Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 628 of 788 FirstFirst ... 128 528 578 618 626 627 628 629 630 638 678 728 ... LastLast
Results 12,541 to 12,560 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #12541 SP
    Junior Member piulitzul's Avatar
    sal...am un 360 cu kinect...si este modat.
    ca sajoc max payne 3 imi zice ca am nevoie de un update...daca fac acest update...imi pierd modarea?
    trebuie sa modez iar xboxul?
    multumesc anticipat..astept raspuns

  2. #12542 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Nu sustinem pirateria...Cauta raspuns in alta parte.

  3. #12543 SP
    Member angloma's Avatar
    de ce nu pot schimba windows live id? imi tot spune ca dupa 30 de zile, dar au trecut mai mult de cand am creat contul , ceva idei?

  4. #12544 SP
    Junior Member piulitzul's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Nu sustinem pirateria...Cauta raspuns in alta parte.
    Nici ieu nu o sustin...dar totusi raaspuns la intrebarea mea pot avae??
    sal...am un 360 cu kinect...si este modat.
    ca sajoc max payne 3 imi zice ca am nevoie de un update...daca fac acest update...imi pierd modarea?
    trebuie sa modez iar xboxul?
    multumesc anticipat..astept raspuns

  5. #12545 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    chiar asa..modarea nu este totuna cu pirateria..(si nu e un comentariu ironic)
    si da..cel mai probabil vei pierde modarea..

  6. #12546 SP
    Junior Member piulitzul's Avatar
    Quote Originally Posted by piulitzul View Post
    sal...am un 360 cu kinect...si este modat.
    ca sajoc max payne 3 imi zice ca am nevoie de un update...daca fac acest update...imi pierd modarea?
    trebuie sa modez iar xboxul?
    multumesc anticipat..astept raspuns
    am facut totutsi updateul..jocul nu merge dar modarea nu s-a pierdut

  7. #12547 SP
    Junior Member nana's Avatar
    Se merita sa cumpar un hard din asta sau crede-ti ca este Fake !!

    250GB 250 GB External Hard Disk Disc Drive Drives HDD For xBox 360 Slim Games | eBay

    A cumparat careva asa ceva?!

  8. #12548 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Am vazut ca exista hdd-uri pentru xbox slim si de la alte firme. Desi in principiu prefer (cand gasesc la un pret acceptabil) accesoriile originale Microsoft, am avut contact si cu astfel de produse. Pot spune doar ca depinde de firma care il produce si de putin noroc. Sunt accesorii care nu prezinta nicio diferenta intre ele si produsele originale si altele care te vor face sa regreti ca le-ai cumparat.

    Cu siguranta va functiona, dar daca este unul de joasa calitate te poti trezi la un moment dat ca ai pierdut tot ce aveai pe el, sau nu s-a salvat pe el ceea ce trebuia (poti folosi cloud service pt salvarile jocurile ca un back-up).

  9. #12549 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    voua vi se intrerupe conexiunea in timpul voice chat-ului pe party ?la mine sunt momente(scurte ce-i drept 1-2 sec max) cand nu mai am aud nimic din ce vorbeste cel de la celalalt capat al "liniei"

  10. #12550 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Mie mi s-a intamplat acum cateva zile sa nu ma mai aud deloc nici eu nici cel cu care eram in party... a mers doar a doua zi, am dat si restart-uri la console si tot nu mergea.

    strange ****

  11. #12551 SP
    Junior Member Andreas1's Avatar
    E cineva din Arad care se ocupa de modat? (daca da, scrie-mi PM)

  12. #12552 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Salut dragi fani XBOX.Am venit cu o veste noua(sau poate cred eu ca e noua): STIU CUM SA DEBLOCHEZI TOATE ACHIEVMENTURILE! Daca vreti va si explic!


    P.S: MERGE! L-AM INCERCAT SI A MERS!

    ---------- Post added 29-06-2012 at 02:30 PM ----------

    Si....Scuze pentru dublu-post dar ma tot uit la filme de genul:
    ... Pana acum nimic bun n-am gasit.....stiti ceva care chiar merge??? (si va rog sa nu radeti de ex:daca tu crezi ca vei gasi free...)

  13. #12553 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Cand o sa gasesti free, te rog anunta-ne si pe noi, man WTF ))))

  14. #12554 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Ce program stii tu de primesti toate achievementurile?
    Chiar sunt curios.
    Folosesti 3 programe si daca vrei voi face un tutorial.Pentru cei care zic ca vei fii banat:NU.NU VEI FI BANAT! In cel mai rau caz vei pierde toate achievmenturile (nu stiu pe nimeni care sa fi patit asta) +ca merge.Am incercat metoda si merge.Clipul de pe youtube iti arata cum faci cu un cablu de la hdd/xbox la pc dar pot arata cum se face si cu un usb.Cine vrea fac un tutorial in romana, il urc pe YT si dau linkul.

    ---------- Post added 29-06-2012 at 02:44 PM ----------

    Quote Originally Posted by iry View Post
    Cand o sa gasesti free, te rog anunta-ne si pe noi, man WTF ))))
    Mda... eu am zis sa nu radeti si tu..... (WTF e injuratura pe deasupra -fara suparare )

  15. #12555 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    Mda... eu am zis sa nu radeti si tu..... (WTF e injuratura pe deasupra -fara suparare )
    WTF = World Taekwondo Federation

  16. #12556 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    This just made my day

  17. #12557 SP
    Junior Member taxidrivergtaIV's Avatar
    Quote Originally Posted by scofield91 View Post
    Am vazut ca exista hdd-uri pentru xbox slim si de la alte firme. Desi in principiu prefer (cand gasesc la un pret acceptabil) accesoriile originale Microsoft, am avut contact si cu astfel de produse. Pot spune doar ca depinde de firma care il produce si de putin noroc. Sunt accesorii care nu prezinta nicio diferenta intre ele si produsele originale si altele care te vor face sa regreti ca le-ai cumparat.

    Cu siguranta va functiona, dar daca este unul de joasa calitate te poti trezi la un moment dat ca ai pierdut tot ce aveai pe el, sau nu s-a salvat pe el ceea ce trebuia (poti folosi cloud service pt salvarile jocurile ca un back-up).
    Amazon hard disk 48 de euro alta firma , useri vad ca sunt foarte multumiti cred ca o sa cumpar si eu link

    http://www.amazon.com/OEM-320GB-Inte...ref=pd_cp_vg_1

    ---------- Post added 29-06-2012 at 10:33 PM ----------

    [QUOTE=nana;838787]Se merita sa cumpar un hard din asta sau crede-ti ca este Fake !!

    250GB 250 GB External Hard Disk Disc Drive Drives HDD For xBox 360 Slim Games | eBay
    Am gasit pe Amazon pret 48 euro vad ca userii sunt fericiti si as vrea sa il cumpar si eu in viitor link
    Amazon.com: OEM 320GB Internal Slim Hard Disk Drive for XBOX 360: Computers & Accessories

  18. #12558 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    This just made my day
    mine too

    ---------- Post added 30-06-2012 at 02:23 PM ----------

    o sa postez si aici...vreau sa vad un film cu subtitrare pe xbox.Am formatat stick-ul si pe pc imi arata ca are 3 mb liber din totalul de 4 gb...iar pe xbox ca are 3 gb liberi.Ce trebuie sa fac???
    Si inca ceva. Cum ma pot uita la un film subtitrat cu windows media center.
    P.S: Nu imi spuneti sa il fac cu advidemux(asa a mers la psp).

  19. #12559 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by piulitzul View Post
    Nici ieu nu o sustin...dar totusi raaspuns la intrebarea mea pot avae??
    sal...am un 360 cu kinect...si este modat.
    ca sajoc max payne 3 imi zice ca am nevoie de un update...daca fac acest update...imi pierd modarea?
    trebuie sa modez iar xboxul?
    multumesc anticipat..astept raspuns
    greu cu romana asta, nu?

    ---------- Post added 30-06-2012 at 02:26 PM ----------

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    voua vi se intrerupe conexiunea in timpul voice chat-ului pe party ?la mine sunt momente(scurte ce-i drept 1-2 sec max) cand nu mai am aud nimic din ce vorbeste cel de la celalalt capat al "liniei"
    Am patit asta de 2 ori.

    ---------- Post added 30-06-2012 at 02:29 PM ----------

    o sa postez si aici...vreau sa vad un film cu subtitrare pe xbox.Am formatat stick-ul si pe pc imi arata ca are 3 mb liber din totalul de 4 gb...iar pe xbox ca are 3 gb liberi.Ce trebuie sa fac???
    Si inca ceva: asta se intampla DOAR cand joc Gta IV. Stiti ca la slim(la fel ca la phat) se aprind cate becuri verzi pe consola la butonul de start cate controllere.Ma joc binemersi Gta IV si becul verde care imi arata ca e doar un controller(ala care se aprinde in stanga sus) se muta in dreapta sus.Asta la intervale neregulate.Uneori facea intruna. (GROD-Green Ring Of Death :X). Ce sa ii fac.Mentionez ca asta se intampla de cam 1 luna.

  20. #12560 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    E posibil sa confunzi cu "anuntul" controller-ului ca ti se termina bateria? Asa mai ai putina baterie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts