Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 48 of 48

Thread: Cum va antrenati corpul ?

  1. #41 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Stie cineva daca creatina si glutamina sunt o combinatie rea? Adica nu luate amandoua deoadata, creatina inainte de antrenament si glutamina inainte de culcare...

  2. #42 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Nu sunt o combinatie rea, dar glutamina o iei degeaba, mai bine iei un shake de proteina care are de toate. Si creatina se ia intr-un interval de 10-20 minute dupa antrenament.

  3. #43 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    a făcut cineva de aici p90x ?

    eu mă apuc azi

  4. #44 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    p90x e mai mult pentru fat loss, iar tu din ce vad in video-urile ce le-ai postat nu esti gras... daca as fi in locul tau m-as axa pe Starting Strenght sau un split pe 4 zile sau pe unu din astea 4.

  5. #45 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    cred că cea mai grea parte in a pune mușchi este cea nutritivă.

    mi se pare foarte complicat să măn�nci mereu ce trebuie. și mai ales foarte, foarte scump. :\

  6. #46 SP
    Junior Member afganistanu's Avatar
    Fac Karate si ma simt foarte bine .

  7. #47 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    in club. la bar imi antrenez ficatul, iar restul pe ring. topai toata noaptea

  8. #48 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    Cum va antrenati corpul ?

    Am revenit la sala de vreo 2 saptamani. :X Nu e cel mai bun moment,pentru ca am teze si simulari pe banda rulanta in perioada asta si pana in 23 decembrie,tot intr-o veselie o s-o tin. Dar aveam nevoie,in perioadele in care merg la sala,desi pierd timp cu ea,ma simt mai odihnit,mai energic si pot invata mai mult.

    Ce am vrut sa intreb pe cineva ... mi-ati putea recomanda niste exercitii pentru abdomen? Pentru celelalte grupe de muschi am un program clar de exercitii pe care il fac,dar parca indiferent ce exercitiu incerc pentru abdomen,simt ca nu lucreaza deloc muschii abdominali,nici cei superiori si nici cei inferiori. M-am lasat de sala la inceputul lui septembrie si am reinceput la sfarsitul lunii trecute,cand am avut deja invatata bine o mare parte din materia pentru bacalaureat. Acum nu mai simt absolut nimic cand fac abdomene. N-am facut nici macar febra musculara dupa o pauza de aprox. 2 luni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Cum se numeste melodia? By Pastilutza in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 288 Last Post: 01-05-2016, 22:24
  2. Cum functioneaza Kinect ? By naz in forum Stories & Other News
    Replies: 7 Last Post: 17-02-2011, 15:13
  3. Cum functioneaza PS3 By Graft in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 9 Last Post: 26-06-2009, 18:37
  4. Cum conectez pc-ul la tv ? By PumaS in forum Offtopic
    Replies: 11 Last Post: 23-06-2009, 15:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts