Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 25 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 ... LastLast
Results 401 to 420 of 481

Thread: Bash.consolegames.ro

  1. #401 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by andreiray View Post
    Am tot cautat tot netul asta. Unii sustin ca e posibil, unele site-uri sunt fake... etc...

    Ma lamureste si pe mine cineva?

    Am un PS3 Phat, fabricat in 2009 si cel de la care l-am cumparat a facut update la 3.72... Pot sa ii fac downgrade la 3.55? Exista vreo metoda?
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Si eu am avut aceeasi problema. Am trimis un mail la Sony si s-a rezolvat.
    Bafta!
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    @andreiray: Nu uita sa le incluzi in acel mail si MAC-ul consolei, altfel nu te vor putea ajuta. Il gasesti in XMB: Settings - System Settings - System Information.
    Quote Originally Posted by andreiray View Post
    Pai si ce sa le scriu in mail? Ca vreau sa fac downgrade? Din ce motiv?
    De pus in rama !

  2. #402 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by spooky1 View Post
    AC brotherhood merge fara AC2?adica e joc de sine statator sau e ceva add on?
    Inca rad

  3. #403 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Poate omul e din 2003, c�nd AC:B ar fi fost un expansion-pack

  4. #404 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by consolegamer View Post
    mai "desteptule" esti sanatos? vroiai de craciun sa postez tie tombola? visa-i la o minune(sau pomana mai bine zis? -saracutzu-l ,cat despre ce acuzi mai sus ...???...what the f..k te-am ranit ca am zis ca postarea va fi pe viitor de asta? vai visat ca vei castiga ?? ,doamne ce "orasean" (probabil tu vei fi exclus din tragere deoarece esti un pinochio mic si ..ma mai gandesc),tragerea va fi postata cand o sa am eu timp si posibilitate sa upload-ez,Bafta la toti va doresc si Sarbatori fericite !.
    E periculos lichioru ala de oua

  5. #405 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by DiablQ View Post
    Am si eu o problema cu windows 7, cand ma joc counter-strike source imi scandeaza 8-10 sec si isi revine si iar peste cateva minute scandeaza si uite asa,si pe mine ma scoate din sarite PC-ul meu: Placa video Ati Radeon 3870 512mb,Processorul AMD Athlon 64 X2 5000+ si ram 2 gb.Oare care este problema?
    Ce face?!

    SCAND�, scandez, vb. I. Tranz. A recita un vers (de obicei grec sau latin), descompun�ndu-l �n diferitele sale unități metrice sau silabice; p. gener. a citi, a vorbi sau a recita accentu�nd fiecare cuv�nt, fiecare silabă. ♦ A citi o frază muzicală accentu�nd timpii tari. – Din fr. scander.

  6. #406 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by HotDoc View Post
    Ce face?!
    A vrut sa zica si el sacada.....
    SACAD�RE, sacadări, s. f. (Livr.) Acțiunea de a sacada; �ntrerupere bruscă (și violentă) care se repetă (regulat) la intervale mici. – V. sacada.

  7. #407 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    A vrut sa zica si el sacada.....


    Merci ca mi-ai spus...

    // Citeste-i cateva posturi te rog si o sa vezi ca nu e o simpla greseala.

  8. #408 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Face bine.... raule ce esti

  9. #409 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by CucuBleg View Post
    voi sunteti belea...eu in fiecare zi trec pe la magazinele de jocuri si cateodata sunt oferte foarte bune, mai ales la jocuri sh cum ar fi 3 pt 2 second sau noi si nu ma deranjeaza sa iau cand e oferta foarte buna, mai ieftina ca pe zavvi si sa trimit in ro, si da sunt din irlanda nu uk,adica unde se foloseste EURO si am pus si pretul in lire ca pot sa le iau si din uk, si daca nu as lua banii inainte...cate tepe mi-ash putea lua? asa eu daca trag o teapa cu un joc a-ti postat aici si e gata...ce rost ar avea? nu va incurajez sa luati mai multe jocuri....luati cate unu pe rand tot timpu, nu ma intereseaza, incercati si o sa va convingeti. nah ca sa vedeti ca sunt serios va dau si site`ul din UK de unde imi iau eu jocurile, care e mai ieftin decat zavvi. www.GAME.co.uk . si v-am zis ca va trimit si chitanta, incercati unu si o sa va convingeti...singurul profit sunt punctele de fidelitate care imi intra pe cardu de fidelitate...de ex la 300 euro = 5 euro. stiu ca in ziua de azi e greu sa crezi ca vrea cineva sa te ajute, daca vreti comandati direct de pe site-ul care vi l-am dat...de aia am pus in lire nu ca am confundat euro cu lira cum zic unii, am pus in lire unele jocuri pt ca sunt mai ieftine acolo decat aici dar nah...asa ti-e romanu...in fine, daca vrea cineva ceva eu ma interesez. multumesc
    Vad ca e o moda in ultima vreme sa vinzi jocuri la preturi bune si sa fii certat cu gramatica limbii romane

  10. #410 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Quote Originally Posted by costel249 View Post
    Salut... la toti.
    Asta este tema pentru cei cu rabdare muuulta, intrucat sunt un caz "social". Am un PS3 de 320G (cred!), primit de ziua mea, sincer cred ca in decembrie 2010. Am jucat vreo trei sau patru jocuri, atunci, dupa care s-a pus praful pe el, la propriu. Ma simt complet depasit de tehnologia actuala, am citit cateva chestii mai sus, si pentru mine este limba chineza. Asta este introducerea.
    Doresc sa intru in legatura cu cineva priceput, care sa ma sfatuiasca ce sa fac cu aceasta consola, sa o pot folosi la o capaciate mai mare, daca este cazul sa ii fac ceva up-date, sau tuning, sau trebuie "modata", sa pot vedea de ex. un film, mai precis subtitrarea (nu blu-ray ca sunt scumpe!), nu stiu ce ar mai putea fi... Daca aceasta persoana priceputa are timp si vrea sa ma ajute, astept un raspuns, cu rugamintea sa nu se faca experimente pe mine sau consola si sa nu fie prea ilegal, sa ma caute militia. Stiu ca acest ajutor se plateste.
    In rest , sarbatori fericite!!
    Priceless

    Link-ul catre minunatie : http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post752024

  11. #411 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Darkhawk View Post
    salut,ofer fear3 nou nout sau uncharted2,plm daca esti interesat de ceva.

  12. #412 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Daca nu, plm, asta este .

  13. #413 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    It made my freakin' day! )))

  14. #414 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pe langa greseli gramaticale, omul e mai mult decat haios...

    Quote Originally Posted by knt8 View Post
    Salut !
    Am deschis acest post pentru a schimba idei, opinii ba chear jocuri split-screen !
    Pentru cei care nu stiu inca! Jocurile split-screen sunt jocurile care merg jucate de la aceas consola de mai multi parteneri, de la 2 la 6 parca ! Asta normal impartindu-se imaginea in cati jucatori sunt!

    Eu unu am jucat :
    Little big planet 1
    Army of two
    Aceste jocuri sunt foarte distractive, prima data nu dadeam 2 bani pe ele dar am inceput sa ma indragostesc de ele !

    Acum va astept si pe dumneavoastra cu noi idei, pareri si concluzii !
    Cu stima Ps3 Tulcea

  15. #415 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Tudy - tare quote-ul, dar e "fly like a butterfly" - stii ca fluturele nu pluteste .

  16. #416 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Un simplu search pe google si gaseai asta Which boxer said, "Float like a butterfly, sting like a bee"?

  17. #417 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Nice effort, Hot Doc; stii ca a folosit "float" de cam doua ori si "fly" dupa aceea, nu? Boxing trivia...

  18. #418 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    De fapt e asa: I'm gonna float like a butterfly and sting like a bee. Rumble young man rumble. Urmat de un fel de strigat pe care nu il pot reda in cuvinte.

    Get your facts straight man

  19. #419 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Da, am vazut si eu "When We Were Kings"; eu ma refeream la cartea asta - ca tot vorbim de getting facts straight.

  20. #420 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Cute..but you're all wrong What Ali used to say is -> 'I'm goona fly or float like a butterfly and sting like a bee. And if that don't work, plm'.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 25 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. E3 2009 pe ConsoleGames.ro By istrategie in forum Console News
    Replies: 21 Last Post: 05-06-2009, 10:17
  2. Boom Blox Bash Party Videos By paul in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 07-03-2009, 21:10
  3. Consolegames.ro virusat? By Srachi in forum Help Desk
    Replies: 6 Last Post: 29-01-2009, 14:06
  4. Televiziunea Consolegames ? By ionutzzz in forum Console Club
    Replies: 57 Last Post: 30-11-2008, 23:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts