Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 73 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast
Results 721 to 740 of 1456

Thread: Iesiri la fotbal

  1. #721 SP
    Diesel k1du's Avatar
    1.Webpredator
    2.Pizzi
    3.Ovidiu
    4.consol3
    5.tray
    6.k1du

  2. #722 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    6.Laurentiu
    7.Laurentiu

    Iar mi-a luat-o k1du inainte!

  3. #723 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    cand?
    Vedem cum ne strangem si discutam aici o data si o locatie sa fie bine pentru toti. Daca e frig afara eu recomand sa mergem in sala, daca e frumos mergem ca de obicei la polivalenta.

  4. #724 SP
    Member Dante's Avatar
    Ma bag si eu la o sala daca e. Afara e destul de frig inca. Mai pot aduce si 1-2 oameni daca vreti sa completam

  5. #725 SP
    Junior Member schultzy's Avatar
    Deocamdata am glezna luxata, dar promit sa ma pun repede pe picioare si sa ma inscriu si eu la un meci CG!
    S-ar putea sa fac rost de sala daca va convine prin Drumul Taberei, la piata Moghioros... e liber am impresia duminica dimineata pe la 10... dar vine 150 lei ora!
    Mai joc si in Buftea, dar acolo e un balon neincalzit de parca joci in congelator si am impresia ca se poate si acolo, dar nu cred ca sunt posibilitati sa ajungem acolo toti.. Mai vorbim...

  6. #726 SP
    Member mukiki's Avatar
    1.Webpredator
    2.Pizzi
    3.Ovidiu
    4.consol3
    5.tray
    6.mukiki

  7. #727 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    Ma bag si eu la o sala daca e. Afara e destul de frig inca. Mai pot aduce si 1-2 oameni daca vreti sa completam
    Stii vreo sala pe undeva? Sau macar un teren acoperit cu balon din ala. Ce zici?

    1.Webpredator
    2.Pizzi
    3.Ovidiu
    4.consol3
    5.tray
    6.k1du
    7.Laurentiu
    8.mukiki
    9.Dante +2

  8. #728 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    E un teren acoperit foarte bun si nou in complexul studentesc tei unde e si turabo. Tocmai au vopsit din nou terenu. Also cum iesiti din balon e si un restaurant / bar. (fac tenis acolo si d-asta stiu)

  9. #729 SP
    Junior Member joeblow's Avatar
    m-as baga si eu dar depinde cand si unde. dar sa zicem + joeblow.

  10. #730 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Pai hai sa stabilim cum ar fi mai bine pentru fiecare si ajungem la un numitor comun. Eu zic vineri seara sau sambata, desi ar fi mai ok vineri pentru mine.

  11. #731 SP
    Member Dante's Avatar
    schultzy poti sa dai mai multe detalii despre sala din dr taberei? eventual si un contact ceva

  12. #732 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Am gasit lista asta pe net. Vad ca sunt cateva acoperite si incalzite si cateva sali.

  13. #733 SP
    Junior Member dan1988's Avatar
    sal. As vrea sa ma bag si eu daca se poate

  14. #734 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Desigur. Sa nu uitati sa spuneti cand ar fi ok si pentru voi si cam pe unde. Eu am atasat o lista mai devreme. Sa va aruncati un ochi acolo, poate gasim ceva bun si liber pe sfarsitul saptamanii. Repet, pentru mine e ok vineri seara si sambata, dar as prefera vineri seara.

  15. #735 SP
    Junior Member dan1988's Avatar
    cate echipe facem? 3?

  16. #736 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    In principiu, da. Depinde cati ne strangem.

  17. #737 SP
    Junior Member schultzy's Avatar
    Daca chiar vreti sa jucam nu rezist tentatiei si o sa ma prezint si eu...
    Cred cu tarie ca putem sa ne strangem de pe forum de 3 echipe, ceea ce ar fi ideal, daca nu, eu pot sa fac rost de oameni (numai consolisti, chiar daca nu sunt inscrisi).
    Sala: Contact pot sa va dau, nu e problema, dar vineri seara sau sambata este ocupata. Singura fereastra este duminca dimineata... eu pot sa merg oricand si oriunde... asa ca aranjam in functie de cum doriti si voi

    ---------- Post added 08-02-2011 at 03:18 PM ----------

    1.Webpredator
    2.Pizzi
    3.Ovidiu
    4.consol3
    5.tray
    6.k1du
    7.Laurentiu
    8.mukiki
    9.dan1988
    10.joeblow.
    11. schultzy +oricati
    12. Dante +2
    Am sarit pe cineva?

  18. #738 SP
    Junior Member joeblow's Avatar
    3 echipe mi se pare perfect. trebuie vazut daca de 5 sau 6, in functie de teren.
    Personal as prefera de luni pana joi seara dar daca nu se poate asta e. A doua optiune ar fi sambata dimineata, d.p.d.v.

  19. #739 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    3 echipe a cate 5 e cel mai bine. Vad ca deja ne strangem serios. Astept sa posteze si ceilalti care s-au anuntat si sa spuna cand si unde ar dori sa jucam. O lista orientativa aveti aici de unde ne putem alege (e mai bine daca stiti voi vreo sala/teren acoperit cu balon, neaparat incalzit). Cu cat mai repede cu atat mai bine pentru a prinde ceva liber.

  20. #740 SP
    Senior Member tray's Avatar
    din partea mea oriunde, as prefera si eu vineri seara

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 73 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast

Similar Threads

  1. Fotbal By AndRewqp in forum Health, Food & Sports
    Replies: 7198 Last Post: 03-11-2021, 00:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts