Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 338 of 360 FirstFirst ... 238 288 328 336 337 338 339 340 348 ... LastLast
Results 6,741 to 6,760 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #6741 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Are antrenor

    LE: Aruncați prosopul, cred că se termină 7-0

  2. #6742 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Imi place de Conte la nebunie... Se vede ca exista pasiunea pentru fotbal, si la 5-0 sare pe toata banca de rezerve si bate cuba cu spectatorii )))))))

    Abramovici vulpoiul e tot un zambet , pregateste o prima de Sambata mortilor )))))

  3. #6743 SP
    Member vladthegamer's Avatar


    Aubameyang IF

  4. #6744 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Are careva cont la dolce doar pt Online ?? Ma intereseaza doar pt UCL ?

  5. #6745 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post

    Anyway, pt a ma repeta, meciul de azi nu era asa important. Daca nu castiga cu Sevilla in weekend, atunci e groasa.
    Vad ca in ultima vreme e repriza rece una calda cu Barcelona. Nu se stie care din ele va fi.Busquets e clar in scadere de forma, si se vede din ce in ce mai mult. Pana la urma a iesit bine, putea sa se termine oricum meciul.

  6. #6746 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Guys, stiti vreun site safe de unde pot sa cumpar niste bilete la niste meciuri din strainatate din UCL? In 22 noiembrie o sa fiu in Lisabona si ma gandeam sa merg la meciul Sporting - Real. Am gasit multe site-uri online, cu preturi de la 150eur in sus, dar nu stiu ce e safe si unde pot gasi un deal mai bun. Poate stiti ceva.

  7. #6747 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ce gol a dat Coutinho. CIne e baiatul asta? A facut un meci bun in prima repriza.

    Brazilia a jucat un fotbal frumos, iar Argentina e la pamant. Tactica pare falimentara, mijlocul nu este de gasit.

  8. #6748 SP
    Member Striker09's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Are careva cont la dolce doar pt Online ?? Ma intereseaza doar pt UCL ?
    Am eu cont, ce vrei sa stii?

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  9. #6749 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Form is temporary, class is permament...

    Bravo, mă, Cristi!

    Se vede o bucată de toarnă din trofeu.

    Hala Madrid y Nada Más'

    ---------- Post added 20-11-2016 at 00:46 ----------


  10. #6750 SP
    Member Melo's Avatar
    Uefalona! Ireal in ce hal i-au furat pe astia de la Sociedad.

  11. #6751 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Arbitru mai avea putin si prelungea meciul cu inca o repriza si barca nu putea sa iasa din propria jumatate 😂

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  12. #6752 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Am vazut si eu acum faza, nu am putut sa vad meciul. Incredibil ce hotie. Nu zic mai multe ca supar lumea si rm a juca ca naiba de prost si au avut noroc, dar asa ceva mai rar. Sa speram ca săptămâna viitoare va fi bine

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  13. #6753 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Vi se pare, nu e adevarat, sunteti doar niste hateri, etc

  14. #6754 SP
    Member Sepy's Avatar
    sa vedem cu Real ce o sa faca al 12-lea jucator la noi suporterii sunt al 12-lea jucator iar la Barca arbitrii

  15. #6755 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    fb_img_1480308981520.jpg

    New offside rules.

  16. #6756 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Au mai fost și alte faze..

  17. #6757 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Bravo, colegi de thread. Nu v-am vazut asa ofuscati la Barcelona-Malaga, in care exact aceeasi faza s-a incheiat cu acelasi deznodamant, gol anulat la Pique. Erati in concediu toti atunci, sau nu s-a propagat faza pe retelele de socializare pe care le frecventati?

    Atunci cum de nu ati mai plans ca fura arbitri? Nu furau in directia buna?

  18. #6758 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Calmati va
    Attached Images Attached Images 15284037_2135914463220741_3378793025368343725_n.jpg

  19. #6759 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Am vazut si eu acum faza, nu am putut sa vad meciul. Incredibil ce hotie. Nu zic mai multe ca supar lumea si rm a juca ca naiba de prost si au avut noroc, dar asa ceva mai rar. Sa speram ca săptămâna viitoare va fi bine

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Dude, nu te mai referi la mine ca "lumea", we are all friends here, stim cu totii ca sunteti majoritatea pe aici fani/simpatizanti RM si doar eu cu Barcelona. Spune Kragod si gata, nu ma supar.

  20. #6760 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Nu esti singurul fan barca man! si la lumea ma refer la fanii barca si da sunt de acord cu tine ca pe forum suntem toti prieteni si ca avem simpatii diferite si uneori spiritele sau discutile se incing pentru ca aste e fotbalul. Dar niciodata nu trebuie luat prea in serios aceste rivalitati pentru ca fotbalul nu se mai joaca pentru club si suporteri, ci pentru poze si bani.

    De ce sa ne certam noi ca chiorii cand astia nu vor sa alerge cand ploua putin afara, vezi benzema. In fine eu recunosc ca niciodata nu o sa-i pot simpatiza pe cei de la barcelona, motive personale si astfel o sa-i taxez mereu cum nici tu, de ex, nu o sa-i poti simpatiza pe cei se la real madrid.


    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 338 of 360 FirstFirst ... 238 288 328 336 337 338 339 340 348 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts