Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: MAG este Gold

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    MAG este Gold

    MAG este Gold in America, Japonia, Korea si Asia. Versiunea pentru Europa este testata acum si va deveni Gold in urmatoarele saptamani. Producatorii nu ar fi finisat jocul atat de repede fara aportul jucatorilor care au participat la Beta. Acestia vor sa ne faca si o mica surpriza. Daca nu ati reusit sa intrati in Beta va puteti bucura acum pentru ca pe 4 Ianuarie va fi lansata versiunea Beta pe PS Store, astfel toti jucatorii vor putea testa jocul inainte de lansare. Betaul se va termina insa pe 10 Ianuarie, dar este destul timp sa testati jocul.
    Attached Images Attached Images mag-massive-action-game-playstation-3-ps3-042.jpg

  2. #2 SP
    Member maweryck's Avatar
    ar trebui sa ne faca un discount la astia care am participat la beta , ca i-am ajutat sa faca jocul

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Inca un shooter... thx God for FF XIII si GoW III...

    Nu mai zic ca va fi "impresionant" sa auzi zeci de coechipieri urland in casti... Nu faceam fata la echipa de 7-8... daramite la o armata intreaga

  4. #4 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Sper ca fiecare squad sa aibe channel separat de vorbit , ca sa se inteleaga ceva totusi . Asa am inpresia ca era de exemplu la Killzone 2 .

  5. #5 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Se tot lauda ei cu aia 128 de jucatori..dar jocul este in asa fel structurat incat tu defat nu ai treaba decat cu vreo 20 din ei! Si jocul arata si se controleaza mai prost decat Bad Company 2 si MW2, deci sincer nu ii vad rostul!

  6. #6 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    Se tot lauda ei cu aia 128 de jucatori..dar jocul este in asa fel structurat incat tu defat nu ai treaba decat cu vreo 20 din ei! Si jocul arata si se controleaza mai prost decat Bad Company 2 si MW2, deci sincer nu ii vad rostul!
    Din screenshot-uri si video-uri (nu detin PS3) arata ca Battlefield 2, joc ce a fost lansat in anul 2005. Eu inteleg ca grafica nu e totul.. dar totusi.. e 2010 acusi..

  7. #7 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Nu vorbesc neaparat de vechimea engine-ului, pentru ca de ex mw2 foloseste si el un engine vechi dar arata foarte bine chiar si ptr 2010, dar vorbesc de texturi, de atmosfera - nimic nu pare sa arate ok.

  8. #8 SP
    Member dilibau666's Avatar
    sa-mi spuna si mie pls cineva cum fac sa joc mizeria asta de beta ca io sunt mai prost asa de felu meu de la tzara si dupa ce am dld beta si si-a facut 1h update imi apare connect to server apoi CHARACTER MANAGEMENT si dedesupt in stanga am niste news si in dreapta un patrat gol si GATA orice as mai apasa nu se mai intampla nimic! cu exceptia butonului cerc unde vad licenta....deci daca un beta care vrea sa ma determine sa cumpar un joc in care nu pot crea un nenorocit de profil io nu stiu ce sa zic...

  9. #9 SP
    Member FusioN's Avatar
    dupa cum ai fi observat beta-ul s-a terminat de mult si va incepe pe 4 ianuarie...

  10. #10 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Confirm, nici mie nu mi s-a parut nu stiu ce, am pierdut mai mult timp facand update-uri decat jucandu-ma. Prefer Bad Company la orice ora, chiar daca e cu 2 ani mai vechi decat el.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. RAGE este GOLD By Zombozo in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 04-10-2011, 09:36
  2. Killzone 3 este Gold ! By Mika in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 17-01-2011, 18:56
  3. Risen este Gold By erik95 in forum Stories & Other News
    Replies: 3 Last Post: 22-09-2009, 11:12
  4. Killzone 2 este Gold! By istrategie in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 22-01-2009, 16:57
  5. Fable II este Gold By Mika in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 23-09-2008, 14:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts