Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: FIFA 12 fara Czech League si Turkish League

  1. #1 SP
    Junior Member IceBlast13's Avatar

    FIFA 12 fara Czech League si Turkish League

    Dupa cum deja stiti, FIFA 12 va fi lansat pe 30 septembrie. Ce nu stiti probabil este faptul ca vor fi excluse 2 ligi: Czech League si Turkish League. Dupa decizille UEFA, datorita coruptii din Turkish League, presedintele SuperLig (Turkish League) a decis sa o scoata din toate jocurile simulatore de fotbal. Pe de alta parte Gambrinus Liga (Czech League) nu apare datorita costului extraordinar de mare al licentei sale, iar EA nu a putut ajunge la un acord. Totusi, macar Galatasaray va fi in Rest of the World.
    Attached Images Attached Images fifa_12.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member Nandy001's Avatar
    Am descarcat si eu demo la FIFA 12. Nu e rau, dar momentan inca nu am observat o diferenta majora intre 11 si 12. Iar in legatura cu Czech si Turkish League este nasoala treaba. Am inteles ca au bagat Chile, Columbia si nu mai stiu ce... Pai trebuia sa lase cele de mai sus si sa scoata New Zealand si Australia care chiar sunt degeaba zic eu. Dar atunci probabil se suparau australienii si noua zelandezii. Oricum la The Rest Of The World era timpul sa apara macar vre-o 2 echipe romanesti. Dar asta e. Sigur sunt probleme cu licentele. Cam aceleasi echipe sunt in FIFA decand joc FIFA 07.

  3. #3 SP
    Junior Member Il Duce's Avatar
    O diferenta notabila nu o sa vezi niciodata intre un fifa si predecesorul sau , eu ii zic add on sau patch. Poate ca ceva diferenta vei vedea intre un fifa si unul cu 2-3 generatii mai jos sau mai sus. Eu as fi mai fericit daca ar scoate un FIFA mai bine facut (nu ca nu ar fi bine acum) si care sa aparea o data a 2-3 ani. (vezi kilzone, uncharted etc.) si pana atunci sa il patchuiasca dar na...banii.

  4. #4 SP
    Junior Member IceBlast13's Avatar
    Eu am apucat sa joc Fifa 12 datorita precomenzii, si mi se par multe improvizatii mai ales in defensiva

  5. #5 SP
    Junior Member AnDu_alex95's Avatar
    Dupa parerea mea asta e cel mai bun fifa de pana acum,da parca se zvonea ca ar baga steaua,dinamo,urziceni,cfr cluj la rest of the world?

  6. #6 SP
    Junior Member Alexander-Flo's Avatar
    urziceni nici nu mai exista..vrei sa spui f.c.vaslui ...oricum puneti-va pofta in cui atata timp cat romania va fi campioana la piraterie...

  7. #7 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu e din cauza pirateriei stai linistit , poate gresesc dar cred ca la noi fifa este cel mai vandut joc in fiecare an. probabil ca nu reusesc sa obtina licenta ligii 1 si in plus campionatul RO nu este vazut prea bine in europa: coruptie, fotbal slab, ciobani, jucatori cocalari etc.

  8. #8 SP
    Member rogele 1's Avatar
    Am jucat demo-ul si concluzia la care am ajuns:au complicat prea mult jocul.Baga tot felul de chestii noi doar ca sa zica ca au bagat ceva in plus,dar jocul devine prea complicat,si in loc sa fie un joc de strategie trebuie sa tin apasate cate 3 butoane odata ca sa ii iau la adversar mingea.Si in plus,mi se pare ca faulturiel se dau prea usor,practic nu poti sa ai un contact cu celalalt jucator fara sa fie dicatt fault.

  9. #9 SP
    Junior Member AnDu_alex95's Avatar
    Eu stiam ca nu au obtinut licenta de la liga pentru ca noi am cerut mai multi bani decat erau ei dispusi sa dea...

  10. #10 SP
    Member Sepy's Avatar
    in max...2 zile imi soseste si mie fifa pe ps3 ....dar sincer cu ligile astea 2 nu tare m-am jucat....jar daca jucam contra ele pe legendary era prea usor de trecut....dadeam de cate o echipa in europa league .... fara problema dadeam 4-5 goluri....dar akma cu tactical defensing si nush ce.....pentru ce au bagat asa ceva ???... ca sa ne stresam cu butoanele.....poti sa fii excelent jucator la fifa,...caci la un meci pe 10 min.....faci minim 5 intrari gresite din care vreo 2 in careu...??? ....sincer o sa schimb de pe tactical defensing...ca sa ma bucur de joc...sa ma distrez in timpul jocului....sa nu ma stresez .....salutari

  11. #11 SP
    Member Drag05azs's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. League of Legends By siNcE in forum Jocuri PC
    Replies: 762 Last Post: 11-02-2017, 13:04
  2. Replies: 831 Last Post: 11-02-2011, 09:29
  3. Premier League! By DonAdryan in forum Health, Food & Sports
    Replies: 12 Last Post: 25-08-2009, 19:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts