Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 97

Thread: Dinamo Bucuresti Football Club !

  1. #1 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar

    Dinamo Bucuresti Football Club !

    Dupa cateva cautari nu am gasit nici un thread despre acest minunat club.Sunt fan de mic si as vrea sa discutam aici toate meciurile si opinile despre Dinamo.
    Sper sa batem Steaua in seara asta de la 21:00(Antena 1).
    Momentan echipa trece printr-o perioada extrem de buna daca nu luam in considerare accidentarile , dar ne descurcam noi doar suntem 'cainii rosi'.
    Fortza Dinamo!!
    Attached Images Attached Images dinamo.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    "We win tonight!" lol - Tai Kaliso .

  3. #3 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Forza Dinamo,de abia astept sa vad Steluta pierzand

  4. #4 SP
    Member octav's Avatar
    Quote Originally Posted by X Zaktan XI View Post
    Forza Dinamo,de abia astept sa vad Steluta pierzand
    aha...de-aia sa fie sters topicul cu steaua,nu?ma gandeam eu ca esti dinamovist...

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...poate vreți să umblu la butoane (acum că tot mi-am făcut aparat) lol

  6. #6 SP
    Member octav's Avatar
    pentru steaua binenteles,nu Ronan?

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    pentru steaua binenteles,nu Ronan?
    Sunt din Cluj. Nu-mi trădez orașul (mă rog...vorba vine) chiar dacă-s echidistant c�nd vine vorba de fotbal

  8. #8 SP
    Member octav's Avatar
    vai...ce pacat...

  9. #9 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Deabea am facut threadu si deja are vreo 10 posturilol !M-am gandit eu ca ar fii o idee buna.Sigur batem steaua in seara asta !

  10. #10 SP
    Member octav's Avatar
    numai asta nu o sa faceti cu gafeurul de matache in poarta

  11. #11 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Deci ... o sa fie 3-0 Pt Craiova ... o sa ma duc la un prieten ... o sa lucram in Bloc Note ...

  12. #12 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    numai asta nu o sa faceti cu gafeurul de matache in poarta
    Troll, please go back to you ropic si nu mai trolla degeab aici.

  13. #13 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Deci ca sa fie clar acest thread l-am facut doare pentru fanii lui Dinamo nu ca sa ne injuram pe el(bann imediat) sau alte comentarii prostesti de la altii.Cat timp nu comentati de bine despre Dinamo sau cel putin neutru va rog sa nu mai postati aici ! Multumesc pentru intelegere!

    ---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

    A si asta e baieti am facut egal.Am fi putut castiga daca nu era deviata mingea aia , dar bine ca ne-a salvat Niculescu.Sper sa luam campionatu si Champions League here we come!

    ---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------

    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    numai asta nu o sa faceti cu gafeurul de matache in poarta
    Te rog frumos sa comenteti pe thredul echipe Steaua nu pe al nostru.

    ---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

    I-mi cer scuze oamenilor seriosi daca sunt destul de strict avand in vedere thredul , dar nu vreau sa devina o masina de posturi sau o metoda de certuri.Vreau sa fie ceva serios deoarece tin foarte mult la aceasta echipa !

  14. #14 SP
    Member verde's Avatar
    1 egal ,din pacatee

  15. #15 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Vam Spus eu ca tot Craiova bate ...

  16. #16 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    da dar la gramatica sigur nu bate Craiova pe nimeni ..

  17. #17 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    a uitat si omul "-" si sare The Shadow of Dust repede ....

  18. #18 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Deci ca sa fie clar acest thread l-am facut doare pentru fanii lui Dinamo nu ca sa ne injuram pe el(bann imediat) sau alte comentarii prostesti de la altii.Cat timp nu comentati de bine despre Dinamo sau cel putin neutru va rog sa nu mai postati aici ! Multumesc pentru intelegere!

    ---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

    A si asta e baieti am facut egal.Am fi putut castiga daca nu era deviata mingea aia , dar bine ca ne-a salvat Niculescu.Sper sa luam campionatu si Champions League here we come!

    ---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------



    Te rog frumos sa comenteti pe thredul echipe Steaua nu pe al nostru.

    ---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

    I-mi cer scuze oamenilor seriosi daca sunt destul de strict avand in vedere thredul , dar nu vreau sa devina o masina de posturi sau o metoda de certuri.Vreau sa fie ceva serios deoarece tin foarte mult la aceasta echipa !

    Va rog sa cititi acest post. Nu comentati despre alte echipe decat daca vorbiti si de Dinamo ! Va implor !

  19. #19 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    UP la thread !

  20. #20 SP
    Banned Nike's Avatar
    Dupa cateva cautari nu am gasit nici un thread despre acest minunat club. LOL

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 20-07-2011, 14:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts