Bravo, uite ca mai e cineva care intelege ca jocurile se joaca de placere si ca poti sa joci un joc si fara sa te folosesti in mod abuziv de toate asisturile exagerate, sa ai satisfactia ca ai creat tu o faza frumosa sau un gol si nu ca 90% a fost ajutorul AI-ului.

Spunea cineva aici ca ne suparam cand pierdem, da, ma supar sa pierd cu cineva care a invatat trei lucruri super asistate in fifa si sa le repete la infinit fara pic de viziune sau inteligenta, nu ma supar sa pierd cu jucatori care au skill si jocul lor ma incanta chiar daca pierd, e f greu de inteles pt cineva acest lucru? Partea proasta e ca cei care joaca de placere si practica un joc curat si cu skill sunt putini, majoritatea sunt de alta maniera, daca ii intrebi de ce joca jocul daca nu pot face makar un amarat de dribling iti raspun , am castigat , nu?, doar asta conteaza, nu conteaza cum castigi , ci daca o faci, asta promoveaza EA.

@ Nina, eu in UT la 13 am castigat DIV 1 de m-am plictisit, ca numar cred ca peste 25 de titluri daca nu si mai mult, la 14 am ajuns in DIV 1 acum 2 sau 3 saptamani cand nu cred ca cineva de pe forum a realizat asta in acel timp, nu m-am laudat cu asta dar m-a deranjat faptul ca de atunci am dat numai de abuseri, cred ca multi au invatat secretele gamplay-ului, si ma refer la partile asistate exagerat si le folosesc in draci.

Poti sa ma crezi ca daca nimeresti pe cineva care stie sa se folosesca de L1 x sau L1 triunghi, si O care sunt super asistate, nu ai sansa, eu ii driblez de ii insir pana in careu, mai exagerez acum, dar cam asa sta treaba, numai ca sa ma ajunga din spate spamand O si tragand de jucatorul meu pana-l pune jos dar fara fault , si multe de genul, acum intelegi?