Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 50 FirstFirst ... 40 48 49 50
Results 981 to 996 of 996

Thread: iPad 3 & iPad 4 - The New iPad

  1. #981 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Draga Apple Inc, esti din ce in ce mai alb la fata si sincer nu te vad bine pe viitor. Daca o tii tot, asa cred ca numai cei care "fac parte din secta ta cu toata fiinta lor" iti vor cumpara anumite produse in anii ce urmeaza.

  2. #982 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Culmea e ca au ajuns la chestiile astea mai deschise (albe) datorita survey-urilor facute. Dar, mama lor de americani (sau femei)... le-o place lor albul, insa ar trebui sa existe si o optiune pentru astia din tari mai "inchise" la culoare

  3. #983 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Poate implementeaza "Negative Colours" ca Android... tot ar fi ceva.

  4. #984 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Ar arata ft bine daca ar pune o optiune ceva de genu: "the new ios7 is now personalised, white version and black version for you're iDevice of choice".

  5. #985 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Poate implementeaza "Negative Colours" ca Android... tot ar fi ceva.
    Exista deja functia asta si se numeste Invert Colors (e in Accesibility). Din pacate, tot ce e negru devine alb

  6. #986 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Astept cu nerabdare Black iOS 7 Theme din Cydia...

  7. #987 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Wifi OFF.Brightness 50%.Gaming and stuff.. nu credeam ca pot avea o autonomie asa de mare cu wifi-ul oprit.Sunt curios cat scoate iP5 fara cellular and stuff.
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk-hd1372631067.825240.jpg

  8. #988 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Ipad are cea mai buna autonomie cand vine vorba de tablete. La smartphone-uri e altceva dar na, nici i5 nu sta rau.

  9. #989 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cum se explica faptul ca nu exista aplicatie pentru instagram pe iPad? Mi se pare incredibil. Si vroiam si eu sa fiu hipster

  10. #990 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Cum se explica faptul ca nu exista aplicatie pentru instagram pe iPad? Mi se pare incredibil. Si vroiam si eu sa fiu hipster
    Pai, merge varianta de iPhone. Ii dai 2x si aia e (daca ai jailbreak chiar trece in Retina). Din pacate sunt cativa developeri care "refuza" sa scoata aplicatia de tableta si pt. smartphone, sau invers. Eu daca as fi Apple, nu le-as mai da voie decat la Universal Apps... exceptie poate doar la cele care necesita neaparat o rezolutie mai mare (cum e la iPad 3 si 4).

  11. #991 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai cea de iPhone merge prost de tot. Nu am putut deschide o poza si am ajuns sa ii dau like, sau heart sau cum se cheama vrajeala. Mi se pare ilogic sa nu existe aplicatie separata pentru iPad.

  12. #992 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Uite un articol interesant aici: Why, again, isn’t there an iPad-optimized Instagram app? — Tech News and Analysis.
    Si uite si niste alternative la Instagram pt. iPad: 8 Instagram Apps for iPad | Mac|Life.
    In final, nu pot spune decat ca Instagram pierde pt. ca nu are app si de iPad (sau nu e Universal). Dar, nu-i poate obliga nimeni...

  13. #993 SP
    Member freezy's Avatar
    Eu folosesc Padgram si e ok. Singurul dezavantaj este ca trebuie sa ai totusi Instagram instalat pentru ca procesul de upload se face prin Instagram.
    Operatiunea nu e complicata, cand esti in Padgram si vrei sa urci o poza, te intreaba daca vrei sa deschizi Instagram pentru aceasta operatiune iar acolo ai optiunea ca data viitoare sa nu te mai intrebe acest lucru iar apoi se deschide Instagram, urci poza si gata.
    Practic nu e complicat numai ca, ma repet, trebuie sa stai si cu Instagram instalat.

  14. #994 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai tot in aplicati de iPhone al Instagram ma trimite, deci tot aia e. Daca vreau sa urc ceva ma trimite acolo. Ma rog, ma las pagubas.

  15. #995 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, astazi s-a lansat 3DMark si pentru iOS. Prin urmare, dati drumul la benchmark-uri de iPad, pentru ca puteti compara si cu Android. Este free!
    Link: https://itunes.apple.com/ro/app/3dma...uo=4&at=11l8zd

  16. #996 SP
    X3M
    Member X3M's Avatar
    ms monky chiar il asteptam

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 50 FirstFirst ... 40 48 49 50

Similar Threads

  1. Replies: 15 Last Post: 22-10-2014, 10:01
  2. Replies: 15 Last Post: 23-10-2013, 15:50
  3. Replies: 95 Last Post: 11-11-2012, 13:03
  4. Replies: 0 Last Post: 22-03-2012, 14:06
  5. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 02:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts