Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 31 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 LastLast
Results 561 to 580 of 605

Thread: iPhone 5

  1. #561 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai jos aveti cateva screenshot-uri... inainte de Springtomize 3 si dupa... pe iPhone 5, desigur. Merge exceptional.
    Attached Images Attached Images springtomize3_iphone5_1.jpg springtomize3_iphone5_2.jpg springtomize3_iphone5_3.jpg

  2. #562 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Imi place dock-ul. In rest, nu stiu cum puteti sta cu atatea icoane pe display. Eu am pus totul pe foldere. Dar fiecare dupa cum ii place.

  3. #563 SP
    Junior Member crushburn2003's Avatar
    MonkY - esti singurul care m-ai convins sa trec la versiunea 7 ....singurul lucru cu care inca nu ma impac e fondul de culori si pictogramele mult mai slabe decat pe 6.. in rest e mult mai

  4. #564 SP
    Admin MonkY's Avatar
    x2z: sunt si foldere acolo (pe urmatoarele pagini)... insa folderele in opinia mea sunt "an extra click to do", pe care nu vreau sa-l fac. Merg pe principiul ca la un smartphone (mai ales unul ca acesta, manevrabil perfect cu o singura mana) trebuie sa pot sa intru instant intr-o aplicatie.... nu sa o caut in foldere, sa deschid foldere, si tot asa. "Every app one touch away" - face minuni in special cand esti pe drumuri, cand esti grabit, cand vrei totul rapid. In rest, jocurile pot sta linistite in foldere.

    crushburn2003: ai mai jos cateva exemple de theme sau aplicatii care modifica "pictogramele", in caz ca nu-ti plac. Asta desi nu recomand Winterboard...
    Attached Images Attached Images zanilla-theme.jpg space-blueberry-theme1.jpg soft-remix-theme.jpg ios-7-transparency.jpg ios-7-radiance.jpg ios-7-mojo.jpg ios-7-carla.jpg ios-7-acies.jpg iconomaticbanner2.jpg icon-masks.jpg flat7-theme.jpg all-icon-masks-ios-7.jpg 0bscure-7-black-white.jpg

  5. #565 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    A 9-a e bestiala, mi-e dor sa vad iOS-ul shiny.

  6. #566 SP
    Admin MonkY's Avatar
    A 9-a este realizata cu ajutorul unui tweak, numit IconOmatic. Acesta functioneaza si fara Winterboard, dar pentru customizare completa, iti trebuie si Winterboard

  7. #567 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu recomand nici eu winterboard

  8. #568 SP
    MIG
    Banned MIG's Avatar
    ultima cu ce este facuta? cea cu alb si negru

  9. #569 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Se numeste Obscure si este o thema de Winterboard. Un mic preview:


  10. #570 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    Mi-am dus iphone 5-u la garantie si mi-au spus cei de la vodafone mi-au spus sa elimin device-ul din icloud . Any ideea why ?

  11. #571 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pentru ca iPhone-urile nu se repara, cat sunt in garantie. Sunt trimise in UK si de acolo primesti altul refurbished de Apple.

  12. #572 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    Deci primesc altu ? <3

    ---------- Post added 13-02-2014 at 19:59 ----------

    Adica stiu ca e folosit , dar primesc unu care nu are probleme? Si e nou in carcasa?

  13. #573 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Daca esti in primul an de garantie il schimba. Daca esti in al doilea an il repara. Eu asa stiu.

  14. #574 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    Si apropo , ultima intrebare stupida . Il primesc cu iOS 6 sau 7 ?

  15. #575 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Da man, o sa primesti unul. Arata ca si nou, asa am primit si eu la iphone 4 acum 2 ani, cand mi l-au schimbat din cauza butonului home

  16. #576 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu-ti vine in cutie noua, cu accesorii si tot tacamul. Iti vine doar el in folie si restu ce aveai tu. O sa-ti vina cu ultima versiune de iOS.

  17. #577 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    Bine asa ! Pacat de iOS . Speram sa fie 6 Multumesc de informatii !

  18. #578 SP
    Junior Member fan_ps_4's Avatar
    Salutare , tocmai ce am cumparat un Iphone 5 saptamana aceasta , ma intereseaza cat timp va tine bateria la iphonu vostru Precizez ca iphonu ruleaza IOS 8.1.2 si are gevey , iar Usage este de 7h 31 min si standby 15 ore de la ultima incarcare si acum mai am 3%

  19. #579 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Depinde si cum il folosesti (luminozitate, 3g, bluetooth, wifi, location)... In mod normal cam 8 ore de heavy usage (gaming de exp.)... al meu tine cam 2 zile de normal usage (dupa 2 ani de folosire). Vezi aici cateva hint-uri: http://www.consolegames.ro/forum/f81...-ipod-si-ipad/.

  20. #580 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Hai ma MonkY nu exagera si tu. 8 ore nici iPad-ul nu te tine daca te joci constant.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 31 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 8 & iPhone 8 Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 19 Last Post: 07-06-2018, 22:35
  2. iPhone 7 & iPhone 7 Plus By tudyniuz in forum Apple
    Replies: 166 Last Post: 07-04-2017, 14:21
  3. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  4. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts