Quote Originally Posted by ramusg View Post
@ nina, m-ai pierdut, ce legatura are ak 47 cu assistul, eu nu vb de faptul ca cineva joca doar la centrare ci ca joca pt ca centrarile sunt super asistate, iar de faptul ca eu nu joc manual, eu joc in UT cu setarile pe semi si manual , numai UT si club joc, iti place sa aperi jocul asta si pe cei care abuzeaza de assist pt ca esti unul dintre ei?
Eu am jucat cu tine, te-am batut , am jucat si la club, esti genul L! XXXX si sut, ping pong pasa, pasa in spate si apoi imediat in fata , marca inregistrata in fifa
joc pe contraatac de obicei,chiar si cand nu e contraatac eu tot rapid joc
desigur ca trebuie sa folosesc air throught balls si fast passes ca eu nu joc la posesie
folosesc tot ce imi este util,prost as fi sa nu le folosesc
joc ca neamtul,incerc sa inscriu cat mai mult,nu ma intereseaza ca e 4-0
3-5-2 nu e formatie ca sa joci la posesie ci sa acoperi centrul terenului cand esti pe aparare ca apoi sa pleci pe un contraatac
are slabiciunei ei acest 3-5-2,centrarile dese fiindca imi scapa des pe benzi
dar nu ma supara faptul ca centreaza si inscrie usor.daca are atacant inalt si bun la cap e si normal
ce nu mi se pare normal e ca sa-ti dea piticanii gol cu capul care n-au jumping si head accuracy

te lauzi ca ai castigat si tu,am jucat 1 sau 2 meciuri de ut la fifa13.apa de ploaie
online friendlies n-ai fi jucat un sezon intreg
ai castigat tu 3 titluri consecutive de div1 ut?
eu am castigat
ai castigat in ut div1 avand 7 victorii consecutive?
eu am reusit acel sezon perfect
am in seasons 11 sezoane si am luat titlul in div1 de 2 ori
tu te poti lauda cu asa perfermante?