Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 788 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 115 515 ... LastLast
Results 281 to 300 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #281 SP
    Member collector's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    le cer la garantie
    ok .. deci nu ar trebui sa le vand , multumesc

  2. #282 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by digitalhater View Post
    Salut.
    Cine-mi poate spune si mie de unde pot cumpara DVD+R Verbatim Dual Layer ieftin in Bucuresti si care sunt preturile. Multam mult anticipat!
    De la mine. Le voi vinde in curand cu aproximativ 8 ron bucata...sper sa fac si un post pe aici daca sunt moderatorii de acord . Astept PM incepand de maine de la cei interesati .

  3. #283 SP
    Member alalalt's Avatar
    Quote Originally Posted by digitalhater View Post
    Salut.
    Cine-mi poate spune si mie de unde pot cumpara DVD+R Verbatim Dual Layer ieftin in Bucuresti si care sunt preturile. Multam mult anticipat!
    Daca le vrei pentru filmulete si poze de familie, gasesti in obor, e un magazin mare langa McDonalds. Cauti putin inauntru si vei gasi un stand cu medii de stocare. Acolo un verbatim dual-layer este 6 RON.
    Daca in schimb le cauti pentru "backupuri", atunci nu stiu unde ai putea sa gasesti..

  4. #284 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by alalalt View Post
    Daca le vrei pentru filmulete si poze de familie, gasesti in obor, e un magazin mare langa McDonalds. Cauti putin inauntru si vei gasi un stand cu medii de stocare. Acolo un verbatim dual-layer este 6 RON.
    Daca in schimb le cauti pentru \\"backupuri\\", atunci nu stiu unde ai putea sa gasesti..
    Deci ai fost pur si simplu CRIMINAL la faza asta, sper ca moderatorii sa nu se supere dar ma tavalesc pe jos de ras..... auzi : Daca in schimb le cauti pentru "backupuri", atunci nu stiu unde ai putea sa gasesti..

  5. #285 SP
    Junior Member catalinrcm's Avatar
    Care e treaba cu editiile classics de jocuri xbox 360 de nu vrea nimeni sa le cumpere? chiar m-au facut curios cativa useri. mersi anticipat de raspuns.

  6. #286 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Nu e nicio treaba. Au alta carcasa

  7. #287 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Si au manual alb negru sau inlocuit cu un fluturas... sau discul in loc sa aiba fata colorata e alb negru. Se feresc de ele pentru ca toti sunt colectionari.

    Depinde si de joc totusi, eu am Oblivion Classics si inafara de coperta nu e nici o diferenta.

  8. #288 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Duke Nukem 3d - arcade nu poate fi luat

  9. #289 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    De ce ? Spune ca nu este available?

  10. #290 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Salut
    Am o intrebare: daca ma joc jocuri "back-up" dar nu ma joc online ci doar single player campaign
    dar sunt conectat la live in timpul asta si fac update la un joc sau ceva e posibil sa-mi iau ban?

    Multumesc in avans.

  11. #291 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Da. Nici nu trebuie sa faci update. Daca esti conectat la LIVE si ai backup bagat risti sa iei ban chiar daca nu faci nimic, chiar daca consola sta idle. Totul tine de noroc.

  12. #292 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    pur si simplu demential castle crashers..tocmai ce l-am cumparat si am jucat un pic de multi in story mode , 10+

  13. #293 SP
    Member alalalt's Avatar
    Si de banwave-urile microsoft. Anyway, vine the new xbox experience. Parca vad cum pica toate consolele modate

  14. #294 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    Intrebare

    Salut. Am o intrebare, ceva ce abea acm ceva timp am sesizat, pana acm chiar nu m-a interesat. Am o consola X360 cu hdd de 20gb. De ce hdd-u de "20" gb are doar APROAPE 15 gb ?? unde sunt ceilalti 5 gb ?!?!?!
    adica...la PC inteleg, la hdd-uri mari, de ex la unu de 160 gb, sunt 148 reali, da...la doar 20...de ce imi ia 5 ? si de ce nu zic k are hdd de 15 gb ? sau doar la mine e asa ?
    precizez k am sters filmu de la x360 si demo-urile. iar acum, dupa ce am mai jucat cateva jocuri si le-am salvat, desi salvarile au cativa mega, vad ca mai am liber 13.5 gb. are cumva un recycle bin, undeva unde sa fi ramas tot ce am sters ?

  15. #295 SP
    Member alalalt's Avatar
    E normal. Nu ai de ce sa-ti faci griji. Asa sunt toate

  16. #296 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    oki....asa sunt toate, da...care e motivu ? adica...hdd-u e de 15 ? nu are recycle bin ? unde se duc fisierele cand le sterg ?

  17. #297 SP
    Member padawan's Avatar
    Se duc de tot.
    Explica Monky undeva...dar nu mai stiu exact unde

  18. #298 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Am citit un post pe la inceput legat de : Microsoft Points Xbox - Your number one source for Instant Xbox Live Points

    Pana la urma a cumparat cineva de la ei xbox live GOLD de 12 luni?
    Totusi e diferenta de aproape 50ron intre asta si gamepointsnow

    Tkx.

  19. #299 SP
    Member alalalt's Avatar
    Eu numai de la ei (microsoftpointsxbox) am cumparat gold pana acum. Au un serviciu de calitate, intr-un minut de la plasarea comenzii iti ajunge codul pe mail. Reomand

  20. #300 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Quote Originally Posted by alalalt View Post
    Eu numai de la ei (microsoftpointsxbox) am cumparat gold pana acum. Au un serviciu de calitate, intr-un minut de la plasarea comenzii iti ajunge codul pe mail. Reomand
    perfect. Atat am vrut sa stiu. Mersi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 788 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 115 515 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts