Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 78

Thread: Concurs "O vara fierbinte"

  1. #21 SP
    Member OxygeN's Avatar
    MonkY ce joystick misto are fata acea

  2. #22 SP
    Member verde's Avatar
    poza mea ,nu sunt fanboy sony dar nici microsoft
    Attached Images Attached Images 3351d1219344626-playstation-3-160gb-pe-31-octombrie-playstation_3_girl_160_gb.jpg

  3. #23 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by kagula_89 View Post
    poza mea ,nu sunt fanboy sony dar nici microsoft
    Fara suparare... dar daca te chinuiai macar o fractiune de secunda sa adaugi ceva la poza... mai ziceam. Asa, acea poza este pe CG de mai bine de un an (modificata de mine). O poti vedea in prima stire aici: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...-31-octombrie/ dupa care preluata de istrategie si pusa aici: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...rta-ps3-160gb/ si in final de Mika preluata si pusa aici: http://www.consolegames.ro/forum/f74...roller-2010-a/ . Macar ei au cerut acordul, si sunt atasate unor stiri... dar sa o iei si sa o adaugi direct la concurs... e... aiurea. Rejected !

    P.S. Mai este una, in caz ca vrei sa o folosesti pe aceea: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...-mici-oficial/ Si ca sa nu mai existe nici-un dubiu, aveti atasate originalele...

    Cary on ! Show must go on !
    Attached Images Attached Images ps3_star.jpg x360_star.jpg

  4. #24 SP
    Member maniac360's Avatar
    Frumos....
    Attached Images Attached Images 2589229128_f2885a0627.jpg

  5. #25 SP
    Member octav's Avatar
    manaic360:bravo dom'le...ai spart gheata...toti au luat dupa net...tu nu(cred)

  6. #26 SP
    Member maniac360's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    manaic360:bravo dom'le...ai spart gheata...toti au luat dupa net...tu nu(cred)
    Din nefericire e si asta o poza de pe net, contributia mea a fost minima. Daca as pune o poza cu mine butonand, cred ca as castiga concursul "O iarna friguroasa"

  7. #27 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Dar puteti sa luati fara probleme poze cu super chicks de pe net... si sa atasati ceva console related... nu e problem. Doar ca nah, sa nu mai fi fost pe-aici, ca o sa avem juriu serios

  8. #28 SP
    Member octav's Avatar
    ce juriu?

  9. #29 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    cu ce dati resize pozelor?...ca eu am gasit pe net niste programele dar se pare ca nu prea functioneaza..

  10. #30 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    cu ce dati resize pozelor?...ca eu am gasit pe net niste programele dar se pare ca nu prea functioneaza..
    Incearca FastStone Image Viewer. Este gratuit si isi face treaba cu brio. Dar nu rezolva orice. Pentru "orice" exista Photoshop

    V-am rugat sa nu mai postati in bascalie... deja nu doar ca sterg posturile, dar dau si infractiuni... Nu doriti sa participati, nu postati.

  11. #31 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    PoP si Bloody Rain
    Attached Images Attached Images babes.jpg

  12. #32 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Sincer acuma si fara suparare pentru userii care stiu sa citeasca, dar voi, restul sunteti ORBI ?

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pozele trebuie sa fie neaparat in rezolutia 1280 x 720 (720p) sau 1920 x 1080 (1080p). Sunt acceptate mai multe poze per user. Good luck !
    Chiar nu puteti posta pozele conform cerintelor ? V-a mai si rugat MonkY in nenumarate randuri, cred ca ar fi bine sa incep cu niste sanctiuni, poate asa invatati sa cititi.

  13. #33 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cred ca o sa pun la cale un tutorial ceva, despre cum se face resize/crop... ca vad ca nu mai tine...

  14. #34 SP
    Member andreips3's Avatar

    Cool

    Enjoy!
    Attached Images Attached Images untitled-1.jpg

  15. #35 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by andreips3 View Post
    Enjoy!
    Banuiesc ca acel controller de langa dansa e DualShock 3, nu?

  16. #36 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    ca sa fie in ton cu denumirea thread-ului.

    PS: nu incercati acasa. nu este water proof!
    Attached Images Attached Images ps3-summer.jpg

  17. #37 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    ....
    Attached Images Attached Images 14-782314-copy.png

  18. #38 SP
    Member sarpe's Avatar
    intrebare : ce rol are rezolutia 1280 x 720 (720p) sau 1920 x 1080 (1080p) ? se vad foarte bine si pozele in alte rezolutii gen 1600x, 2000x,3000x etc sau este pur si simplu o cerinat a concursului ?

  19. #39 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Wii Girl .
    Attached Images Attached Images vara-fierbinte.jpg

  20. #40 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Probabil pentru a putea fi puse toate intr-o galerie care sa arate bine vizualizata pe un hdtv, si pot fi si rezolutii mai mari dar din cate am vazut majoritatea au postat ori mai mici ori in aspecte gresite (verticale).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 17 Last Post: 21-01-2013, 20:57
  2. Concurs "Iunie - o vara fierbinte" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 34 Last Post: 30-06-2009, 09:05
  3. Voting - Concurs "O vara fierbinte" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 18 Last Post: 15-06-2009, 22:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts