Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 16 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 319

Thread: FIFA 2010

  1. #61 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Xbox360rocks View Post
    @tray jocul apare pe 2 octombrie !
    crede-ma ca l-am primit ieri

  2. #62 SP
    Member HawK's Avatar
    te cred doar ca ti-am zis cand apare jocul !

  3. #63 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    golul este dat pe varianta finala de xbox360

    ---------- Post added 01-10-2009 at 08:20 PM ----------

    Quote Originally Posted by tray View Post
    crede-ma ca l-am primit ieri
    unde ai facut precomanda???

  4. #64 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    pe gameshop probabil. Si eu l-am primit azi.

  5. #65 SP
    Member Vami's Avatar
    Eu am pre-order la Alex si mi-a spus ca luni ajunge.. deci marti , miercuri ne vedem la niste meciuri .
    PSN: meh_vami

  6. #66 SP
    Senior Member tray's Avatar
    da gameshop

  7. #67 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Am primit si eu jocul.

  8. #68 SP
    Junior Member vlad2006's Avatar
    e si la altex la pretul de 199 lei.

    tot se dau goluri de la mijlocul terenului (eu am dat cu leeds vs bordeaux)...pui jucatorul pe centru terenului si apoi cu rt+b. nu mai e ca in demo sa dai cu rb, dar de la distanta poti face un adevarat bombardament.

    la fel poti sa tragi de la marginea careului in diagonala, iar portarul respinge de cele mai multe ori direct in fata portii.

    ca si la fifa09 atacantul cu mingea la picior e un soi de usain bolt, fundasul chiar daca pleaca in acelasi timp nu il poate prinde.

    sistemul de punctaj nu face prea interesante echipele mici. iei intr-adevar ceva puncte in plus, dar prea putine ca sa merite efortul. astfel din nou avem 90% din jucatori cu echipe de 5 stele.

    portarii sunt catastrofali...ies din poarta chiar daca nu apesi Y, practic la fiecare 1 la 1 cu portarul iei gol din lob (daca adversarul nu trage ca disperatul pe mijlocul portii).

    tot ca la fifa09...ratezi doua ocazii, iei 2 goluri...apoi adversarul e calare pe tine...

  9. #69 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    cam multe minusuri,oricum sper sa ne distram macar!!!

  10. #70 SP
    Member mihai84's Avatar
    pot sa zic ca este cam lent fata de fifa 09...in rest merge

  11. #71 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    lent??? tare curios sunt ce fifa ai tu!!! caci cu sigurantza fifa 10 nu e mai lent ca decat fifa 09!!

  12. #72 SP
    Member dexx's Avatar
    Am o problema la free kicks , cum pot sa dau efect mingii ? Am dat de right analog si de left analog in amandoua directiile , insa nimic Help please

  13. #73 SP
    Member Energizer's Avatar
    Dai de Left Analog dupa ce apesi pe sut.

  14. #74 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by georgepas View Post
    lent??? tare curios sunt ce fifa ai tu!!! caci cu sigurantza fifa 10 nu e mai lent ca decat fifa 09!!
    Ba este, chiar producatorii au declarat asta

  15. #75 SP
    Junior Member vlad2006's Avatar
    Quote Originally Posted by dexx View Post
    Am o problema la free kicks , cum pot sa dau efect mingii ? Am dat de right analog si de left analog in amandoua directiile , insa nimic Help please
    cand tragi cu lb/rb+b si vrei sa dai efect mie mi se pare ca se intampla acest lucrudoar daca apesi in continuare pe lb/rb cand misti left stick. daca trag si apoi dau drumul la lb/rb nu pare sa prinda efect. conteaza mult si executantul.

  16. #76 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    ciudat caci mie unu mi se pare mai rapid ,pasele,suturile sunt mai in forta(in fifa 09 parca plutea mingea la centrari).cat despre producatori sper sa faca ceva cu portarul caci zici ca sufera de o boala psihica sta ie**** mult prea mult shi a stricat tot jocul.Cand vom face campionate sigur va trebuii sa ajugem la o intzelegee sa nu tragem de la jumatatea terenului shi sunt sigur ca vor fi multe controverse din cauza unei greseli banale!!!

  17. #77 SP
    Junior Member ionutgrig's Avatar
    Problema cu portarul si sutul de la distanta s-a rezolvat odata cu update-ul.

  18. #78 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar

  19. #79 SP
    Member mihai84's Avatar
    Quote Originally Posted by georgepas View Post
    lent??? tare curios sunt ce fifa ai tu!!! caci cu sigurantza fifa 10 nu e mai lent ca decat fifa 09!!
    fifa zece taticu.....daca ai juca cu mine 09 ai zice ca joci cu o racheta fata de fifa 2010...care e mai lent

  20. #80 SP
    Junior Member zambrotta's Avatar
    mihai84 hai sa nu ne laudam aiurea )) ca faceam instructie cu tine la 09

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 16 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts