Single post: Care este jocul vostru preferat de Xbox?

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Care este jocul vostru preferat de Xbox?

    Xbox a fost prima consola pe care am avut-o cu adevarat, inainte am avut 3 PS1 dar erau pentru un "internet caffe" ca tatal meu a avut unul, dar erau atat de populare incat nu apucam sa ma joc pe ele decat de sarbatori cand era inchis, insa cand am plecat in america pentru prima oara in clasa 6 m-am intors de acolo cu un Xbox nou nout si cateva jocuri si printre ele se afla si Black. jocul acesta m-a impresionat din primul moment, avea o grafica superba iar actiunea era dementiala. imi amintesc si acum cate detalii avea o simpla arma si ce senzatii iti ofera gameplayul si pentru mine ramane jocul favorit pentru Xbox. e adevarat ca nu am apucat sa joc foarte multe titluri, dar acesta va ramane mereu in amintiri. pe locul al doilea se afla seria Halo, mi-au placut la fel de mult jocurile Halo ca si Black, dar l-am ales pe acesta ca jocul meu favorit, deoarece din pacate nu a avut o continuare (circula acum cativa ani o stire ca va fi un sequel, dar din pacate nu a aparut nimic), iar Halo 3 este jocul meu preferat de pe X360. care este jocul tau favorit pe aceasta surprinzatoare consola de la MS? v-as ruga sa atasati o iamgine si o scurta descriere.



    PS: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...jocului-black/
    Attached Images Attached Images 200998_full.jpg