Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 405 of 788 FirstFirst ... 305 355 395 403 404 405 406 407 415 455 505 ... LastLast
Results 8,081 to 8,100 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #8081 SP
    Manager paul's Avatar
    In nici un caz nu cumpara de la Playcom, cumpara de la GameShop.ro. Dupa daca vrei treaba facuta de un profesionist apeleaza la Donely.

  2. #8082 SP
    Banned demonikul's Avatar
    nu-mi pot sterge/edita postul anterior,asa ca scriu aici ce raspunsuri am aflat
    am facut comanda acolo si am aflat ca modarea costa 150 lei+60 lei transportul
    o fi teapa,dar pentru mine nu prea e
    ca eu vreau totul dintr-un loc sau trebuia sa vin personal in bucuresti(sunt din jud brasov) si ma costa drumul dus-intors(buz sau tren,apoi interioare) 100 lei+100 lei modare la altcineva,asa nu-mi mut funduletul si tot atat ma costa
    joi voi fi si eu in clubul consolistilor cu un elite jasper,ye yeye yeyeye

    paul na ca tot am luat de acolo,de obicei ce mi se spune sa nu fac,cam fac

  3. #8083 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by demonikul View Post
    nu-mi pot sterge/edita postul anterior,asa ca scriu aici ce raspunsuri am aflat
    am facut comanda acolo si am aflat ca modarea costa 150 lei+60 lei transportul
    o fi teapa,dar pentru mine nu prea e
    ca eu vreau totul dintr-un loc sau trebuia sa vin personal in bucuresti(sunt din jud brasov) si ma costa drumul dus-intors(buz sau tren,apoi interioare) 100 lei+100 lei modare la altcineva,asa nu-mi mut funduletul si tot atat ma costa
    joi voi fi si eu in clubul consolistilor cu un elite jasper,ye yeye yeyeye

    paul na ca tot am luat de acolo,de obicei ce mi se spune sa nu fac,cam fac
    Tu chiar ai 32 de ani ? Good luck with that...

  4. #8084 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Tu chiar ai 32 de ani ? Good luck with that...
    Good point!

  5. #8085 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    eu am cumparat de la playcom si nu am avut probleme!

  6. #8086 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by scofield91 View Post
    eu am cumparat de la playcom si nu am avut probleme!
    problemele sunt cu garantia... mai exact, de multe ori nu onoreaza garantia si nu-ti schimba consola.

  7. #8087 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    stiu si eu aceste 'zvonuri' ca altfel nu am cum sa le spun....cu pspul mi-au onorat garantia, la fel unui prieten cu xbox-ul! poate l-am prins intr-o zi buna

  8. #8088 SP
    Banned demonikul's Avatar
    pana acum doar 1 om a scris ca a cumparat de acolo si ca n-are probleme cu garantia
    totusi m-ar interesa cei care au cumparat mai recent,ca asa am vazut ca unii au cumparat in 2007-2008 console de la playcom si postau ca sunt tepari,nu erau zvonuri dar au trecut 3 ani de atunci
    muggs gresit,id meu de yahoo este andrei_george_69,deci am 69 de ani
    muggs oricum m-ai amuzat,you little bastard,na ca acum sunt mos de 69 de ani care stie si engleza

  9. #8089 SP
    Member blondutzu's Avatar
    mai stiti magazine unde pot gasi xbox-ul slim 250Gb?.....la gameshop nu au pe stoc, playcom nu sunt recomandati....emag, flanco sunt mai scumpi cu 100-200 RON. As putea apela la Bodo dar parca nu vreau sa astept o saptamana dupa ea.

  10. #8090 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...și sărac și cu pretenții.

  11. #8091 SP
    Member blondutzu's Avatar
    tare asta

  12. #8092 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Ever wished you could choose the Xbox Live Deal of the Week? Well now you can if you cast your vote for one of the deals listed in a poll to decide what will be a Deal of the Week in October.
    Jump onto Xbox Live (currently in UK, US and Canada only), check the Spotlight section on the dashboard and you'll be able to vote for either Deathspank for 33% off, Perfect Dark for 50% off or discounted prices on selected Dragon Age: Origins, Trials HD or Battlefield Bad Company 2 DLC.
    It's only one vote per Xbox Live Gold subscriber, so be sure to vote carefully.
    Votati cu incredere !!! Nu e teapa ca la ultima votare, cea din 2009.

  13. #8093 SP
    Junior Member FujiRepede's Avatar

    Instant Give-away!

    Postez si eu un cod de Xbox Live gold 48 Hours Free. As fi vrut sa-l postez pentru weekend dar voi fi plecat.
    Daca aveti deja Gold va rog sa nu-l folositi, macar sa-i fie folositor cuiva!

    Cod (in caz ca nu se vede in poza): T296G-XPRVF-CWPR6-MPYHQ-43B8Q

    Tot ce vreau este confirmarea ca a mers (am dat peste el intr-un RE5 ... deci destul de vechi )
    Attached Images Attached Images picture.jpg

  14. #8094 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Concluzia pe care o trag spre final de trimestru III si, in special, ca trecu si Halo: Reach este ca toate exclusivitatile anuntate cu surle si trambite de MicroSoft pentru anul 2010 au fost mai mult sau mai putin jenante. Singurul joc demn de lauda a aparut in ianuarie si nici macar nu mai este exclusiv platformelor MS.

  15. #8095 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pai care au fost acele exclusive anuntate pentru 2010? Eu stiu doar de Reach si Fable 3. Lasam deoparte prostia de Kinect si jocurile lui exclusive. Ma'ntelegi?

  16. #8096 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Splinter Cell Conviction - exclusivitate, Alan Wake, mass effect care nu mai e....reach si fable 3

  17. #8097 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Și o tonă de exclusivități japoneze. Alea-s baza.

  18. #8098 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    cand se fa face update la codecul audio ?

  19. #8099 SP
    Junior Member bugsyy's Avatar
    Salut tuturor!

    Am cateva intrebari.

    Am un Xbox360 Elite modat cu ixtreme 1.51 si drive LiteOn .

    L-am conectat la live acum vreo 6 luni, am jucat ceva, n-am patit nimic.

    Acum vreau sa-l conectez din nou.

    Am aflat despre ixtreme LT 1.1 si ca e safe pe live.

    E adevarat ?

    Sa zicem ca-i fac upgrade.

    Daca il conectez acum pe live probabil imi va face cateva update-uri. Vor afecta alea cu ceva ?

    Merci.

  20. #8100 SP
    Senior Member muggs's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts