Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 16 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 319

Thread: FIFA 2010

  1. #121 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  2. #122 SP
    Junior Member zambrotta's Avatar
    Inca o modalitate pentru EA sa mai scoata bani .. daca nu are modificari majore UT-ul , nu cred ca o sa aiba un succes foarte mare.
    Voi ce parere aveti ?

  3. #123 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Or sa scoata ceva bani, dar nu ca anul trecut.

  4. #124 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Eu nici nu stiu ce e acest Ultimate Team, imi poate explica si mie cineva ? Am mai vazut pe ceva site-uri ca se lanseaza, dar atat, fara informatii cu privire la ce este sau ceva detalii.

  5. #125 SP
    Junior Member zambrotta's Avatar
    Este un DLC pentru Fifa in care ,la inceput primesti o echipa(slaba rau) si pe care incerci sa o cresti, achizitionand cartonase cu jucatori. Iti poti cumpara jucatorii/staful/stadionul/echipamentul/stema/contracte pentru jucatori/cartonase pentru fitness de la trade center sau poti cumpara pachete de cartonase (Bronze , Silver si Gold ) direct cu coins(castigate in urma meciurilor jucate) sau cu M$ points.
    Diferenta este ca la pachete,cartonasele vine random iar la trade center cauti exact ce te intereseaza
    In mare cam asta e DLC-ul..

  6. #126 SP
    Banned Ady8's Avatar
    nu prea imi place Ultimate Team...trebuie sa joci prea mult pentru a-ti atinge scopul , si nu prea o agreez...Be A Pro rulzz

  7. #127 SP
    Member Harilip's Avatar
    am nelamuriri la fifa10
    la pc poti selecta pe calendar in ce zi sa faci training pe cand la xbox360 nu este aceasta optiune. antrenamente nu merge sa faci?
    si tot la manager mode: se pot primi oferte si pentru jucatori care au la Status: None. adica care sa nu ii fi pus eu la vanzare sau imprumut.
    multumesc

  8. #128 SP
    Member mihai84's Avatar
    hai cu fifa baietiiii dumy hai

  9. #129 SP
    Member mihai84's Avatar
    dj mo poate face-ti si voi un concurs de fifa 2010 pt xbox:d sa ne strangem pe undeva

  10. #130 SP
    Banned Rapto2_gas's Avatar
    Hai sa facem un campionat de fifa 10 pe live

  11. #131 SP
    Member mihai84's Avatar
    hai baga id meu de live mihaai84 da tu mai ai baietii sa aduci? pe live...

  12. #132 SP
    Banned Rapto2_gas's Avatar
    Nu prea am pe nimeni care joaca pe LIVE

  13. #133 SP
    Junior Member zambrotta's Avatar
    Ar fii frumos ,dar daca nu este organizat de CG o sa iasa prea multe discutii intre noi,certuri etc..

    Asadar, CG organizezi un concurs de fifa 10 ??

  14. #134 SP
    Banned Rapto2_gas's Avatar
    Ai dreptate ...cel mai bine sa fie organizat de CG...dar dupa sarbatori ...acum este sezonul petrecerilor , cadouri chesti...si nu avem timp de campionat

  15. #135 SP
    Member HawK's Avatar
    Nu cred ca se va organiza un concurs de FIFA10 pentru xbox pe CG , deoarece pana acum concursurile de FIFA au fost pe PS3 !

  16. #136 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Si de ce nu ar fi unul si pe xbox?

  17. #137 SP
    Junior Member zambrotta's Avatar
    Yep, Why not ?

    Poate citeste vreun admin ceea ce scriem noi p-aici si ne da un raspuns...

  18. #138 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Nu stiti va mai fi pe fifa10 Be a Pro Season ??? ..... nu ca mi-ar fi plakt enorm dar era funny sa incerci si altceva ??? Help ...... Multumesc

  19. #139 SP
    Junior Member zambrotta's Avatar
    Este Be a Pro in Fifa 10.

  20. #140 SP
    Member mihai84's Avatar
    In memoria tatalui meu o sa fac cand o sa fiu instare o liga de fifa pe xbox pt ca si a dorit mult asta!!! O sa vb cat de curand...tata te voi iubi mereu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 16 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts