Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
Deci ca sa fie clar acest thread l-am facut doare pentru fanii lui Dinamo nu ca sa ne injuram pe el(bann imediat) sau alte comentarii prostesti de la altii.Cat timp nu comentati de bine despre Dinamo sau cel putin neutru va rog sa nu mai postati aici ! Multumesc pentru intelegere!

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

A si asta e baieti am facut egal.Am fi putut castiga daca nu era deviata mingea aia , dar bine ca ne-a salvat Niculescu.Sper sa luam campionatu si Champions League here we come!

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------



Te rog frumos sa comenteti pe thredul echipe Steaua nu pe al nostru.

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

I-mi cer scuze oamenilor seriosi daca sunt destul de strict avand in vedere thredul , dar nu vreau sa devina o masina de posturi sau o metoda de certuri.Vreau sa fie ceva serios deoarece tin foarte mult la aceasta echipa !

Va rog sa cititi acest post. Nu comentati despre alte echipe decat daca vorbiti si de Dinamo ! Va implor !