Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 18 of 18

Thread: Zvon: detalii despre lansarea Project Natal

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Zvon: detalii despre lansarea Project Natal

    Conform siteul de profil MVC, Microsoft le-a aratat celor mai importante companii din UK din industria jocurilor Project Natal si au dezvaluit si planul de lansare. Project Natal va fi lansat in noiembrie 2010, iar pretul device-ul va fi de doar �50 ($84) dar care va scadea pana pe la �30 ($50) cand va fi vanduta doar camera. Sursele siteul MCV au precizat faptul ca Microsoft va avea 5 milioane de camere disponibile la lansare impreuna cu 14 jocuri. Mai multe detalii pe site-ul MVC.
    Attached Images Attached Images 3588660760_943da9fe5d_o.jpg

  2. #2 SP
    Member OxygeN's Avatar
    50lire un pret chiar foarte bun...acum sa vedem ca o sa faca cei de la nintendo...

  3. #3 SP
    Junior Member Kenny's Avatar
    Scuzati, dar cui i se pare de aici ca project natal sa fie o porcarie totala? Nu vreau sa ma plang dar ca sa platesti 50 de lire pe o camera ca sa te joci jocuri miscand corpul, facand efort fizic si febra musculara nu cred ca o sa se vanda atat de bine. Sa fim seriosi, fiecare vrea sa se relaxeze dupa o zi de servici, scoala sau ce o fi cu un joc, si culmea culmilor ca jocul ala sa te faca sa obosesti si mai mult.

  4. #4 SP
    Senior Member Khan's Avatar


    P.S. Si cand "palmuiesti" maimuta dupa ce vii de la scoala tot ca miscare relaxanta se pune. Nu fi ipocrit.

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Kenny: si cei care dupa o zi de munca se duc sa joace un tennis, sa dea doua trei ture de bazin, sa faca miscare... ce mai sunt ? Porcari daca ne luam dupa spusele tale. Sa nu mai vorbim de Wii gamers. Ce "fraieri" ! In loc sa se odihneasca, se "batzaie" si se "obosesc" in fata consolei... Come on ! Be serious. Traim intr-o lume a birourilor si a cubiculelor (sau cum Dzeu le zice)... dar sa nu exageram. Eu apreciez orice idee care aduce ceva "miscare" gamerului. Si culmea, asta ti-o spune cineva care se apropie de obezitate. Sper ca ai mei puradei sa nu gandesca niciodata ca tine

    P.S. Vorba lui Khan... si sexul e "obositor", nu ? Ce porcarie...

  6. #6 SP
    Member zempty's Avatar

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Khan View Post


    P.S. Si cand "palmuiesti" maimuta dupa ce vii de la scoala tot ca miscare relaxanta se pune. Nu fi ipocrit.

    Still Laughing ... Spanking the Monkey The post of the Month ! Year ! and Century !

    On: Daca acesta va fi pretul , eu cred ca se merita decat sa dau banii pe un wii !

  7. #7 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Da, sigur, nu cred sa fie 50 de dolari, ii clar ca la noi o sa coste cam 100 de euro. Dar uitam ce preturi are MS pe accesorii si ne bucuram o vreme ca o sa fie ieftin dar clar o sa coste mai mult.

  8. #8 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    50 de lire inseamna 84 de dolari. Si exista destule magazine online din UK care vor trimite si la noi astfel incat sa ne apropiem de RRP.

  9. #9 SP
    Junior Member immjg's Avatar
    Sa vedem pana atunci ! Sa vedeti cate bug-uri or sa fie !!Oricum , este un pas inainte !

  10. #10 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Kenny View Post
    Scuzati, dar cui i se pare de aici ca project natal sa fie o porcarie totala? Nu vreau sa ma plang dar ca sa platesti 50 de lire pe o camera ca sa te joci jocuri miscand corpul, facand efort fizic si febra musculara nu cred ca o sa se vanda atat de bine. Sa fim seriosi, fiecare vrea sa se relaxeze dupa o zi de servici, scoala sau ce o fi cu un joc, si culmea culmilor ca jocul ala sa te faca sa obosesti si mai mult.
    Corect, mai bine platesti vreo 300 de lire si iei un wii ca sa iti misti corpul cu o telecomanda in mana. Serios acum, nu iti place nu cumperi, asta nu inseama ca produsul o sa fie o porcarie. In mod cert are target-ul casual care probabil prefera ceva distractiv si intuitiv decat sa stea sa invete sa se joace cu un gamepad.

  11. #11 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Io vreau Natal d'asta pentru Uncharted 2. Ideal ar fi sa trebuiasca sa il imiti pe Drake in timp ce se catara pe cladiri, stanci etc. Interesant ar fi de aplicat la Spiderman - the game.

  12. #12 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Eu l-as vrea pentru God of War (pool party)

  13. #13 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    pacat ca ati ales amandoi jocuri exclusive de ps 3 . da is de acrod cu voi , ar fi tare . As prefera natal la god of war decat gears of war . eu abea astept sa vad cum o sa fie fable cu optiunea Natal :X :X . that's what i wanna see . A RPG in action b-)

  14. #14 SP
    Member OxygeN's Avatar
    as vrea sa vad la FIFA cum o sa fie

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    as vrea sa vad la FIFA cum o sa fie
    Cum sa fie ? Geamuri sparte, plasme crapate... Mai rau e sa nu vrea sotia sau prietena sa fie arbitru...

  16. #16 SP
    Member OxygeN's Avatar
    LOL Monky nu mai pot de ras pe bune

  17. #17 SP
    Junior Member deimien's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Eu l-as vrea pentru God of War (pool party)
    i second that
    interesant sa incerci sa redai un combo de genu

    iar pentru PS3 users sa nu uitam de motion-ball-thingy care trebuie sa apara

  18. #18 SP
    Junior Member Kenny's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Kenny: si cei care dupa o zi de munca se duc sa joace un tennis, sa dea doua trei ture de bazin, sa faca miscare... ce mai sunt ? Porcari daca ne luam dupa spusele tale. Sa nu mai vorbim de Wii gamers. Ce "fraieri" ! In loc sa se odihneasca, se "batzaie" si se "obosesc" in fata consolei... Come on ! Be serious. Traim intr-o lume a birourilor si a cubiculelor (sau cum Dzeu le zice)... dar sa nu exageram. Eu apreciez orice idee care aduce ceva "miscare" gamerului. Si culmea, asta ti-o spune cineva care se apropie de obezitate. Sper ca ai mei puradei sa nu gandesca niciodata ca tine

    P.S. Vorba lui Khan... si sexul e "obositor", nu ? Ce porcarie...
    Lol Monky , eu nus obez si nam nici o problema de sanatate si inca pot sa ma misc binelol, dar eu vorbesc si pentru acei oameni care pur si simplu le e lene, dupa munca, nu mai au chef decat sa stea cu curu pe scaun, picioarele cocotate pe noptiera, si sa bage un MW multiplayer care nu necesita decat miscarea incheieturilor, degetelor si bratului, restul corpului e in "stand-by". Sper ca ai inteles despre ce vorberamlol. Si apropo, in legatura cu partea de sex, sta altfel treaba cand vezi o femeie de nota 10 sau un joc de nota 10, la partea cu femeia intra hormonii in actiune si iti dau putere "YOU HAVE THE POWER!".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Kinect (Project Natal) By eXist in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 776 Last Post: 10-05-2013, 16:28
  2. Replies: 9 Last Post: 03-06-2010, 16:08
  3. Zvon: Primele detalii despre Gears of War 3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 10-04-2010, 03:14
  4. Informatii noi despre Natal By trickz in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 08-01-2010, 00:28
  5. Replies: 14 Last Post: 26-02-2009, 11:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts