Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 31 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 ... LastLast
Results 521 to 540 of 605

Thread: iPhone 5

  1. #521 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    IOS 7 DOWNLOAD, INSTALL, LINKS, HOW TO - Evad3rs Jailbreak 6.1.3 iOS
    Tudy fi foarte atent sa dai update cu ipsw asta si nu restore altfel iti cere UDID pentru dev.Iti bagam UDID-ul in contul meu de dev dar din pacate am atins limita.

  2. #522 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Merci, dar momentan raman la 7, e ok. Sunt cateva aplicatii care nu merg, dar cam atat. Daca ma intorc fac acel update de care zici tu.

  3. #523 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Imi recomandati si mie 1 set de folii fata/spate pentru I5 la un pret decent si o calitate mai buna?!

  4. #524 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Folie protectie Momax Crystal Deluxe PSPXAPIP5S pentru iPhone 5 PSPXAPIP5S - eMAG.ro

    Folia pe spate are un aspect foarte urat la iPhone 5. (ramane un contur ciudat in zona marului)

  5. #525 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Salut! Sunt tentat sa cumpar un Iphone 5 in iarna (sper sa mai scada nitel preturile). Eu sunt utilizator de Nokia cu butoane si lanterna dar am "butonat" cateva Iphone's de la 3GS - 4 - 4s si 5 si mi-au placut foarte mult. Avand in vedere ca nu cunosc multe despre aceste telefoane va intreb:

    - pot copia si viziona fisiere video pe el? Spre ex episoade din seriale?
    - pot copia fisiere mp3 si sa-l folosesc pe post de mp3 player?

    Mail si restul banuiesc ca nu e o problema, asta face si telefonul meu cu lanterna.

    Nu ma intereseaza jocurile ci mai mult partea de vizionare fisiere video. Din cate am mai citit pe net, e mai pretentios iOS decat Android la copierea de fisiere. Imi place si Galaxy S4 mini, e cam la aceleasi dimensiuni cu Iphone 5, dar mai mult inclin spre Iphone.

    Nu dati cu pietre, s-o fi discutat, dar e cam dificil de cautat acul in carul cu telefoane!

  6. #526 SP
    Admin MonkY's Avatar
    kukenstein: poti copia si viziona fisiere video pe el. Sunt tone de playere care fac asta. Unele prin iTunes, altele prin WiFi sharing... unele stiu sa faca streaming direct din retea. Sau poti sa-ti iei o aplicatie gen FileBrowser cu care poti accesa share-urile din retea si copiezi orice vrei pe iOS, dupa care poti deschide in o alta aplicatie.

    Cu .mp3-urile nu e chiar atat de simplu. Adica nu poti doar sa le copiezi si gata. De obicei se pun fie prin iTunes, fie prin aplicatii dedicate (pt. ca playerul de pe iOS vrea neaparat sa faca sync, sa ia tag-uri, coperta, etc...).

  7. #527 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Presupunand ca il iau in noiembrie - decembrie, va veni cu ultimul iOS 7 sau cu 6?

  8. #528 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Cred ca o sa vina cu iOS 7 dar nu conteaza daca vine cu 6, ii faci update

  9. #529 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    90% va veni cu iOS 6 , hell eu am prins un iPad 2 cu iOS 4 cand mai avea putin si se lansa iOS 6.Depinde acuma si de cata vanzare are magazinul.

  10. #530 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Baieti as avea nevoie de ajutor. Sora mea a primit un Iphone 5 16 gb din germania codat pe t-mobile. Nu se poate decoda (legal) pana la terminarea contractului in 2015. Ceva idei de deblocare ? JB ? ceva ?

  11. #531 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Ce baseband are ?

  12. #532 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    baseband fiind iOs-ul ?

  13. #533 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    What exactly is baseband? - JailbreakQA Dupa ce il gasesti sa vedem daca exista vreo metoda de unlock legala sau "neortodoxa"

  14. #534 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    thx man pentru support. DAR tot nu imi dau seama cum se citeste baseband-ul in meniul Setari al iPhone-ului 5

  15. #535 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Vezi unde scrie modem firmware , aceela este baseband-ul
    How to Check iPhone Firmware Version and iPhone Baseband Version | iPhoneHeat
    Scuzele mele ca nu m-am expirmat corect.

  16. #536 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Mersi, ma uit maine si postez aici. Banuiam ca aia e, dar scria modem si am zis ca nu ar avea cum sa fie aia....

  17. #537 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Nu conteaza, exista Gevey. Cumpara unul si ai semnal.

  18. #538 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Trefla, basebandul e 3.04.25

  19. #539 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Unlock iPhone 5 on iOS 6.1.3 BB 3.04.25 ~ Anedia
    gevey iphone 5 IOS 6.0 - 6.1.4 decodare unlock activare - Okazii (130470481)
    Cea mai buna metoda deodamdata IMO este cea cu gevey dar dupa ce expira contractul il faci unlock official sa nu ai probleme.Daca mai ai intrebari nu ezita

  20. #540 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si ca sa vedeti in ce lume tampita traim... pe-afara se ieftinesc toate cele odata cu lansarea iPhone 5c si iPhone 5s, iar la noi Vodafone tocmai a crescut pretul la iPhone 5. Probabil o "reducere de sezon"...
    Attached Images Attached Images vodafone_reducere_iphone5.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 31 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 8 & iPhone 8 Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 19 Last Post: 07-06-2018, 22:35
  2. iPhone 7 & iPhone 7 Plus By tudyniuz in forum Apple
    Replies: 166 Last Post: 07-04-2017, 14:21
  3. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  4. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts