Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 25 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 ... LastLast
Results 361 to 380 of 481

Thread: Bash.consolegames.ro

  1. #361 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    @ReNeGaDe124...ai fost mai rapid ca mine!

  2. #362 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    bah radeti voi ce radeti, dar se stie ca...
    Attached Images Attached Images tm-graft.jpg

  3. #363 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nostradamus:
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    cum ma viezure nu ai inteles???? nu vati tavalit pe jos ca se rezolva tot pana pe 03 05???? iar eu vam spus ca va mai dura..... abia astept sa postez pe 4 si sa va intreb cum va merge psn-ul.... nu mai haliti orice.... daca rezolvse problema acum aveam psn
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    Da fiule, eu sunt....


    bogdane eu sa mor in puscarie daca nu asi da si 300$ sa-i dea drumu azi... dar voi spuneati ca da drumul cel tarziu pe 3... suntem deja in 1 iar acum spuneti ca e fix pe 3... pe 4 o sa ziceti ca pe 3 06....etc
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    pur si simplu am o cunostinta in care cred mai mult decat in ceea ce-mi zice sony... iar baiatu asta zice ca e b*e"l"i*t"a si ca poate dura si o luna revenirea psn-ului la normal.... vb pe 4
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    stimate beugen daca am fi fata in fata nu m-ai face papagal ci ai tremura ca o vrabie obosita....

  4. #364 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    bai baieti trezirea.... peste o ora trebuie sa aveti psn..... ca doar asta era termenul limita.... sony a mintit dupa cum va-m zis... nu mai haliti galusti.....
    He strikes again ! Ar trebui sa fie pus si la Gramatica, dar ce sa faci.

  5. #365 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Asta vrea sa-l ia pe Mentorica sa moara ce-am pe casa.

  6. #366 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Eu cred ca e Mentorica

  7. #367 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu ca altfel ne trimitea dupa shaworme. O fi vreun var ceva...

  8. #368 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by AVoF View Post
    Hmm, voua nu vi se pare ceva foarte suspect in toata treaba asta?
    10 ani Osama bin Laden nu a fost de gasit, ZECE ani, iar de cand a cazut psn-ul, pac, l-au capacit.E posibil sa fi avut cont pe PSN si cand au cazut serverele l-au identificat dupa nume si adresa.Americanii desigur au bagat vrajala ca il vanau de nu stiu cat timp dar asa cum zic eu s-a intamplat, mai mult ca sigur SAU se stia ca el are cont pe PSN si de aceea niste baieti destepti au furat toate datele ca sa-l gaseasca.Restu e vrajala, deschideti ochii oameni buni...

  9. #369 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Esti sigur ca nu era ironic? Nu pot sa concep asemenea prostie omeneasca intr-un univers real...

  10. #370 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Din cate am vazut omul are posturi destul de inteligente. Sigur era ironic, altfel nu mi'as putea imagina cum a putut sa scrie un post atat de stupid...

  11. #371 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Evident că era ironic, dar asta nu �nseamnă că face afirmația respectivă mai puțin amuzantă.

  12. #372 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by RO Mircea View Post
    Multumim Nefraim, in primul rand ca duci pe cel mai inalte culmi numele acestei prestigioase companii, pe care unii NECREDINCIOSI ca nu stiu cum sa le zic altcumva indraznesc sa-l terfeleasca. Keep fighting the good fight !De abia astept sa primesc tema gratuita si hainutele pentru avatar, si sa cheltui o gramada de bani pe ofertele imbatabile oferite prin PSN PLUS. Stau pe ganduri daca sa imi introduc si cardul de credit pe langa cel de debit atasat deja...hmm.PS: Sa inteleg ca in weekend vei fi la munca ? Nu de alta da nu prea ai ce multiplayer sa betatestuiesti de vreo cateva saptamani incoace. Fii tare ! Noi cei din umbra de stimam.
    Is it... is it an airplane? Is it a bird? Is it Superman?
    NO! It's RO-Mircea! pentru numele lui Mentorica, fugiti!

  13. #373 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Eu nu cred nimic.Inca nu s-a descoperit tehnologia de 720 de grade.Cand o sa isi dea seama cum sa faca un joc in care hainele sa se miste pe om natural la fiecare pas , sau la lupte cand iei un pumn sa se miste fata .. poate dar poate atunci vom mai vedea

  14. #374 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sa-i dea cineva foc la casa, sa vada acolo tehnologie 720 de grade.

  15. #375 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Un alt lucru care mi-a atras atentia, printre multe altele, este controlul. La inceput credeam ca va fi un chin sa ma descurc cand venea vorba de utilizarea celor mai puternice skill-uri ale protagonistului, dar din fericire, Sucker Punch a demonstrat contrariul. Butoanele sunt bine alese, iar pentru a accesa o anumita abilitate, nu ai nevoie de 3 degete pentru a apasa simultan 5 butoane, ci doar de unul.
    Cred ca si Chuck Norris ar fi avut ceva probleme sa apese 5 butoane cu un singur deget.

  16. #376 SP
    Junior Member Morph's Avatar
    Renegade , abordarea ta este total gresita . Defapt ai nevoie de 3 degete pentru a apasa simultan un buton

  17. #377 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Omul e serios rau...
    Quote Originally Posted by khensi View Post
    Am jucat pana la 6. . Ma gandeam la un joc si eu asemanator si cand am dat de el din intamplare am zis ca miau citit gandurile si sufletul la facut fix asa cum am vrut eu. Numi vine sa cred ca cei de la koei au facut un joc superb. fata de celelealte e cel mai reusit joc. Si nu ma refer la grafica ci la cate caractere au bagat noi si lea adus si pe cele din dynasty warriors 4 hyper si dynasty warriors 5. Ilam pe 7 abia astept sami soseasca prima mea consola ca sal pt juca. E CEL MAI TARE JOC DYNASTY WARRIRS 7 DIN TOATE CARE AU APRUT PANA ACUM. IMI PARE RAU CA NU PT SA LE MULTUMESC CELR DE LA KOEI PERSONAL PENTRU UN ASEMENEA JOC BESTIAL.

    Quote Originally Posted by khensi View Post
    Daca dynasty warriors 7 o sa apara pe pc si o sa respecte grafica ca pe xbox 360 va fi ceva cerinte:
    procesor:3,2 ghz intel quad,
    ram: 4 gb,
    hard 500 gb,
    placa video geforce 9800 gso 1gb ca sa il poti juca la maxim grafica pe pc ca dupa cum am vazut la cinva pe o consola la grafica cam astea vor fi cerintele maxime ca sa poti juca jocu ca sati ofere o satifactie pentru al juca. Normal dupa mine sa respecte cum la facut pe xbox 360 sa fie si pe pc. Ma refer la caractere la tehnici map etc. daca va fi asa e coll. Dynasty warriors 6 a suferit cateva modificari cand la facut pe pc de exemplu pe consola sunt 1 caracter nou si harti noi. Dar in fine pentru mine Dynasty Warrirs 7 e cel mai reusit joc din toate cele 6. Multi spun ca di cauza ca are acelasi story a devenit repetetiv. Dar eu zic. Doar nu vreti sa schimbe istoria chinei ca sa faca alta noua pentru ca acest joc aminteste cine a unit china si pentru ce a luptat personajele din joc. Ca dor oamenii aceia au trait candva. Bine inteles ca jocu e facut sa atraga jucatorii doar nu ati vrea sal faca plictisitor nu trebuie sa fie si ceva supranatural ca cum ar fi atacurile speciale. KOEI VA SPUN SINCER CA ACESTA E CEL MAI REUSIT JOC DIN TOATE CARE LEAI FACUT PANA ACUM. NU SE COMPARA CU SAMURAI WARRIORS SAU OROCHI ACELEA NAU NICI UN FARMEC SPECIFIC. SINGURUL LUCRU BUN LA ACELE JOCURI SUNT FETELE DACA NU ERAU ELE CRED CA ERA PLICTISTOR. CEL CARE LE PLACE SAMURAI WARRIORS SI OROCHI BRAVO LOR MIE MIA PLACUT DOAR DYNASTY WARRIORS ARE ALT FARMEC LA LUPTE. BRAVO KOEI DYANSTY WARRIOS 7 ARE NOTA LA GRAFICA 10, GAME PLAY 10, MULTIPLAYER 10. Mam uitat la toate videclipurile in hd pe un site si am analzat jocu acesta si pe xbox 360 si ps 3 si numai odata mam uitat de 100 de ori ca sa fiu sigur ca merita notele acestea bine inteles din partea mea fiecare cu decizile lui. DECI FARA ALTE COMENTARY IN PLUS DYNASTY WARRIORS 7 E CEL MAI REUSIT JOC. MULTUMESC KOEI

  18. #378 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by HIMMNOZZ View Post
    Prea frumoase ICO SI SHADOW OF COLOSSUS ,nu am avut ocazia sa-l butonez pe PS2 dar SHADOW OF COLOSSUS ma remarcatCAN'T WAIT
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Ma oftic, pe mine nu m-a remarcat, si-am scos-o si la cofetarie
    Quote Originally Posted by HIMMNOZZ View Post
    OFF TOPIC: Deloc chiar ,nici macar acolo un pic ,ce belea esti macar scoateam printesa din ICO(parca) daca asa nu se poate

  19. #379 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

    Quote Originally Posted by noblesix View Post
    Cum se traduce 150.9664 in lei vechi?

  20. #380 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    deja sincer am si uitat cum e sa ma joc online pe ps3...deasemenea mam gandit ca poate cand vor da drumul la store ar putea ceda
    dintro data deoarece toti vor intra in acea zi.Va dati seama ca online-ul nu va merge bine primele 2 zile fiind ca toti vor fi calare pe el...
    Catches on fast

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 25 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. E3 2009 pe ConsoleGames.ro By istrategie in forum Console News
    Replies: 21 Last Post: 05-06-2009, 10:17
  2. Boom Blox Bash Party Videos By paul in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 07-03-2009, 21:10
  3. Consolegames.ro virusat? By Srachi in forum Help Desk
    Replies: 6 Last Post: 29-01-2009, 14:06
  4. Televiziunea Consolegames ? By ionutzzz in forum Console Club
    Replies: 57 Last Post: 30-11-2008, 23:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts