Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 399 of 788 FirstFirst ... 299 349 389 397 398 399 400 401 409 449 499 ... LastLast
Results 7,961 to 7,980 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #7961 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Mersi mult! Masca de zombie e mortala! :zombieright_

  2. #7962 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    The new me!
    Attached Images Attached Images avatar-body.png

  3. #7963 SP
    Member kosashu's Avatar
    No more freebies! Mama lor de M$ ......

  4. #7964 SP
    Junior Member IoNu72's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    L-am dus ieri la garantie. Sper sa-l schimbe si sa nu-l repare...

    A mai avut cineva pb cu consola luata de la eMag ?
    eu am cumparat o consola de la emag anul trecut. pana acum n-am avut nicio problema cu ea.

  5. #7965 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  6. #7966 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by kosashu View Post
    No more freebies! Mama lor de M$ ......
    Acum am vazut ca au pus pretul la masca de 160... ma gandeam eu ca arata prea bine sa fie gratis lol Anyway, am apucat sa iau masca.. dar costumul ba.

  7. #7967 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Official Do-Don-Pachi Dai-Fukkatsu 1.5 Trailer and Song! <3333



    Homepage
    Do DoDo Do Do-Don-Pachi, lalalala!

  8. #7968 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    PlayStation LifeStyle Blu-ray Association Offers Olive Branch to Xbox, Microsoft Declines
    Several members of the Blu-ray association have spoken to Microsoft about the possibility of a Blu-ray capable Xbox, only to have their words fall on def ears, as the company is still, apparently, looking for other alternatives. European BDA chairman, Graham Heaton, stated the following:

  9. #7969 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Poate in urmatorul Xbox sa introduca...in cel actual nu mai are nici un sens, iar drive extern sigur nu o sa mai faca MS.

  10. #7970 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Interview: Valve on 13 things they’ve failed at : PC Gamer

    Auziti ? Tipu' asta e cretin cand spune ca Xbox Live "is such a train wreck" ? Sa ii reamintesc cand a zis ca PS3-ul e o prostie si Valve nu o sa dezolve niciodata pentru el ? Acum a sarit in barcuta Sony ? Ce om tampit !

    Uitati aici la ce ma refer, mai exact:
    News: Valve: Xbox Live 'such a train wreck' - ComputerAndVideoGames.com

  11. #7971 SP
    Junior Member mgeez's Avatar
    pun o intrebare stupida...a taiat careva chestia aia de la cablul AV care blocheaza hdmi-ul?? pentru ca eu nu am sunet prin hdmi si ma intreb daca se poate scoate doar sunetul prin cablul AV...daca nu o sa mi iau un adaptor...dar as vrea sa stiu daca ar fi posibil si daca a incercat careva

    ms!

  12. #7972 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Cretin...

  13. #7973 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu stiam unde sa-l pun, so.. Bungie: New Engine 'Well Underway' | NowGamer
    "it’s actually in development, so I would say it’s in a stage where, technically we’re still at the end of a pre-production mode," Jarrard told Develop. "But now that Reach is done the full weight of our team is rolling into the project. Real work is underway."
    Nu se odihnesc si eu putin... trec de la un joc la altul

    Bungie Hints At 'Multi-Genre' New IP
    Bungie has today hinted that its next, currently unannounced project could release across multiple genres and formats.
    Bungie is gearing up for the launch of Halo: Reach next week, but the studio has now moved to a new office and is currently working on its next big franchise as part of an exclusive ten-year publishing deal with Activision.
    Ar fi bine

  14. #7974 SP
    Banned demonikul's Avatar
    controllere xbox 360 cele cu fir,au usb la capat??
    ca am 2 gamepaduri analog de pc si ma gandeam sa joc un fifa 2 vs 2 pe consola
    inca n-am consola de aici intrebarea

  15. #7975 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by demonikul View Post
    controllere xbox 360 cele cu fir,au usb la capat??
    ca am 2 gamepaduri analog de pc si ma gandeam sa joc un fifa 2 vs 2 pe consola
    inca n-am consola de aici intrebarea
    Da, nu stiu daca merg toate tipurile de controller, dar poti sa incerci.

    Quote Originally Posted by mgeez View Post
    pun o intrebare stupida...a taiat careva chestia aia de la cablul AV care blocheaza hdmi-ul?? pentru ca eu nu am sunet prin hdmi si ma intreb daca se poate scoate doar sunetul prin cablul AV...daca nu o sa mi iau un adaptor...dar as vrea sa stiu daca ar fi posibil si daca a incercat careva
    ms!
    Cel mai bine este sa iti iei adaptor, poti taia acea "carcasa".. este special facuta sa nu iti permita sa bagi ambele cabluri, poti cauta pe youtube tutorial.

  16. #7976 SP
    Junior Member mgeez's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Cel mai bine este sa iti iei adaptor, poti taia acea "carcasa".. este special facuta sa nu iti permita sa bagi ambele cabluri, poti cauta pe youtube tutorial.
    dar daca o tai o sa am sunet prin cablul av si imagine prin hdmi???
    oricum nu ma intereaseaza cablul av pentru video pentru ca se vede foarte rau

  17. #7977 SP
    Junior Member vanelli's Avatar

    salut


    am si eu o intrebare vreau sa ma conectez la live da imi este frica sa nu imi baneze consola consola o am din decembrie este ultimul model de elit am modato la donely are softul nou sa ma ajute si pe mine careva cu niste sfaturi multam mult

  18. #7978 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by vanelli View Post

    am si eu o intrebare vreau sa ma conectez la live da imi este frica sa nu imi baneze consola consola o am din decembrie este ultimul model de elit am modato la donely are softul nou sa ma ajute si pe mine careva cu niste sfaturi multam mult

    Asa si cu ce vrei sa te ajutam?


    De recomandat :

    NU INTRA PE LIVE....sau daca intrii intra pe Barba ta!

  19. #7979 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by vanelli View Post

    am si eu o intrebare vreau sa ma conectez la live da imi este frica sa nu imi baneze consola consola o am din decembrie este ultimul model de elit am modato la donely are softul nou sa ma ajute si pe mine careva cu niste sfaturi multam mult
    man daca vrei sa intri pe Live joaca originale, daca nu... risti prea mult. bafta!

  20. #7980 SP

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts