceiasi jucatori care au castigat titlul, toti sunt jucatori foarte buni si au avut acelasi antrenor cu care au castigat campionatul, dar ceva s-a intamplat acolo. De aici se vede ca daca jucatorii nu vor sa joace, nu o fac. Si asa a fost indepartat Mou. Daca nu te vrea echipa poti sa fii cel mai mare antrenor din lume ca tot nu o sa faci rezultate.

  2. #5762 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Bine ai venit, Zizou:


  3. #5763 SP
    Junior Member AfyLynx's Avatar

  4. #5764 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    #TOTY

    GK - Neuer
    DEF - Marcelo Thiago Ramos Alves
    MID - Modric Pogba Iniesta
    FOWARD - Messi Neymar Cristiano

  5. #5765 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Wow, ma bucur sa il vad pe Marcelo si Modric, amandoi sunt foarte subapreciati pentru cat de buni si importanti sunt.

  6. #5766 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Si eu ma bucur pentru Marcelo, imi place foarte mult de acest jucator, este un jucator complet.

  7. #5767 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Iar câștigătorul balonului de aur 2015 esteeeee : Messi !!!

  8. #5768 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    yeeey ce bucurie.... not. As fi preferat sa castige Neymar sau Iniesta.

  9. #5769 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sau Sanmartean.

  10. #5770 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Antrenorul anului: Reghe.
    Balonul de haur: Cristi Dodel
    Agenta Anului: Femeia cu cap de mop.
    Best Seller of the Year: Muntele Athos, patria Ortodoxiei - George Becali
    Cel mai bun slujitor: Lutu.

  11. #5771 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Suparator ca Suarez este sub Neuer si Lewandovski...Really?

  12. #5772 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Gandeste-te ca e vorba de cel mai bun pe un anumit post, nu poti avea un prim 11 cu 5 atacanti. Iar Suarez si Lewa nu puteau sa ia locul celor 3 din atacul prezentat. Iar Lewa a fost bun sezonul asta, cel trecut nu a facut cine stie ce performanta fata de cei 3 alesi. Am impresia ca pana si Aubemayang (sper ca am scris bine) are mai multe goluri pe anul asta, venind de la o echipa considerabil mai mica si cu multe probleme. Adica ma rog, parerea mea.

  13. #5773 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    E vorba de voturile pentru Baloul de aur, nu primul 11. Dupa Neymar, vin Lewandovski, Neuer, si apoi Suarez, ceea ce mi se pare absurd.

    Si ca mi-ai adus aminte de primul 11, ce cauta Modric acolo? Ala nu a jucat jumatate de 2015, pana si conationalul lui, Rakitic, a fost peste el. Sa nu mai zic de Busquets, care dpmdv este peste orice DM din lume de ani buni. Oh well, imi pare rau ca nu l-am mai vazut pe Ronaldo cum urla pe scena, ar fi fost delicios. Probabil este ultima gala in care portughezul va mai fi pe scena.

  14. #5774 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    E un concurs de popularitate si nimic mai mult. Adica, Rooney peste Tevez in 2015?
    Attached Images Attached Images 0cfhnl1.png

  15. #5775 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    E vorba de voturile pentru Baloul de aur, nu primul 11. Dupa Neymar, vin Lewandovski, Neuer, si apoi Suarez, ceea ce mi se pare absurd.

    Si ca mi-ai adus aminte de primul 11, ce cauta Modric acolo? Ala nu a jucat jumatate de 2015, pana si conationalul lui, Rakitic, a fost peste el. Sa nu mai zic de Busquets, care dpmdv este peste orice DM din lume de ani buni. Oh well, imi pare rau ca nu l-am mai vazut pe Ronaldo cum urla pe scena, ar fi fost delicios. Probabil este ultima gala in care portughezul va mai fi pe scena.
    Nu stiam ca la asta te referi, credeam ca de primul 11 te legi.

    Cat despre Rakitic peste Modric, e o gluma buna, n-am ce sa zic. Adevarat ca a fost si accidentat o perioada sezonul trecut, dar impactul lui asupra echipei a fost si inca este imens, cu el pe teren echipa se misca cu totul altfel. Pozitia lui in echipa prezentata de FIFA e mai mult decat bine-meritata. Ma mir insa de alegerea lui Neuer din nou, care nu a facut mare lucru dupa parerea mea, pe cand Buffon a avut un sezon excelent. De Gea? Ce a facut asta anul trecut?

    E in mare masura e concurs de popularitate cum zice Razvan mai sus.

  16. #5776 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post

    Cat despre Rakitic peste Modric, e o gluma buna, n-am ce sa zic. Adevarat ca a fost si accidentat o perioada sezonul trecut, dar impactul lui asupra echipei a fost si inca este imens, cu el pe teren echipa se misca cu totul altfel.
    Nu neg ca impactul asupra echipei este mare la Modric, dar ce facut in 2015, de merita locul ala? a fost vreo jumatate din an accidentat, apoi a revenit si pana a intrat in ritm s-a terminat sezonul. Nu fac comparatia directa cu Busquets, ca ar fi hilar dpmdv, ci ceva mai pamantean, Rakitic, care cu siguranta a avut un an 2015 mai bun decat Modric, ca si constanta, ca si joc, ca si trofee.

  17. #5777 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu sunt de acord cu ce zici. Uite ca nu imi aduc aminte exact cat din 2015 a fost accidentat, dar cred ca de prin martie a revenit si nu a durat sa intre in forma, a fost instant un impact mare asupra echipei. Adu-ti aminte de al doilea clasico in care desi Barcelona a castigat 2-1, din 90min in 60 Real a dominat clar si asta doar datorita lui Modric. Acum ca Suarez a facut diferenta e altceva, dar incerc sa evidentiez doar impactul croatului.

    Omul e foart subapreciat si cred ca merita sa fie numit in echipa anului. Poate o merita in alte sezoane mai mult decat in asta, nu zic nu, dar e printre cei mai buni mijlocasi din lume si cel putin momentan e peste Rakitic. Are insa dezavantajul varstei in timp ce Rakitic are toate sansele sa ajunga la fel de bun in 1-2 ani.

    Ca si constanta din nou nu sunt de acord, a fost bun mereu cand a jucat. La trofee n-am ce comenta, dar nu cred ca fara Rakitic in unele meciuri Barcelona nu facea tripleta, nu il vad atat de important pentru echipa lui. Asta in timp ce Real e dependenta de el, mai ales in meciurile grele. Cred ca importanta lui in echipa l-a impins si mai mult sa fie in echipa anului.

  18. #5778 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Este peste Rakitic si ca jucator, si ca impact in echipa, de acord, dar cu siguranta nu in 2015. In fine.

    ''Ronaldo is a lucky guy. Always gets first row tickets to see Messi win his awards.'' - Zlatan Ibrahimovic
    Attached Images Attached Images images.jpg

  19. #5779 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Glume ieftine de la unul care mereu sta acasa la premiile astea

    Curios si ce ziceai de Ronaldo ca e ultimul lui an in top 3. Eu as zice ca daca nu pleaca de la Real la vara, va fi si la anul in top 3 daca joaca ca de obicei. Nu a aratat inca semne ca nu mai poate, doar ca a jucat echipa prost sezonul asta pana acum, dar cine stie ce reuseste Zizou.

  20. #5780 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Pai da, doar ca la vara o sa fie exodul la Real. O sa plece multi, o sa vina altii( probabil Hazard, poate Lewandowski), iar Ronaldo bag mana in foc ca nu mai sta.

    Si pentru ca sunt Mafalda azi, Zizou va avea un start bun, cu vreo 5 victorii convingatoare, apoi potopul. Cel mai probabil va pleca si el in vara.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 289 of 360 FirstFirst ... 189 239 279 287 288 289 290 291 299 339 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts