Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 630 of 788 FirstFirst ... 130 530 580 620 628 629 630 631 632 640 680 730 ... LastLast
Results 12,581 to 12,600 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #12581 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E clar a venit Balotelli pe forum...

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  2. #12582 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    Omule nu ti se pare ca spui niste lucruri numai pentru a face celelalte persoane sa se simta prost?Ma refeream la SINGURA ZGARIETURA PE CARE A FACUT-O ATUNCI CAND S-A AUZIT ZGOMOTUL .Da, stiu ca nu am precizat.

    Acum am o problema(stiu ca trebuia sa postez la xbox360 pune o intrebare, primeste un raspuns dar pentru a fii sigur ca primesc raspuns rapid am postat si aici.Am internet de la i cimpanie de internet din sat(am 30 mb/s) si vreau sa ma conectez prin fir, in acelasi timp si pe un xbox360 si pe un pc.Daca conectez pc-ul nu pot conecta xboxul.Daca conectez Xboxul nu merge la pc.CE TREBUIE SA FAC PENTRU A MA CONECTA LA INTERNET CU AMBELE DISPOZITIVE?
    Cumpara-ti un router wireless, si o sa poti conecta atat pc-ul, cat si xbox-ul in acelasi timp la internet.
    ps: sa-ti iei si tastatura, vad ca iti ramane blocat caps lock destul de des

  3. #12583 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Si mie mi se intampla faza la consola cand se aprindea ba cel din stanga sus ba cel din dreapta... cred ca e doar din cauza bateriilor, am incercat sa dau sync de nenumarate ori.

    Nu are nimic cred... poate doar daca te deranjeaza.

  4. #12584 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    E clar a venit Balotelli pe forum...

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
    Evil...
    PS: Balotelli stie sa scrie ?

  5. #12585 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    OFFTOPIC:


    ONTOPIC:
    Pai , am cautat pe net.Acea problema cu beculetele e cauzata de o problema iremediabila : Caldura.Deasemenea nici daca bagi continut de pe vreun USB nu ajuta.Parca stiam pe cineva pe aici care folosea cv pentru gamerscore.

  6. #12586 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post

    Poate ca e ilegal ce zic dar punctele mele la gamescore nu le-am facut ,,cinstit".Am folosit un hack.Merge si nu puteti fi banati.
    Man,gandeste inainte sa faci un lucru.Cum sa deblochezi multiplayer achievements, cand tu nici macar nu ai xbox live gold?
    Sunt altii care au facut GTA IV 100% in 2-3 ani,iar tu l-ai facut intr-o zi .
    Anyway e problema ta daca faci hack sau nu...

  7. #12587 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Fiecare face cat poate si cat il duce cocoselul.

  8. #12588 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Man,gandeste inainte sa faci un lucru.Cum sa deblochezi multiplayer achievements, cand tu nici macar nu ai xbox live gold?
    Sunt altii care au facut GTA IV 100% in 2-3 ani,iar tu l-ai facut intr-o zi .
    Anyway e problema ta daca faci hack sau nu...
    Da, stiu si mie mi s-a parut ciudat iti apare pe pc unlocked offline si gta iv (pe un alt cont) mi-a luat sa il termin pe tot inclusiv cu ultimul achievment ,,you won" vreo 4-5 luni in ideea in care nu m-am jucat des.Dar nu e niciun risc de ban, asa m-am gandit si eu la inceput, cea mai rea consecinta (sanse de 1 la un milion) e sa pierzi toate achievmenturile.Si hack-ul nu-i facut de mine .Man daca vreti va dau si link sa va uitati pe youtube sa vedeti pe ce metoda am mers, numai ca unul din programele alea le-am inclocuit.

    ---------- Post added 03-07-2012 at 12:32 PM ----------

    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    OFFTOPIC:


    ONTOPIC:
    Pai , am cautat pe net.Acea problema cu beculetele e cauzata de o problema iremediabila : Caldura.Deasemenea nici daca bagi continut de pe vreun USB nu ajuta.Parca stiam pe cineva pe aici care folosea cv pentru gamerscore.
    Asa am zis si eu:caldura dar vorba aia:e un slim.Hai...l-am lasat 4 ore sa se raceasca.Il aprind(dupa 4 ore) si imediat face chestia aia.Dar acum s-a rezolvat tinand consola orizontal.

    P.S: Scuze pentru dublu-post.Acum ma intrebam...Ce baterii ar fi ok sa pun la controller(o sa ziceti sunt n discutii despre asta pe forum dar nu le mai gasesc.Am folosit doar duracell dar intr-o zi ma jucam in mp si m-am trezit ca se stinge controlleru.Aveam 2 baterii toshiba normale in casa si le-am folosit. Acum am cumparat toshiba alkaline ca duracell nu aveau.

  9. #12589 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Reveniti on topic va rog,pt ce vrei tu te rog deschide thread separat, sunt curios cate persoane iti vor urma sfatul, pana atunci spor la joaca si mai lasa-ne cu "hackareala" si mentalitatea balcanica.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  10. #12590 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Cumpara-ti un router wireless, si o sa poti conecta atat pc-ul, cat si xbox-ul in acelasi timp la internet.
    ps: sa-ti iei si tastatura, vad ca iti ramane blocat caps lock destul de des
    Da, stiu ca tasta capslock am folosit-o des PENTRU A FI IN EVIDENTA INTREBAREA

    OFF:Tare rau ala cu am venit sa oprim acta, l-am vazut pe yt si e penal

  11. #12591 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Reveniti on topic va rog,pt ce vrei tu te rog deschide thread separat, sunt curios cate persoane iti vor urma sfatul, pana atunci spor la joaca si mai lasa-ne cu "hackareala" si mentalitatea balcanica.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
    Hai ca nu mai zic nimic da nu cred ca sunt primul si ultimul din tara asta care a facut ce am zis eu...cunost 3 persoane deja, doar din orasul meu.Ok si scuze pentru offtopic.

  12. #12592 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Omul are 12 ani. Ce poti sa ii ceri? De fapt e inca un copil necopt si considera ca a gasit Sfantul Graal.

  13. #12593 SP
    Member eastbason's Avatar
    Salutare tuturor!
    Date fiind temperaturile de afara, ma macina o intrebare: cam cat de tare trebuie sa se incalzeasca un slim 250 Gb? Inteleg, e cald afara dar mi se pare ca se incalzeste destul de mult!
    Baietii de la Sony in manual au dat niste dimensiuni pentru o amplasare corecta a consolei lor, se gaseste asa ceva si pt xbox?
    Si as mai avea o intrebare: am posibilitatea de a imi muta standul cu console in camera astfel incat sa bata sau sa nu bata aerul conditionat in ele. Daca le mut, se simte o imbunatatire a racirii?

  14. #12594 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Xbox slim are un sistem de prevenire a supraincalzirii. Daca e sa atinga o anumita temperatura critica, iti va aparea un mesaj pe ecran care iti va notifica acest lucru si se va inchide pana se va raci!

  15. #12595 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  16. #12596 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Windows 8 pe next Xbox

  17. #12597 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Windows 8 pe next Xbox
    Ar fi o idee.

  18. #12598 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Ar fi o idee.
    Proasta!

  19. #12599 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Proasta!
    De ce? Sistemul de operare de pe Sega Dreamcast avea kernel de Windows CE (scria asta si pe carcasa ei, parca). E alta arhitectura deci n-ar avea legatura cu un PC, developerii au parte de devkits prietenoase, nu vad nimic rau in asta.

  20. #12600 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Cumpara-ti un router wireless, si o sa poti conecta atat pc-ul, cat si xbox-ul in acelasi timp la internet.
    ps: sa-ti iei si tastatura, vad ca iti ramane blocat caps lock destul de des
    Am router, dar nu stiu cum sa le conectez(amandoua cu wifi, unul cu fir, unul wifi sau ambele cu fir) nota:fir-firul de internet tras din router.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts