Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 293 of 360 FirstFirst ... 193 243 283 291 292 293 294 295 303 343 ... LastLast
Results 5,841 to 5,860 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #5841 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Eu am vorbit de prezent, nu de ultimii 20 de ani. Am si spus ca e cel mai competitiv pentru ca echipele mari sunt slabe in momentul asta.

  2. #5842 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Eu discutam a doua parte a postului tau:

    "Spania e de departe tara cu cele mai multe echipe bune, dar din pacate campionatul nu e atat de spectaculos pentru ca primele 2 (3 in ultimii ani) se stiu inca de la inceput."

    Eu spun ca este cel mai spectaculos campionat, cu fotbalul cel mai calitativ La Liga. BPL este probabil pe 3 ca nivel de spectaculozitate, dupa Bundesliga.

  3. #5843 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Ce-i spectaculos in la liga? Cum fac scor Real si Barca pe amaratii aia de echipe? Iar cand joaca restul echipelor intre ele mai bine tragi un pui de somn. Oricum tu o tii pe a ta cu La liga noi o tinem pe anoastra cu BPL. Fiecare se uita la ce vrea si ce ii place, degeaba tot ne bagam in gat liga lui favorita.

  4. #5844 SP
    Member micul_'s Avatar
    BPL e cel mai spectaculos campionat dar în Europa rezultatele sunt modeste ca sa nu zic mai mult.

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  5. #5845 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Colegu' kragod
    uploadfromtaptalk1456574331274.jpg

  6. #5846 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Ce-i spectaculos in la liga? Cum fac scor Real si Barca pe amaratii aia de echipe? Iar cand joaca restul echipelor intre ele mai bine tragi un pui de somn. Oricum tu o tii pe a ta cu La liga noi o tinem pe anoastra cu BPL. Fiecare se uita la ce vrea si ce ii place, degeaba tot ne bagam in gat liga lui favorita.
    Vad ca urmaresti La Liga cum urmaresc eu Liga 1. In fine, eu nu bag pe gat La Liga nimanui, recunosc doar care este cel mai bun campionat de cativa ani incoace, si spectaculos este cand se intalnesc echipele spaniole si cele engleze, pentru mine, cel putin.

    Ca sa schimb subiectul, Tudy, se pare ca am ghicit corect si parcursul lui Real. Rateu la Malaga, esec cu Atletico. Preferam cun egal, dar nu e rau nici asa.

  7. #5847 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ai ghicit vreo 2 din 5. Sezonul e dus naibii oricum, macar a urlat stadionul demisia lui Perez si nu a lui Zidane. Pana se intampla asta va zbura si Zidane si inca cativa dupa el iar Barcelona isi vede in continuare de treaba iar Real o ia de la capat cu reforma echipei an de an. Sunt scarbit, dar asta este.

  8. #5848 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    real va fi pe locul 4 la sfarsitul sezonului... sincer, pana nu se retrage messi sau nu imbatraneste, greu sa mai faci ceva cu barca in spania, indiferent de antrenor echipa joaca foarte bine, asta e adevarat.

  9. #5849 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ar trebui sa se mai retragă vreo doi, Neymar și Suarez, nu mai spun de Iniesta

  10. #5850 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai suarez e mai batran ca messi si iniesta la fel, deci nu se pune problema, iar neymar poate pleaca la city dar nu cred. neymar singur cred ca este ok.

  11. #5851 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu mai e doar Messi, sa fim seriosi, a fost si accidentat si echipa n-a suferit deloc in absenta lui. Clubul si-a vazut de treaba si au luat decizii sportive si nu de marketing. Citisem un articol cu un interviu din partea unui presedinte/fost jucator/ceva de genul de la Barcelona, care spunea ca au urmat modelul academiei de la Real, academie care a facut echipe Realului cu cele trei UCL de la schimbarea mileniului. Ei si-au vazut de treab iar Real cu Perez a mers din lac in put cu galacticii, iar acum cand echipa era mai stabile in sfarsit cu Mourinho si Ancelotti, cu marea majoritate a jucatorilor din primul 11 deja de ani buni la echipa, a ales sa o ia din nou de la capat, fara sa realizeze unde e de fapt problema. Perez trateaza simptomele, nu cauza. Din cauza asta Real a ajuns aici, dar poate dupa inca un an de esec nu va mai iesi presedinte din nou si cine stie, poate se schimba lucrurile.

  12. #5852 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    pai suarez e mai batran ca messi si iniesta la fel, deci nu se pune problema, iar neymar poate pleaca la city dar nu cred. neymar singur cred ca este ok.
    Suarez a împlinit 29 de vreo lună, Messi face și el 29 în iunie

  13. #5853 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar

  14. #5854 SP
    Member iUser's Avatar
    Klopp being Klopp.

  15. #5855 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Circ mare la Târgu Mureș, mai meritau băieții un roșu, o echipă plină de golani.

  16. #5856 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    asta-i fotbal la ce se joaca la noi? 9 cartonase rosii etapa asta.

  17. #5857 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    asta-i fotbal la ce se joaca la noi? 9 cartonase rosii etapa asta.
    Trebuiau mai multe dar noroc cu Hoțegan

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  18. #5858 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Frumos:


  19. #5859 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cum apără De Gea ăsta, pfff

  20. #5860 SP
    Member andreiaka's Avatar

    Fotbal

    Acum am vrut să zic si eu, fenomenal, daca nu era el era 5-0 pentru Liverpool.


    * Coutinho ce meci până acum

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 293 of 360 FirstFirst ... 193 243 283 291 292 293 294 295 303 343 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts