Quote Originally Posted by jhonnyknoxville View Post
Salut

As dori sa achizitionez un cod play station plus UK ( 1 an ) - cineva care a cumparat de la cdkeys.com daca ma poate ghida.
Cum este mai ok sa fac plata dupa ce imi fac cont la ei : prin paypal sau direct cu cardul raiffeisen. ( sunt si alte comisioane sau 35 lire x cursul BNR -aproximativ )

Mentionez ca este pentru un baietel si eu nu prea cunosc detaliile doar mai ma joc din cand in cand .

Eventual daca o sa fie ok o sa cumpar doar de la ei sau am un prieten in londra si imi poate trimite PSN CARD cd key.

Daca las bifata optiunea auto reneweal fara un card introdus se poate sa-l activez asa mereu cu coduri fara sa fie nevoie de un card, nu as vrea sa risc ( cont de Uk card de romania )

Va multumesc anticipat.

O zi frumoasa
Salut, eu platesc prin PayPal e mai ok asa, e aproximativ 35 lire x cursul BNR pe ziua in curs. Optiunea auto-renewal iti ia din fondurile atasate acelui cont. Daca ai un card atasat atunci banuiesc ca iti va lua fonduri de pe card. Eu cred ca e mai bine sa ai 40 lire (le iei cu 35 lire pe cdkeys deci zic ca merita mai mult acolo) in Walletul PSN cu cateva zile inainte sa expire acel an. Parerea mea. Sper ca am ajutat cu cate ceva.