Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 299 of 360 FirstFirst ... 199 249 289 297 298 299 300 301 309 349 ... LastLast
Results 5,961 to 5,980 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #5961 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cred că unii citesc de la dreapta la stânga sau citesc doar o parte

  2. #5962 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Si uite asa se relanseaza campionatul in Spania!

  3. #5963 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    E greu de crezut ca Barca mai pierde 4 puncte si At Madrid castiga tot, mai ales daca iese Barca din CL.

  4. #5964 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Daca e sa castige Barca campionatul, macar este cu suspans acum. Speranta nu moare niciodata! Hala Madrid y Nada Mas!

  5. #5965 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Diferenta o fi ea de doar 3 puncte, dar in caz de egal tot Barcelona castiga avand avantajul rezultatelor directe, atat cu Madrid cat si cu Madrid. Greu de crezut ca mai pierd ei un meci si mai fac si un egal pana la sfarsit.

  6. #5966 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    La fel de greu de crezut era ca o sa piarda 8 puncte in 3 etape consecutive.

  7. #5967 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Asa e mereu dupa o serie de rezultate consecutive bune, adu-ti aminte de RM care anul trecut a batut recordul european de victorii consecutive si avea 7 puncte avans in campionat, apoi au pierdut 10 puncte din 12 in 4 etape si s-a dus campionatul. Cred ca Barcelona a pierdut destul dupa cele 30 si nu stiu cate meciuri fara infrangere si acum dupa ce pierd si cu Atletico in UCL, chiar se vor zbate in campionat.

  8. #5968 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Si am început , HALA MADRID ❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    Sent from Xbox Dashboard

  9. #5969 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Superb, două boabe in doua minute

  10. #5970 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Whoa, 2-0

  11. #5971 SP
    Member andreiaka's Avatar
    RONALDOOOOOOO, au început bombele, presimt 5-0


    Sent from Xbox Dashboard

  12. #5972 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    3-1

  13. #5973 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Ce ma dispera astia de la ProTV, numai meciuri de ***** dau.

  14. #5974 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Fără cuvinte, Ronaldo, jos pălăria


    Sent from Xbox Dashboard

  15. #5975 SP
    Member Melo's Avatar
    REMONTADA HISTORICA!



  16. #5976 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu mai doarme azi kragod

  17. #5977 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu stiu ce s-a intamplat in seara asta, dar nu i-am mai vazut atat de motivati pe jucatori (cu exceptia ultimului meci cu barca) de pe vremea lui mourinho si acolo in primii ani doar. au fost foarte concetrati si dupa multa vreme i-am vazut pe benzema si ronaldo facand pressing. toata echipa a fost magistrala si inlocuirea lui danilo cu carvajal a fost o mutare excelenta. nu stiu daca este un antrenor mare zidane, nu cred, nu are cum ca nu a antrenat niciodata o echipa serioasa, dar stiu ca isi poate motiva jucatorii atata prin experienta lui, dar mai ales prin renumele lui. una e sa-ti zica zidane ceva si alta e sa auzi acelasi lucru de la rafa benitez . daca prinde finala, zidane sigur nu mai pleaca nicaieri o perioada.

    dar trebuie sa recunoastem, nemtii au jucat extrem, extrem de prost si ne-au facut meciul mult mai usor. toate 3 golurile, mai ales primul si al treilea au venit pe greseli imense in aparare. nu asa te aperi in sferturi in CL plus se vedeau ca nu voiau sa castige efectiv, mai ales in ultimele minute cand trebuiau sa marcheze un singur gol, dar ei pasau la centru si aveai 2 jucatori in careul advers.

  18. #5978 SP
    Member Sepy's Avatar
    Cel mai bun !!! asa jucator nu am vazut ! Echipa e tare ... Doar lipseste un atacant cum e Lewa :-) din 2002 tin cu real dar asa cum e Ronaldo nu au avut .... nici brazilianul nu a fost asa bun !!! parerea mea !

    PoisonRemedy - ai avut sansa de a vedea saptamana trecuta pe *****ii de la varzelona .

  19. #5979 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    "Brazilianul" e unicul nr. 9.

  20. #5980 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Cu baietii astia au jucat, nu?
    Superb meci, respect ronaldo
    Attached Images Attached Images 13015103_1565119393780792_7244173136507117267_n.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 299 of 360 FirstFirst ... 199 249 289 297 298 299 300 301 309 349 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts