Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 50

Thread: Haideti sa ne jucam in retea System Link (Nu pe xbox LIVE)

  1. #1 SP
    Junior Member cats99999's Avatar

    Haideti sa ne jucam in retea System Link (Nu pe xbox LIVE)

    buna pt. doritori de multiplayer in system link (nu pe xbox live) totul e Legal folosim un program care face reteaua prin net ca si cum am fi toti cu xboxurile intr-o camera un fel de hamachi cum folosesc useri de pcuri suntem o comunitate de vreo 100 de persoane (pot juca si cei cu consolele banate) folosim un program xbslink se numeste ne dam massuri cand jucam (seara de seara) si ne strangem si jucam pt. mai multe informati cautatima pe mess si va explic cum sa faceti , am id dangerouscat1

  2. #2 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Tot LIVE e miezul.

  3. #3 SP
    Junior Member cats99999's Avatar
    poti juca si pe live si aici diferenta e ca aici joci doar cu romanii si e pe gratis

  4. #4 SP
    Member alysefu's Avatar
    Daca ma vor bana da , poate , desi nu voi fii banat deci nu

  5. #5 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Pot juca si pe live doar cu romanii, si mai era ceva....ce dracu mai era....ahh da,pot juca ORICE JOC, fara un program care imi ia o sapt sa il programez, si tot nu reusesc,cu xbox live party....ahh si pot juca si harti DLC...

  6. #6 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Kragod...nu trebuie sa fii chiar asa.Poate omul nu are bani sa isi ia un abonament de Xbox Live Gold , sau doar ii place sa joace cu prietenii.

    ON : Joc Call of Duty 4 , Call of Duty Black Ops si Gears of War 2.

  7. #7 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Sau poate nu are nici un joc original ...

  8. #8 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Dap...m-am informat.Chestia asta merge doar cu consola modata.

  9. #9 SP
    Member alysefu's Avatar
    E cool oricum chestia pt cine are consola modata , decat offline lasa sa se joace fericiti

  10. #10 SP
    Junior Member cats99999's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Dap...m-am informat.Chestia asta merge doar cu consola modata.
    nu mai vb. prosti nare legatura daca e sau nu consola modata

  11. #11 SP
    Junior Member bonescorpion's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Dap...m-am informat.Chestia asta merge doar cu consola modata.
    Vezi ca unele jocuri sunt facute ca sa fie folosite astfel...ai la multiplayer optiunea "System link"

  12. #12 SP
    Junior Member cats99999's Avatar
    Quote Originally Posted by bonescorpion View Post
    Vezi ca unele jocuri sunt facute ca sa fie folosite astfel...ai la multiplayer optiunea "System link"
    pe cat punem un pariu ca merge pe orice consola indiferent daca e sau nu modata am testat de 5 ani folosesc asa ceva

  13. #13 SP
    Junior Member bonescorpion's Avatar
    Quote Originally Posted by cats99999 View Post
    pe cat punem un pariu ca merge pe orice consola indiferent daca e sau nu modata am testat de 5 ani folosesc asa ceva
    Asta spuneam si eu...

  14. #14 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Mda...Xbox 360 fara Live este 0.Si atat am de spus.

  15. #15 SP
    Junior Member cats99999's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Mda...Xbox 360 fara Live este 0.Si atat am de spus.
    0 pt. tine majoritatea posesorilor de xbox nici macar nu joaca online sau in retea

  16. #16 SP
    Member alysefu's Avatar
    Quote Originally Posted by cats99999 View Post
    0 pt. tine majoritatea posesorilor de xbox nici macar nu joaca online sau in retea
    Mai informeazate inainte sa scrii ceva....

  17. #17 SP
    Junior Member schlitz's Avatar
    Nu inteleg ce aceti cu omu'...vine si va ofera multi gratis si ii sariti toti in cap...cam aiurea! Ti'am dat add cats99999

  18. #18 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by cats99999 View Post
    0 pt. tine majoritatea posesorilor de xbox si ps DIN LUME nici macar nu joaca online sau in retea
    am corectat

  19. #19 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Omul care investeste 1200 lei intr-un un xbox, isi permite sa-si ia si un abonament de gold de 170 lei pe an. Problema este : ori nu stie sa se organizeze asa incat sa nu risipeasca banii aiurea, ori nu vrea sa isi cumpere si se scuza ca nu mai are " cascaval ".

  20. #20 SP
    Junior Member cats99999's Avatar
    mutumesc celor care mau contactat si sunt deja ceva lume cu care jucam seara de seara si sa nu uitam ca jucattul in system link e gratis si nu e ilegal .mai asteptam si pe alti si va ajut cu placere dupa ora 15 zilnic pe mess cu sfaturi si probleme

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Help conectare Xbox 360 RGH la system link By alex_tzyku90 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 2 Last Post: 21-02-2014, 17:36
  2. Forza Horizon (caut oameni sa jucam pe live) By cats99999 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 31-01-2013, 00:22
  3. Haideti sa jucam niste SSBB By Sosetila in forum Nintendo Wii
    Replies: 2 Last Post: 12-08-2011, 19:24
  4. Xbox Live sau X Link Kai By mastakilla in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 38 Last Post: 10-01-2010, 04:52

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts