Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 37

Thread: Pro Evolution Soccer 2013 anuntat!

  1. #1 SP
    Ω Pira's Avatar

    Pro Evolution Soccer 2013 anuntat!

    Pe pagina oficiala de facebook a aparut o poza care ne anunta un Debut Trailer pe data de 24 aprilie, a noului Pro Evolution Soccer. Curiozitate maxima, avand in vedere ca nu dupa mult timp de la lansarea PES 2012, Seabbas, producatorul seriei Pro Evo, anuntase intr-un interviu cum ca, citez: �PES 2013 Will Be Very Different�. Se pare ca avem asteptari mari anul acesta de la Konami, dupa ce au fost prinsi cu garda jos in fata celor de la EA Sports si al lor FIFA 12. We shall see! :)
    Attached Images Attached Images pes_2013_fire.jpg pes_2013_announcement.jpg

  2. #2 SP
    Ω Pira's Avatar

  3. #3 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    “PES 2013 Will Be Very Different”
    Sa dea Domnul sa fie asa, 2012-le a fost groaznic, cel putin asta e parerea mea. Am ramas la 2011 nu ca ar fi nemaipomenit dar in comparatie cu 2012 este mai bun.

  4. #4 SP
    Ω Pira's Avatar
    Clar! E bine macar ca si-au dat si ei seama de asta, deaia acum imi pun mari sperante in PES 2013. Sunt sigur ca de data asta se va lupta cot la cot cu FIFA
    Un interviu mai vechi, exact dupa lansarea PES 2012: “PES 2013 Will Be Very Different” – Seabass | Winning Eleven Next-Gen Blog

  5. #5 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Bine ca au inceput toti cu super reclame pentru un viitor teaser, dupa care sa asteptam un trailer adevarat. Aberant...

  6. #6 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Mda,eram un fan al seriei dar PES2012 m-a scarbit in totalitate.Sunt un jucator medium de Pes dar de multe ori pierdeam in fata unor oameni care nu aveau mai mult de 20 de meciuri online doar pt ca jucau cu Barca sau RM.Nivelul dintre cele doau echipe si restul este f mare in Pes 2012,practic mie unul nu imi oferea nicio satisfactie modul online pt jucam numai impotriva celor doua echipe,oricum anul asta jocul asta nu mai pupa pre-order din partea mea.

  7. #7 SP
    Junior Member flo7's Avatar
    Sa speram ca PES va reveni acolo unde ii este locul

  8. #8 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Fifa ramane FIFA. Noi jucam fotbal.

  9. #9 SP
    Member TheSpider's Avatar
    si-au dat si ei seama cat de praf e jocul?totusi ma indoiesc ca o sa ajunga vreodata la nivelul FIFA.

  10. #10 SP
    Member nutzule's Avatar
    flightcrank chiar are dreptate, online doar 2 echipe exista, barca si milan, poate si real, dar primele 2 echipe sunt cele mai intalnite, prea bune fata de celelalte echipe, slabe sanse sa-l prinzi pe messi fara fault

  11. #11 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    si-au dat si ei seama cat de praf e jocul?totusi ma indoiesc ca o sa ajunga vreodata la nivelul FIFA.
    Si eu ma indoiesc, man, dar dupa atatea esecuri, cred ca cei de la Konami au realizat si ei intr-un final ca e greu cu FIFA ca sa o dobori, sau cel putin sa lupti cot la cot, cu adevarat. Asa ca precum am zis, imi pun mari sperante in PES anul asta, probabil si pt faptul ca am fost pana la aparitia PES 2012, un mare fan Pro Evo, jucand de la PES 6 incoace, excluzand FIFA total. Insa din 1 octombrie 2011, de la lansarea FIFA 2012, nu am scot discul din consola mai mult de 3 ori FIFA 12 e un mare joc, desi am fost si inca mai sunt in adancul sufletului fan Pro Evo
    Sper sa nu mai vad si anul asta robotei patinand pe gazon din partea celor de la Konami... sper!

  12. #12 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Dupa parerea mea stiriile cu anuntarea jocuriilor FIFA,PES sau COD chiar nu au rost..e de la sine inteles ca se vor lansa in fiecare an..

  13. #13 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    +1 darkpaul13, eu am vazut un "zvon" acum ceva timp care spunea asa: ZVON - Call Of Duty Black Ops 2 se va lansa in Noiembrie 2012.
    Si acum ca sa fiu on-topic, am jucat si eu cat de cat PES, unele au fost foarte bune, altele mai putin, sa vedem ce fac cu PES 2013.

  14. #14 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by Chris View Post
    +1 darkpaul13, eu am vazut un "zvon" acum ceva timp care spunea asa: ZVON - Call Of Duty Black Ops 2 se va lansa in Noiembrie 2012.
    Si acum ca sa fiu on-topic, am jucat si eu cat de cat PES, unele au fost foarte bune, altele mai putin, sa vedem ce fac cu PES 2013.
    Era zvon pentru ca nu se stia daca urmatorul cod (Cod 2012) va fi un sequel la Black Ops. Zvonul se referea la sequel, nu la "Call of duty 9000 se va lansa in Noiembrie".

    Pe langa cele 3 poate fi pusa si seria NFS.

  15. #15 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Dupa parerea mea stiriile cu anuntarea jocuriilor FIFA,PES sau COD chiar nu au rost..e de la sine inteles ca se vor lansa in fiecare an..
    Adevarat si asta DAR trebuie precizat totusi atunci cand companiile anunta schimbari majore in urmatorul game, sa stie lumea la ce sa se astepte... sa aibe habar de ceea ce ne "coace" Konami respectiv EA, sa stim si noi pt cine punem banii la ciorap toamna

  16. #16 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    Adevarat si asta DAR trebuie precizat totusi atunci cand companiile anunta schimbari majore in urmatorul game, sa stie lumea la ce sa se astepte... sa aibe habar de ceea ce ne "coace" Konami respectiv EA, sa stim si noi pt cine punem banii la ciorap toamna
    eu ma refeream la comunicatele de presa din partea lor

  17. #17 SP
    Ω Pira's Avatar
    Extrem de promitator! Se pare ca intradevar au schimbat engine-ul


  18. #18 SP
    Junior Member Alexnho's Avatar
    Era cineva mai sus curios de noutatile si imbunatatirile (sper sa existe) pentru PES 2013.
    Check THIS

  19. #19 SP
    Ω Pira's Avatar
    Screenshots
    Attached Images Attached Images pes2013_screenshot_003.jpg pes2013_screenshot_002.jpg pes2013_screenshot_001.jpg

  20. #20 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    Extrem de promitator! Se pare ca intradevar au schimbat engine-ul

    Engine-ul nu e schimbat, dar au imbunatatit animatiile considerabil (cel putin ale lui Ronaldo).
    Ideea e ca engine-ul vechi nu era exploatat la maxim, existand posibilitatea de a se aduce imbunatatiri fara schimbari majore de cod, inspre deosebire de FIFA, unde EA nu cred ca mai are multe de agautat (in afara de celebrele "features" de genul Precision Dribbling).
    Se prezinta bine jocul pana acum, mai avem vreo 4 luni pana la Demo.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 29-11-2012, 14:42
  2. Pro Evolution Soccer PES 2013 By CooL in forum Console Club
    Replies: 25 Last Post: 24-10-2012, 15:48
  3. Replies: 0 Last Post: 26-07-2012, 10:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts