Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 73 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 ... LastLast
Results 81 to 100 of 1456

Thread: Iesiri la fotbal

  1. #81 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Da , e buna mingea , doar sa nu fie tare . Ca am avut dureri de cap vreo 2 zile de la o minge imbracata in vinyl sau ce material era .

    ---------- Post added 17-05-2010 at 03:06 PM ----------

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    se oboseste muuult mai repede pe un teren mic, decat pe un teren mare. e mai usor sa alergi fara sa te opresti la fiecare 10-20 de metri ca se termina tereru.
    Da , dar putem sa jucam diferite jocuri cum ar fi "la malai" , si asta mai ales ca suntem mai putini .

  2. #82 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    daca ne strangem 10 oameni, nu o sa jucam "la malai". nu cred ca va da nimeni 15-20 de ron ca sa jucam la malai in 5-6 oameni. ori ne strangem calumea, de fotbal, ori ramanem si jucam fifa...

  3. #83 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Bravo! Deci saptamana asta ramane. Ce zi si ce ora!?

  4. #84 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    ori sambata ori duminica , cand vreti voi , dar dupa 4-5 ... parerea mea ...

  5. #85 SP
    Member Dante's Avatar
    Minge pot sa aduc eu un adidas europass original (mingea de joc de la euro 2008) sau un nike t90 hardground ( e mai tare). Deci sa-mi spuneti daca mai e nevoie de oameni ca mai aduc eu 2-3

  6. #86 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    parerea mea e sa ne strangem doar de aici, sa ne cunoastem intre noi. ca asa, dinafara, putem aduce toti, 1-2 oameni sau putem iesi cu ei...

  7. #87 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    parerea mea e sa ne strangem doar de aici, sa ne cunoastem intre noi. ca asa, dinafara, putem aduce toti, 1-2 oameni sau putem iesi cu ei...
    Asta e si ideea , sa ne cunoastem intre noi . Ar fi mai bine sa aduceti mai multe mingi ca poate se sparge / desumfla .

  8. #88 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Christien , esti haios , ma jur ... Mai bine aducem fiecare cate o minge

  9. #89 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    UPDATE:
    1. Dark Wadder
    2. tray
    3. DJ_Andrei
    4. Studentul
    5. k1du
    6. ocy
    7. razvanrazy
    8. consol3
    9. Dante
    10. Laurentiu
    11. Pizzi
    12. Christien
    13. ReNeGaDe124

  10. #90 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Asa ma .. te mancam daca nu veneai In alta ordine de idei , dupa ce ne hotaram la ce ora si-n ce zi , astept telefoanele voastre pe PM ... sa nu ramanem cu ochii in soare

  11. #91 SP
    Senior Member tray's Avatar
    ok.deci mai mult ca sigur ne-am strans .Trebuie sa mearga cineva sa faca rezervare pe joi-vineri. Eu din pacate nu am cum sa ajung sa fac rezervare .Daca vreti pot sa va las un numar de telefon de la terenuri.

  12. #92 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Sambata la 18:00 v-ar conveni ?

    Suna si tu tray si vezi la ce ora e disponibil ... 16:00 , 17:00 . 18:00 ??

  13. #93 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    Sambata la 18:00 v-ar conveni ?

    Suna si tu tray si vezi la ce ora e disponibil ... 16:00 , 17:00 . 18:00 ??
    am sunat acum si mi-a spus domnul ca nu are nicio rezervare facuta pentru weekend ,deci in prezent oricand

  14. #94 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pai asteptam pana diseara , maine , sa-si exprime lumea parerea despre ora ... eu zic ca Sambata 22 MAI ora 18:00 e ok , si dpdv al clubbing-ului , poate cineva are planuri mai pe seara , or smthng ...

  15. #95 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Pentru mine e ok 22 mai, ora 18:00.

  16. #96 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    daca va intalniti duminica vin si eu. sambata nu pot ca e finala UCl si organizez un gratar la mine.

  17. #97 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    Christien , esti haios , ma jur ... Mai bine aducem fiecare cate o minge
    Daca pe forum sunt haios .. stai sa ma cunosti . Abia astept , o sa ne distram de minune ( nu adrian minune) . Nu stiu ce sa spun despre ora 18 . Parerea mea e ca ar fi fost mai bine dimineata sau putin dupa pranz ca avem mai multe energie , asa mai pe seara , ne epuizam mai tare .

  18. #98 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Si pentru mine este OK Sambata la 18:00. Daca se schimba ceva sa postati aici sa vad si eu Am si eu o mingie prin porbagaj in caz ca se intampla ceva..

  19. #99 SP
    ocy
    Junior Member ocy's Avatar
    Si pentru mine e in regula sambata.

  20. #100 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Si pentru mine e ok

    @Christien: Eu zic ca e cel mai potrivit seara pentru ca e racoare si la pranz e foarte foarte cald, de dimineata nu mai vorbesc, probabil unii nu vor sa se scoale devreme

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 73 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 ... LastLast

Similar Threads

  1. Fotbal By AndRewqp in forum Health, Food & Sports
    Replies: 7198 Last Post: 03-11-2021, 00:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts