Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 29 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 ... LastLast
Results 441 to 460 of 568

Thread: Xbox 360 Slim

  1. #441 SP
    Junior Member marius_alex's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Trebuie sa sincronizezi controllerul cu consola ta. Ai un buton pe consola si unul pe joystick. Google...

    da ms am gasit

  2. #442 SP
    Junior Member serban_bogdan's Avatar
    Salutare tuturor

    Am intrat si eu in randul detinatorilor de XBOX 360 S. L-am achizitionat de la www.4games.ro (Standul din Iulius Mall Cluj).Mi-au dat garantie 3 ani deci vad ca se poate si garantie extinsa fata de cat dau ceilalti comercianti.

    Numai bine

  3. #443 SP
    Member blondutzu's Avatar
    felicitari nu o sa regreti alegerea facuta. Gaming ftw

  4. #444 SP
    Member kosashu's Avatar
    Quote Originally Posted by serban_bogdan View Post
    Salutare tuturor

    Am intrat si eu in randul detinatorilor de XBOX 360 S. L-am achizitionat de la www.4games.ro (Standul din Iulius Mall Cluj).Mi-au dat garantie 3 ani deci vad ca se poate si garantie extinsa fata de cat dau ceilalti comercianti.

    Numai bine
    Mama, ce preturi au pe site-ul asta.... MoH e cu 100 de lei mai scump ca pe Gameshop........

  5. #445 SP
    Junior Member serban_bogdan's Avatar
    Asa e .....dar am preferat sa il desfac inainte de a-l cumpara plus de asta mi-au facut si reducere avand in vedere ca am cumparat si doua jocuri si al 2-lea controler. Sincer eu ii recomand, sunt tare de treaba.

    Numai bine

  6. #446 SP
    Junior Member Sebas7's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    New XBOX 360 250GB (S / Slim / Whatever) Hacked | Team Xecuter - Confirmare, ca sa oprim toate speculatiile.
    Din cate inteleg din mesajele voastre cu xbox 360 slim hacked e ca inca pe modelul nou de xbox360 nu pot fi rulate jocuri rip? Al meu nu e hacked si caut acum ceva sa-l fac. Din cate am cautat, am vazut un site anume care cu o suma de 30 de dolari poti sa iti faci cont la ei si sa ai acces la toate jocuri, le poti folosi chiar si online si toate astea fara sa iti pierzi garantia la el. E adevarat? E posibil sau e o mare teapa? Exista vreo metoda prin care sa nu iti pierzi garantia? (logic, in afara de cea de a cumpara jocurile din magazin )

  7. #447 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Daca vedeti pe vreun magazin online sau nu de la noi pachetul, urlati aici
    Attached Images Attached Images cod7.jpg

  8. #448 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    O sa aduca GameShop zilele astea.

  9. #449 SP
    Member okayo's Avatar
    Pun si eu o intrebare de necunoscator. E posibil sa ne asociem 4 indivizi (a family like) si sa ne abonam astfel la un cont gold fiecare. Pretul fiind incomparabil mai bun decat pentru un singur membership. Practic se impart cei 99$ la 4. Are cineva idee?

  10. #450 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    O sa aduca GameShop zilele astea.
    1600 lei, no thanks.
    Sunt curios daca debo o sa aduca, si daca da, la ce pret.

  11. #451 SP
    Junior Member Sebas7's Avatar
    Quote Originally Posted by Wargasm View Post
    Daca vedeti pe vreun magazin online sau nu de la noi pachetul, urlati aici
    este deja Consola Microsoft XBOX 360 HDD 250GB + Call of Duty : Black Ops 885370226805

  12. #452 SP
    Junior Member vladrockstar's Avatar
    nu cred ca vine prea curand aia de la emag

  13. #453 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Am sunat acum la ei. De pe 19 o sa stie sigur cat timp dureaza sa aduca consola.

  14. #454 SP
    Junior Member alexdante's Avatar
    consola se poate achizitiona si de pe amazon.uk.com...pretul este de 150 lire cea cu hard de 4 gb si 250 lire cea cu hard de 250 gb +10 lire taxe de transport...ajunge in maxim o saptamana in Bucuresti
    vreau sa iau si eu un xbox 360 dar astept pana apare ixtreme lt+....are idee careva cand va iesi ?

  15. #455 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdante View Post
    vreau sa iau si eu un xbox 360 dar astept pana apare ixtreme lt+....are idee careva cand va iesi ?

  16. #456 SP
    Junior Member alexdante's Avatar
    ok...i got the point...

  17. #457 SP
    Junior Member vladrockstar's Avatar
    amazon.co.uk, nu amazon.uk.com

    e 199 lire cea cu 250 GB, am dat eu comanda vineri, sa vedem cand ajunge. la noi n-am gasit pe stoc pe nicaieri si la emag si pcgarage n-au stiut sa-mi zica daca aduc prea curand. cica e cam saracie si in functie de importator poate sa dureze si pana de sarbatori..brr

    mai e varianta bundle cu black ops care la gameshop e prea scumpa si la emag cine stie cand ajunge

  18. #458 SP
    Member okayo's Avatar
    Pentru cei care vor sa-si achizitioneze o consola la un pret bun citit asta:
    "Five days to go until Black Friday Deals Week kicks off on Amazon.co.uk. Keep checking back for details of deals including over 70% off Orchira pearl jewellery and over 60% off Microsoft Xbox consoles, www.amazon.co.uk/blackfriday"
    Si eu am luat-o de pe uk sper sa nu am niciodata probleme de garantie ca aici se pare ca intr-adevar e o problema cu trimisul inapoi.

  19. #459 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pai daca ar fi reducere de 60%, merita sa iti cumperi doar de chestie. Adica ar insemna sa dai 400 ron pe un slim de 250 Dar totusi nu prea cred ca vor fi chiar asa reduceri mari.

  20. #460 SP
    Junior Member CristianNr1's Avatar
    Am eu de vanzare un Xbox 360 Slim 4Gb SIGILAT la 900 Ron.
    Daca aflati ceva de modarea modelului slim astept pm

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 29 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts